AvocadoCoin [OLD]
Cijena AVDO
Kako se izračunava cijena AvocadoCoin [OLD] (AVDO)?
Cijena AvocadoCoin [OLD] (AVDO) izračunava se u stvarnom vremenu agregirajući najnovije podatke diljem 1 burzi i 1 tržišta te koristeći se globalnom formulom prosjeka ponderiranog volumenom. Saznajte više o tome kako se računaju cijene kriptovaluta na platformi CoinGecko.
Grafikon cijene AvocadoCoin [OLD] (AVDO)
Prebaci i usporedi
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1g |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 1.3% | 6.2% | 4.5% | 6.2% | 5.3% |
Alat za pretvorbu AVDO
Statistika za AvocadoCoin [OLD]
|
Tržišna kapit.
Tržišna kapit. = trenutačna cijena x ponuda u optjecaju
Odnosi se na ukupnu tržišnu vrijednost ponude kriptovalute u optjecaju. Slična je mjerenju na burzi dionica pomoću umnoška cijene po dionici s dionicama dostupnim na tržištu (koje ne drže i nisu zaključane od strane upućenih osoba i vlada) Pročitajte više |
$0,00 |
|---|---|
|
Tržišna kap. / FDV
Omjer trenutačne tržišne kapitalizacije uspoređuje se s tržišnom kapitalizacijom pri postizanju maksimalne ponude.
Što je trž. kap. / FDV bliža broju 1, to je trenutačna tržišna kapitalizacija bliže potpuno razvodnjenoj vrijednosti i obrnuto. Ovdje možete saznati više o trž. kap. / FDV. |
0 |
|
Potp. razv. vrij.
Potpuno razvodnjena vrijednost (FDV) = trenutačna cijena x ukupna ponuda
Potpuno razvodnjena vrijednost (FDV) je teoretska tržišna kapitalizacija novčića temeljena na njegovoj trenutačnoj tržišnoj cijeni kada bi cjelokupna njegova ponuda bila u optjecaju. Vrijednost FDV-a je teoretska, budući da povećanje ponude novčića u optjecaju može utjecati na njegovu tržišnu cijenu. Također, ovisno o ekonomiji tokena, rasporedu emisije ili razdoblju zaključavanja ponude novčića, može proteći mnogo vremena prije nego što se njegova cjelokupna ponuda pusti u optjecaj. Ovdje možete saznati više o FDV-u. |
$166,285M |
|
Volumen trgovanja u 24 h
Mjerenje volumena trgovanja kriptovalutom diljem svih praćenih platformi u protekla 24 sata. Ovo se prati na pomičnoj osnovi od 24 sata bez vremena otvaranja/zatvaranja.
Pročitajte više |
$468.772 |
|
Ponuda u optjecaju
Količina novčića koji su u optjecaju na tržištu i kojima se može javno trgovati. Može se usporediti s dionicama koje su dostupne na tržištu (koje ne drže i nisu zaključane od strane upućenih osoba i vlada).
Pročitajte više |
- |
|
Ukupna ponuda
Količina novčića koji su već stvoreni, umanjena za novčiće koji su uništeni (uklonjeni iz optjecaja). Usporedivo je s izdanim dionicama na burzi.
Ukupna ponuda = ponuda na lancu - uništeni tokeni |
100.610 |
|
Maks. ponuda
Maksimalni broj novčića koji su kodirani tako da postoje tijekom životnog ciklusa kriptovalute. Može se usporediti s maksimalnim brojem dionica koje se mogu izdati na burzi dionica.
Maks. ponuda = teorijski maksimum na temelju koda |
21M |
Povijesna cijena AVDO
| Raspon u 24 h | $1.633,22 – $1.677,16 |
|---|---|
| Raspon u 7 dana | $1.553,99 – $1.679,57 |
| Najveća postignuta cijena |
$47.146,54 96.5%
Svi 15, 2022 (preko 4 godine)
|
| Najniža postignuta cijena |
$59,96 2656.4%
Sij 13, 2023 (preko 3 godine)
|
Što danas mislite o AVDO?
Gdje možete kupiti AvocadoCoin [OLD]?
Tokenima AVDO može se trgovati na centralizirane burze kriptovaluta. Najpopularnija burza za kupnju i trgovanje AvocadoCoin [OLD] je Dex-Trade, gdje najaktivniji par za trgovanje AVDO/USDT ima volumen trgovanja od $468.770,62 u protekla 24 sata.
Koliko iznosi dnevni volumen trgovanja AvocadoCoin [OLD] (AVDO)?
Volumen trgovanja za AvocadoCoin [OLD] (AVDO) iznosi $468.772,24 u posljednja 24 sata, što predstavlja -6,50 % smanjenje u odnosu na prethodni dan i ukazuje na nedavnu pad u tržišnoj aktivnosti. Pogledajte CoinGeckov popis kriptovalute s najvećim volumenom trgovanja.
Koja je najviša i najniža cijena za AvocadoCoin [OLD] (AVDO)?
AvocadoCoin [OLD] (AVDO) dosegnao je najvišu vrijednost u iznosu od $47.146,54 i najnižu razinu ikad u $59,96. Trenutno se trguje -96,50 % ispod te najviše cijena i 2.656,40 % iznad svoje najniže cijena.
Koliko iznosi potpuno razvodnjena vrijednost AvocadoCoin [OLD] (AVDO)?
Potpuno razvodnjena vrijednost (FDV) AvocadoCoin [OLD] (AVDO) iznosi $166.284.941. To je statistički prikaz maksimalne tržišne kapitalizacije, pod pretpostavkom da je 21 Milijun danas maksimalni broj tokena AVDO u optjecaju. Ovisno o tome kako je osmišljen raspored emisije tokena AVDO, možda će biti potrebno više godina dok se ne ostvari FDV.
Kakva je uspješnost cijene AvocadoCoin [OLD] u usporedbi s usporedivim kriptovalutama?
Uz povećanje cijene od 6,20 % u proteklih 7 dana, AvocadoCoin [OLD] (AVDO) je ne postiže dobre rezultate na globalnom tržištu kriptovaluta, što predstavlja rastuće 21,10 %, dok je postiže bolje rezultate od očekivanih u usporedbi sa sličnim Ekosustav Solana kriptovalutama koje rastuće 0,00 %.
AvocadoCoin [OLD] (AVDO) Vlasnici tokena
Tržišta za AvocadoCoin [OLD]
Možda će vas zanimati ove najnovije vijesti o kriptovalutama
Globalne cijene AvocadoCoin [OLD]
Povezani novčići koji će vam se možda svidjeti