AicroStrategy [Old]
курс AISTR
Графік ціни AicroStrategy [Old] (AISTR)
Змінити та порівняти
| 1г | 24г | 7 днів | 14 днів | 30 днів | 1р |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.5% | 3.1% | 7.8% | 11.2% | 0.8% | 95.1% |
Конвертер AISTR
Статистика AicroStrategy [Old]
| Ринкова капіталізація | $2 799,10 |
|---|---|
| Ринкова капіталізація / FDV | 1 |
| Повн. розбавлена оцінка | $2 799,10 |
| Обсяг торгів за 24 год. | $15,77 |
| Кількість в обігу | 1,100B |
| Загальна пропозиція | 1,100B |
| Максимальна пропозиція | 1,100B |
Історія цін AISTR
| Діапазон 24 год. | $0.052260 – $0.052643 |
|---|---|
| Діапазон 7 д. | $0.052260 – $0.052810 |
| Абсолютний максимум |
$0,01688 100.0%
|
| Абсолютний мінімум |
$0.068962 183.9%
|
Який ваш прогноз щодо AISTR сьогодні?
Де можна придбати AicroStrategy [Old]?
Токени AISTR торгуються на децентралізованих біржах. Найпопулярнішою біржею для купівлі та торгівлі AicroStrategy [Old] є Uniswap V3 (Base), де найбільш активна торгова пара AISTR/WETH має обсяг торгів $19,66 за останні 24 години.
Який денний обсяг торгівAicroStrategy [Old] (AISTR)?
Обсяг торгів AicroStrategy [Old] (AISTR) складає $15,77 за останні 24 години, що є на -26,70 % зменшилась у порівнянні з минулим днем і вказує на нещодавнє падінні ринкової активності. Ознайомтеся зі списком CoinGecko криптовалют з найбільшими обсягами.
Який найвищий та найнижчий курс AicroStrategy [Old] (AISTR)?
AicroStrategy [Old] (AISTR) досягла історичного максимуму $0,01688 та історичного мінімуму $0.068962. Зараз торги відбуваються на -100,00 % нижче від максимального та на 183,90 % вище від мінімального курсу.
Яка ринкова капіталізація AicroStrategy [Old] (AISTR)?
Ринкова капіталізація AicroStrategy [Old] (AISTR) складає $2 799,10, що відповідає 10945 місці на біржі CoinGecko сьогодні. Ринкова капіталізація вимірюється помноженням ціни токена на кількість AISTR токенів в обігу (зараз на ринку 1,10 Мільярд токенів).
Що таке повністю розведена вартість AicroStrategy [Old] (AISTR)?
Повністю розведена вартість (FDV) AicroStrategy [Old] (AISTR) складає $2 799,10. Це статистичне представлення максимальної ринкової капіталізації, припускаючи, що в обігу сьогодні знаходиться максимум 1,10 Мільярд токенівAISTR. Залежно від графіку емісії токенівAISTR, до моменту реалізації FDV може сплинути кілька років.
Яка поведінка ціни AicroStrategy [Old] у порівнянні зі схожими токенами?
Ціна AicroStrategy [Old] (AISTR) збільшилась на 7,80 % за останні 7 днів. Це гірше глобального ринку криптовалют, що зріс на 9,20 %, а також гірше у порівнянні зі схожими криптовалютами з категорії Meme, що зріс на 8,90 %.
Власники токенів AicroStrategy [Old] (AISTR)
Ринки AicroStrategy [Old]
Можливо, вас зацікавлять останні новини про криптовалюти
Глобальні ціни на AicroStrategy [Old]
Схожі монети, що можуть вам сподобатися