Bucket Protocol BUCK Stablecoin
курс BUCK
Графік ціни Bucket Protocol BUCK Stablecoin (BUCK)
Змінити та порівняти
| 1г | 24г | 7 днів | 14 днів | 30 днів | 1р |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 0.1% | 0.3% | 0.3% | 0.0% | 0.3% |
Конвертер BUCK
Статистика Bucket Protocol BUCK Stablecoin
| Ринкова капіталізація | $25,977M |
|---|---|
| Ринкова капіталізація / FDV | 1 |
| Повн. розбавлена оцінка | $25,977M |
| Обсяг торгів за 24 год. | $1,598M |
| Кількість в обігу | 25,963M |
| Загальна пропозиція | 25,963M |
| Максимальна пропозиція | ∞ |
Історія цін BUCK
| Діапазон 24 год. | $0,9699 – $1,03 |
|---|---|
| Діапазон 7 д. | $0,9689 – $1,03 |
| Абсолютний максимум |
$1,23 18.8%
|
| Абсолютний мінімум |
$0,0009780 101833.5%
|
Який ваш прогноз щодо BUCK сьогодні?
Де можна придбати Bucket Protocol BUCK Stablecoin?
Токени BUCK торгуються на децентралізованих біржах. Найпопулярнішою біржею для купівлі та торгівлі Bucket Protocol BUCK Stablecoin є Cetus, де найбільш активна торгова пара USDC/BUCK має обсяг торгів $878 767,96 за останні 24 години. Серед інших популярних варіантів є Bluefin і Momentum.
Який денний обсяг торгівBucket Protocol BUCK Stablecoin (BUCK)?
Обсяг торгів Bucket Protocol BUCK Stablecoin (BUCK) складає $1 597 996,57 за останні 24 години, що є на 117,30 % збільшилась у порівнянні з минулим днем і вказує на нещодавнє зростає ринкової активності. Ознайомтеся зі списком CoinGecko криптовалют з найбільшими обсягами.
Який найвищий та найнижчий курс Bucket Protocol BUCK Stablecoin (BUCK)?
Bucket Protocol BUCK Stablecoin (BUCK) досягла історичного максимуму $1,23 та історичного мінімуму $0,0009780. Зараз торги відбуваються на -18,80 % нижче від максимального та на 101 833,50 % вище від мінімального курсу.
Яка ринкова капіталізація Bucket Protocol BUCK Stablecoin (BUCK)?
Ринкова капіталізація Bucket Protocol BUCK Stablecoin (BUCK) складає $25 976 621, що відповідає 788 місці на біржі CoinGecko сьогодні. Ринкова капіталізація вимірюється помноженням ціни токена на кількість BUCK токенів в обігу (зараз на ринку 25,96 Мільйонів токенів).
Що таке повністю розведена вартість Bucket Protocol BUCK Stablecoin (BUCK)?
Повністю розведена вартість (FDV) Bucket Protocol BUCK Stablecoin (BUCK) - $25 976 621. Це статистичне представлення максимальної ринкової капіталізації, припускаючи, що всього в обігу на сьогодні 25,96 Мільйонів ETH токенів.
Яка поведінка ціни Bucket Protocol BUCK Stablecoin у порівнянні зі схожими токенами?
Ціна Bucket Protocol BUCK Stablecoin (BUCK) знизилась на -0,30 % за останні 7 днів. Це гірше глобального ринку криптовалют, що зріс на 4,00 %, а також гірше у порівнянні зі схожими криптовалютами з категорії Стейблкоіни, що зріс на 0,80 %.
Ринки Bucket Protocol BUCK Stablecoin
Можливо, вас зацікавлять останні новини про криптовалюти
Глобальні ціни на Bucket Protocol BUCK Stablecoin
Схожі монети, що можуть вам сподобатися