Embrace The Wave
курс EMBRACE
Як розраховується ціна Embrace The Wave (EMBRACE) ?
Ціна Embrace The Wave (EMBRACE) розраховується в режимі реального часу шляхом агрегування найновіших даних з 1 бірж та 1 ринків, використовуючи формулу глобальної середньозваженої за обсягом. Дізнайтеся більше про те, як розраховуються ціни криптовалют на CoinGecko.
Графік ціни Embrace The Wave (EMBRACE)
Змінити та порівняти
| 1г | 24г | 7 днів | 14 днів | 30 днів | 1р |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.7% | 2.3% | 10.6% | 11.5% | 41.6% | 0.0% |
Конвертер EMBRACE
Статистика Embrace The Wave
|
Ринкова капіталізація
Ринкова капіталізація = поточна ціна x кількість монет в обігу
Це загальна ринкова вартість криптовалюти в обігу. ЇЇ можна порівняти з вартістю акцій на ринку, коли ціну однієї акції помножують на кількість усіх доступних акцій на ринку (які не знаходяться у володінні інсайдерів та урядів і не заблоковані ними) Детальніше |
$7 626,68 |
|---|---|
|
Ринкова капіталізація / FDV
Співвідношення поточної ринкової капіталізації і ринкової капіталізації після досягнення максимальної пропозиції.
Чим ближче показник рин. кап./FDV до одиниці, тим ближча поточна ринкова капіталізація до повністю розведеної оцінки і навпаки. Дізнатися більше про показник рин. кап. /FDV тут. |
1 |
|
Повн. розбавлена оцінка
Повністю розбавлена оцінка (FDV) = Поточна ціна х Загальна пропозиція
Повністю розбавлена оцінка (FDV) - це теоретична ринкова капіталізація монети, якщо вся її пропозиція знаходиться в обігу, розрахована на основі її поточної ринкової ціни. Повністю розбавлена оцінка є теоретичною, оскільки зростання пропозиції монети в обігу може вплинути на її ринкову ціну. Також, залежно від токеноміки, графіку емісії чи періоду блокування пропозиції монети, може знадобитися значний час, перш ніж вся її пропозиція буде випущена в обіг. Дізнайтесь більше про FDV тут. |
$7 626,68 |
|
Обсяг торгів за 24 год.
Обсяг торгів криптовалютою за останні 24 години на всіх платформах, що відстежуються. Цей показник відстежується цілодобово без перерв.
Детальніше |
$907,78 |
|
Кількість в обігу
Кількість монет, які перебувають в обігу на ринку та доступні для торгівлі. Це можна порівняти з доступними на ринку акціями (які не знаходяться у володінні інсайдерів та урядів і не заблоковані ними).
Детальніше |
999,731M |
|
Загальна пропозиція
Кількість уже створених монет за виключенням тих, які були спалені (вилучені з обігу). Це можна порівняти з кількістю випущених в обіг акцій на фондовому ринку.
Загальний обсяг пропозиції = обсяг пропозиції ончейн - спалені токени |
999,731M |
|
Максимальна пропозиція
Максимальна кількість монет, прописана в коді криптовалюти. Це можна порівняти з максимальною кількістю акцій, які можуть бути випущені на фондовому ринку.
Максимальна пропозиція = теоретичний максимум, прописаний в коді |
1,000B |
Історія цін EMBRACE
| Діапазон 24 год. | $0.057608 – $0.059772 |
|---|---|
| Діапазон 7 д. | $0.056623 – $0.059772 |
| Абсолютний максимум |
$0,0005056 98.5%
трав. 20, 2026 (близько 1 місяця)
|
| Абсолютний мінімум |
$0.055909 29.1%
черв. 25, 2026 (8 днів)
|
Який ваш прогноз щодо EMBRACE сьогодні?
Де можна придбати Embrace The Wave?
Токени EMBRACE торгуються на децентралізованих біржах. Найпопулярнішою біржею для купівлі та торгівлі Embrace The Wave є PumpSwap, де найбільш активна торгова пара EMBRACE/SOL має обсяг торгів $1 010,61 за останні 24 години.
Який денний обсяг торгівEmbrace The Wave (EMBRACE)?
Обсяг торгів Embrace The Wave (EMBRACE) складає $1 010,61 за останні 24 години, що є на 447,10 % збільшилась у порівнянні з минулим днем і вказує на нещодавнє зростає ринкової активності. Ознайомтеся зі списком CoinGecko криптовалют з найбільшими обсягами.
Який найвищий та найнижчий курс Embrace The Wave (EMBRACE)?
Embrace The Wave (EMBRACE) досягла історичного максимуму $0,0005066 та історичного мінімуму $0.055900. Зараз торги відбуваються на -98,50 % нижче від максимального та на 29,00 % вище від мінімального курсу.
Яка ринкова капіталізація Embrace The Wave (EMBRACE)?
Ринкова капіталізація Embrace The Wave (EMBRACE) складає $7 611,13, що відповідає 7350 місці на біржі CoinGecko сьогодні. Ринкова капіталізація вимірюється помноженням ціни токена на кількість EMBRACE токенів в обігу (зараз на ринку 999,73 Мільйонів токенів).
Що таке повністю розведена вартість Embrace The Wave (EMBRACE)?
Повністю розведена вартість (FDV) Embrace The Wave (EMBRACE) складає $7 611,13. Це статистичне представлення максимальної ринкової капіталізації, припускаючи, що в обігу сьогодні знаходиться максимум 1,00 Мільярд токенівEMBRACE. Залежно від графіку емісії токенівEMBRACE, до моменту реалізації FDV може сплинути кілька років.
Яка поведінка ціни Embrace The Wave у порівнянні зі схожими токенами?
Ціна Embrace The Wave (EMBRACE) збільшилась на 13,60 % за останні 7 днів. Це краще глобального ринку криптовалют, що зріс на 4,00 %, а також краще у порівнянні зі схожими криптовалютами з категорії Екосистема Solana, що зріс на 0,00 %.
Ринки Embrace The Wave
Можливо, вас зацікавлять останні новини про криптовалюти
Глобальні ціни на Embrace The Wave
Схожі монети, що можуть вам сподобатися