Manyways Inference
курс MANY
Графік ціни Manyways Inference (MANY)
Змінити та порівняти
| 1г | 24г | 7 днів | 14 днів | 30 днів | 1р |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.5% | 76.7% | 15.9% | 69.8% | 96.9% | - |
Конвертер MANY
Статистика Manyways Inference
| Ринкова капіталізація | $127 823 |
|---|---|
| Ринкова капіталізація / FDV | 1 |
| Повн. розбавлена оцінка | $127 823 |
| Обсяг торгів за 24 год. | $33 373,78 |
| Кількість в обігу | 1,000B |
| Загальна пропозиція | 1,000B |
| Максимальна пропозиція | 1,000B |
Історія цін MANY
| Діапазон 24 год. | $0,00006647 – $0,0002108 |
|---|---|
| Діапазон 7 д. | $0,00006629 – $0,0002108 |
| Абсолютний максимум |
$0,008041 98.4%
|
| Абсолютний мінімум |
$0,00004878 162.0%
|
Який ваш прогноз щодо MANY сьогодні?
Де можна придбати Manyways Inference?
Токени MANY торгуються на децентралізованих біржах. Найпопулярнішою біржею для купівлі та торгівлі Manyways Inference є Pons V2 Dex, де найбільш активна торгова пара MANY/ETH має обсяг торгів $31 777,22 за останні 24 години.
Який денний обсяг торгівManyways Inference (MANY)?
Обсяг торгів Manyways Inference (MANY) складає $33 373,78 за останні 24 години, що є на 1 251,90 % збільшилась у порівнянні з минулим днем і вказує на нещодавнє зростає ринкової активності. Ознайомтеся зі списком CoinGecko криптовалют з найбільшими обсягами.
Який найвищий та найнижчий курс Manyways Inference (MANY)?
Manyways Inference (MANY) досягла історичного максимуму $0,008041 та історичного мінімуму $0,00004878. Зараз торги відбуваються на -98,40 % нижче від максимального та на 162,00 % вище від мінімального курсу.
Яка ринкова капіталізація Manyways Inference (MANY)?
Ринкова капіталізація Manyways Inference (MANY) складає $127 823, що відповідає 5449 місці на біржі CoinGecko сьогодні. Ринкова капіталізація вимірюється помноженням ціни токена на кількість MANY токенів в обігу (зараз на ринку 1,00 Мільярд токенів).
Що таке повністю розведена вартість Manyways Inference (MANY)?
Повністю розведена вартість (FDV) Manyways Inference (MANY) складає $127 823. Це статистичне представлення максимальної ринкової капіталізації, припускаючи, що в обігу сьогодні знаходиться максимум 1,00 Мільярд токенівMANY. Залежно від графіку емісії токенівMANY, до моменту реалізації FDV може сплинути кілька років.
Яка поведінка ціни Manyways Inference у порівнянні зі схожими токенами?
Ціна Manyways Inference (MANY) знизилась на -15,90 % за останні 7 днів. Це гірше глобального ринку криптовалют, що зріс на 1,20 %, а також гірше у порівнянні зі схожими криптовалютами з категорії Штучний інтелект (AI), що зріс на 4,00 %.
Ринки Manyways Inference
Можливо, вас зацікавлять останні новини про криптовалюти
Глобальні ціни на Manyways Inference
Схожі монети, що можуть вам сподобатися