SOL DRIP
курс DRIP
Графік ціни SOL DRIP (DRIP)
Змінити та порівняти
| 1г | 24г | 7 днів | 14 днів | 30 днів | 1р |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 3.6% | 1.0% | 2.8% | 16.2% | 73.9% |
Конвертер DRIP
Статистика SOL DRIP
| Ринкова капіталізація | $47 667,57 |
|---|---|
| Ринкова капіталізація / FDV | 1 |
| Повн. розбавлена оцінка | $47 667,57 |
| Обсяг торгів за 24 год. | $1,34 |
| Кількість в обігу | 928,784M |
| Загальна пропозиція | 928,784M |
| Максимальна пропозиція | 1,000B |
Історія цін DRIP
| Діапазон 24 год. | $0,00005096 – $0,00005178 |
|---|---|
| Діапазон 7 д. | $0,00004766 – $0,00005863 |
| Абсолютний максимум |
$0,0003648 85.9%
|
| Абсолютний мінімум |
$0,00004584 12.0%
|
Який ваш прогноз щодо DRIP сьогодні?
Де можна придбати SOL DRIP?
Токени DRIP торгуються на децентралізованих біржах. Найпопулярнішою біржею для купівлі та торгівлі SOL DRIP є Raydium, де найбільш активна торгова пара DRIP/WSOL має обсяг торгів $1,33 за останні 24 години.
Який денний обсяг торгівSOL DRIP (DRIP)?
Обсяг торгів SOL DRIP (DRIP) складає $1,34 за останні 24 години, що є на -55,90 % зменшилась у порівнянні з минулим днем і вказує на нещодавнє падінні ринкової активності. Ознайомтеся зі списком CoinGecko криптовалют з найбільшими обсягами.
Який найвищий та найнижчий курс SOL DRIP (DRIP)?
SOL DRIP (DRIP) досягла історичного максимуму $0,0003648 та історичного мінімуму $0,00004584. Зараз торги відбуваються на -85,90 % нижче від максимального та на 12,00 % вище від мінімального курсу.
Яка ринкова капіталізація SOL DRIP (DRIP)?
Ринкова капіталізація SOL DRIP (DRIP) складає $47 667,57, що відповідає 7262 місці на біржі CoinGecko сьогодні. Ринкова капіталізація вимірюється помноженням ціни токена на кількість DRIP токенів в обігу (зараз на ринку 928,78 Мільйонів токенів).
Що таке повністю розведена вартість SOL DRIP (DRIP)?
Повністю розведена вартість (FDV) SOL DRIP (DRIP) складає $47 667,57. Це статистичне представлення максимальної ринкової капіталізації, припускаючи, що в обігу сьогодні знаходиться максимум 1,00 Мільярд токенівDRIP. Залежно від графіку емісії токенівDRIP, до моменту реалізації FDV може сплинути кілька років.
Яка поведінка ціни SOL DRIP у порівнянні зі схожими токенами?
Ціна SOL DRIP (DRIP) знизилась на -1,00 % за останні 7 днів. Це гірше глобального ринку криптовалют, що зріс на 4,20 %, а також гірше у порівнянні зі схожими криптовалютами з категорії Meme, що зріс на 5,60 %.
Власники токенів SOL DRIP (DRIP)
Ринки SOL DRIP
Можливо, вас зацікавлять останні новини про криптовалюти
Глобальні ціни на SOL DRIP
Схожі монети, що можуть вам сподобатися