Voucher KSM
курс VKSM
Як розраховується ціна Voucher KSM (VKSM) ?
Ціна Voucher KSM (VKSM) розраховується в режимі реального часу шляхом агрегування найновіших даних з 1 бірж та 1 ринків, використовуючи формулу глобальної середньозваженої за обсягом. Дізнайтеся більше про те, як розраховуються ціни криптовалют на CoinGecko.
Графік ціни Voucher KSM (VKSM)
Змінити та порівняти
| 1г | 24г | 7 днів | 14 днів | 30 днів | 1р |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 2.0% | 11.2% | 18.2% | 31.9% | 74.2% |
Конвертер VKSM
Статистика Voucher KSM
|
Ринкова капіталізація
Ринкова капіталізація = поточна ціна x кількість монет в обігу
Це загальна ринкова вартість криптовалюти в обігу. ЇЇ можна порівняти з вартістю акцій на ринку, коли ціну однієї акції помножують на кількість усіх доступних акцій на ринку (які не знаходяться у володінні інсайдерів та урядів і не заблоковані ними) Детальніше |
- Надіслати |
|---|---|
|
Обсяг торгів за 24 год.
Обсяг торгів криптовалютою за останні 24 години на всіх платформах, що відстежуються. Цей показник відстежується цілодобово без перерв.
Детальніше |
$383,16 |
|
Кількість в обігу
Кількість монет, які перебувають в обігу на ринку та доступні для торгівлі. Це можна порівняти з доступними на ринку акціями (які не знаходяться у володінні інсайдерів та урядів і не заблоковані ними).
Детальніше |
- |
|
Загальна пропозиція
Кількість уже створених монет за виключенням тих, які були спалені (вилучені з обігу). Це можна порівняти з кількістю випущених в обіг акцій на фондовому ринку.
Загальний обсяг пропозиції = обсяг пропозиції ончейн - спалені токени |
- |
Історія цін VKSM
| Діапазон 24 год. | $5,32 – $5,51 |
|---|---|
| Діапазон 7 д. | $5,37 – $6,01 |
| Абсолютний максимум |
$81,38 93.4%
бер. 14, 2024 (більше 2 років)
|
| Абсолютний мінімум |
$5,32 1.7%
черв. 29, 2026 (близько 5 годин)
|
Який ваш прогноз щодо VKSM сьогодні?
Де можна придбати Voucher KSM?
Токени VKSM торгуються на децентралізованих біржах. Найпопулярнішою біржею для купівлі та торгівлі Voucher KSM є Bifrost Swap, де найбільш активна торгова пара KSM/VKSM має обсяг торгів $383,16 за останні 24 години.
Який денний обсяг торгівVoucher KSM (VKSM)?
Обсяг торгів Voucher KSM (VKSM) складає $383,16 за останні 24 години, що є на 2,00 % збільшилась у порівнянні з минулим днем і вказує на нещодавнє зростає ринкової активності. Ознайомтеся зі списком CoinGecko криптовалют з найбільшими обсягами.
Який найвищий та найнижчий курс Voucher KSM (VKSM)?
Voucher KSM (VKSM) досягла історичного максимуму $81,38 та історичного мінімуму $5,32. Зараз торги відбуваються на -93,40 % нижче від максимального та на 1,70 % вище від мінімального курсу.
Яка поведінка ціни Voucher KSM у порівнянні зі схожими токенами?
Ціна Voucher KSM (VKSM) знизилась на -11,20 % за останні 7 днів. Це гірше глобального ринку криптовалют, що впав на -4,70 %, а також гірше у порівнянні зі схожими криптовалютами з категорії Liquid Staking, що зріс на 1,60 %.
Ринки Voucher KSM
| # | Біржа | Пара | Ціна | Спред | Біржова склянка +2% | Біржова склянка -2% | Обсяг торгів за 24 години | Обсяг % | Останнє оновлення | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
DEX
|
$3,07 | - | - | - | $383,00 | 100.0% |
Нещодавно
|
||
Можливо, вас зацікавлять останні новини про криптовалюти
Глобальні ціни на Voucher KSM
Схожі монети, що можуть вам сподобатися