Jogeco Dog
Цена на JOGECO
Как се изчислява цената на Jogeco Dog (JOGECO)?
Цената наJogeco Dog (JOGECO) се изчислява в реално време чрез обединяване на най-новите данни от 1 борси и 1 пазари при използване на формула за средно претеглена по обем глобална цена. Научете повече за начина на изчисляване на цените на криптовалутите в CoinGecko.
Jogeco Dog Графика на цените (JOGECO)
Превключване и сравнение
| 1ч | 24ч | 7д | 14д | 30д | 1г |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.3% | 1.7% | 7.2% | 1.0% | 35.3% | 55.1% |
Конвертор JOGECO
Статистистически данни за Jogeco Dog
|
Пазарна капитализация
Пазарна капитализация = Текуща цена x Средства в обръщение
Отразява общата пазарна стойност на средствата в криптовалута, които са в обръщение. Подобна е на измерването на фондовия пазар чрез умножаване на цената на акция по броя акции, които могат лесно да бъдат изнесени на пазара (не се задържа и блокира от лица, разполагащи с вътрешна информация, правителства) Прочетете повече |
$33 064,50 |
|---|---|
|
Пазарна капитализация / FDV
Съотношението на текущата пазарна капитализация към пазарната капитализация при достигане на макс. наличност.
Колкото Паз. кап./FDV е по-близо до 1, толкова текущата пазарна капитализация е по-близо до своята оценка при пълна реализация и обратното. Научете повече за FDV и Паз. кап./FDV тук. |
1 |
|
Оценка при пълна реал
Оценка при пълна реализация (FDV) = Текуща цена x Обща наличност
Оценката при пълна реализация (FDV) е теоретичната пазарна капитализация на дадена криптовалута, ако цялата й наличност е в обращение, на базата на текущата й пазарна цена. Стойността на FDV е теоретична, тъй като увеличаването на средствата в обращение на дадена криптовалута може да повлияе върху пазарната й цена. Освен това в зависимост от tokenomics, графика на емисиите или периода на отлагане на продажбите на наличностите от криптовалутата, може да мине доста време, преди цялата наличност да бъде пусната в обращение. Научете повече за FDV тук. |
$33 064,50 |
|
Търгуван обем за 24 ч
Мярка за търговския обем на дадена криптовалута на всички проследявани платформи през последните 24 часа. Проследява се последователно на 24-часова база без часове на отваряне/затваряне.
Прочетете повече |
$5,06 |
|
Средства в обръщение
Сумата на валутата, която е в обръщение на пазара и може да се тургува публично. Тя може да бъде сравнена с броя акции, които могат лесно да бъдат изнесени на пазара (не се задържа и блокира от лица, разполагащи с вътрешна информация, правителства).
Прочетете повече |
420,69T |
|
Пълна наличност
Броят на монетите, които вече са създадени, минус всички монети, които са били изгорени (извадени от обръщение). Това е сравнимо с емитираните акции на фондовия пазар.
Обща наличност = Наличие в блокчейна - изгорени токени |
420,69T |
|
Макс. наличност
Максималният брой валути, предвидени да съществуват по време на жизнения цикъл на криптовалутата. Може да се сравни с максималния брой акции, които могат да бъдат издадени на фондовия пазар.
Макс. наличност = Предвиден теоретичен максимум |
420,69T |
Хронологични стойности на цената на JOGECO
| 24-часов диапазон | $0.0107750 – $0.0107954 |
|---|---|
| 7-дневен диапазон | $0.0107750 – $0.0108486 |
| Най-висока стойност за всички времена |
$0.084160 98.1%
май 07, 2024 (около 2 години)
|
| Най-ниска стойност за всички времена |
$0.0105644 39.3%
юни 25, 2026 (около 1 месец)
|
Какво ще кажете за JOGECO днес?
Къде можете да купите Jogeco Dog?
JOGECO токените може да се търгуват на децентрализирани борси. Най-популярната борса за купуване и търгуване на Jogeco Dog е Uniswap V2 (Base), където най-активната двойка за търгуване JOGECO/WETH има търговски обем от $5,06 през последните 24 часа.
Какъв е дневният търговски обем на Jogeco Dog (JOGECO)?
Търговският обем на Jogeco Dog (JOGECO) е $5,06 през последните 24 часа, което представлява -97,60 % намаление от стойността през предходния ден и сигнализира за скорошно спад в дейността на пазара. Разгледайте списъка на криптовалутите с най-голям обем на CoinGecko.
Каква е най-високата и най-ниската цена за Jogeco Dog (JOGECO)?
Jogeco Dog (JOGECO) достигна най-високо ниво за всички времена от $0.084160 и най-ниско ниво за всички времена от $0.0105586. Сега се търгува на -98,10 % под този връх и 40,60 % над най-ниската си цена.
Каква е пазарната капитализация на Jogeco Dog (JOGECO)?
Пазарната капитализация на Jogeco Dog (JOGECO) е $33 051,93 и днес е класирана под номер5997 в CoinGecko. Пазарната капитализация се измерва чрез умножаване на цената на токена по намиращите се в обращение JOGECO токени (420 трилиона токените днес се търгуват на пазара).
Каква е оценката при пълна реализация наJogeco Dog (JOGECO)?
Оценката при пълна реализация (FDV) на Jogeco Dog (JOGECO) е $33 051,93. Това е статистическо представяне на максималната пазарна капитализация, като се приема, че днес са в обращение максималния брой токени 420 трилиона JOGECO. В зависимост от това как е направен графикът на емисиите на JOGECO, реализирането на FDV може да отнеме няколко години.
Къде се намира устойчивостта на цените на Jogeco Dog в сравнение с подобните криптовалути?
С отклоняване на цената с -7,20 % през последните 7 дни,Jogeco Dog (JOGECO) с недостатъчно добри характеристики глобалния пазар на криптовалути който е надолу -1,40 %, докато с недостатъчно добри характеристики при сравняване с подобни Меме криптовалути, които са надолу -3,60 %.
Jogeco Dog (JOGECO) Притежатели на токени
Пазари на Jogeco Dog
Може би ще Ви заинтересуват тези последни новини за криптовалутите
Харесв. свърз валути