WORLD BET
Цена на WBET
WORLD BET Графика на цените (WBET)
Превключване и сравнение
| 1ч | 24ч | 7д | 14д | 30д | 1г |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 5.1% | 14.4% | 14.4% | 22.7% | - |
Конвертор WBET
Статистистически данни за WORLD BET
| Пазарна капитализация | $2 798,09 |
|---|---|
| Пазарна капитализация / FDV | 1 |
| Оценка при пълна реал | $2 798,09 |
| Търгуван обем за 24 ч | $2,91 |
| Средства в обръщение | 996,053M |
| Пълна наличност | 996,053M |
| Макс. наличност | 1B |
Хронологични стойности на цената на WBET
| 24-часов диапазон | - – - |
|---|---|
| 7-дневен диапазон | - – - |
| Най-висока стойност за всички времена |
$0,0002668
|
| Най-ниска стойност за всички времена |
$0.051845
|
Какво ще кажете за WBET днес?
Къде можете да купите WORLD BET?
WBET токените може да се търгуват на децентрализирани борси. Най-популярната борса за купуване и търгуване на WORLD BET е PumpSwap, където най-активната двойка за търгуване WBET/WSOL има търговски обем от $2,88 през последните 24 часа.
Какъв е дневният търговски обем на WORLD BET (WBET)?
Търговският обем на WORLD BET (WBET) е $2,91 през последните 24 часа, което представлява 0,00 % увеличение от стойността през предходния ден и сигнализира за скорошно покачване в дейността на пазара. Разгледайте списъка на криптовалутите с най-голям обем на CoinGecko.
Каква е най-високата и най-ниската цена за WORLD BET (WBET)?
WORLD BET (WBET) достигна най-високо ниво за всички времена от $0,0002668 и най-ниско ниво за всички времена от $0.051845. Сега се търгува на -98,90 % под този връх и 52,30 % над най-ниската си цена.
Каква е пазарната капитализация на WORLD BET (WBET)?
Пазарната капитализация на WORLD BET (WBET) е $2 798,09 и днес е класирана под номер- в CoinGecko. Пазарната капитализация се измерва чрез умножаване на цената на токена по намиращите се в обращение WBET токени (1 милиарда токените днес се търгуват на пазара).
Каква е оценката при пълна реализация наWORLD BET (WBET)?
Оценката при пълна реализация (FDV) на WORLD BET (WBET) е $2 798,09. Това е статистическо представяне на максималната пазарна капитализация, като се приема, че днес са в обращение максималния брой токени 1 милиарда WBET. В зависимост от това как е направен графикът на емисиите на WBET, реализирането на FDV може да отнеме няколко години.
Къде се намира устойчивостта на цените на WORLD BET в сравнение с подобните криптовалути?
С увеличение на цената с 0,00 % през последните 7 дни,WORLD BET (WBET) с недостатъчно добри характеристики глобалния пазар на криптовалути който е нагоре 9,70 %, докато с превъзходни характеристики при сравняване с подобни Хазартни игри криптовалути, които са надолу -4,70 %.
Пазари на WORLD BET
Може би ще Ви заинтересуват тези последни новини за криптовалутите
Харесв. свърз валути