Ember Earn
Kurz EEARN
Graf ceny coinu Ember Earn (EEARN)
Přepnout a porovnat
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.9% | - |
Převodník EEARN
Statistiky pro Ember Earn
| Tržní kapitalizace | $1,304M |
|---|---|
| Tržní kapitalizace / FDV | 1 |
| Plně rozředěná hodnota | $1,304M |
| Objem obchodování za 24 h. | $1 060,11 |
| Zásoba v oběhu | 1,250M |
| Celková zásoba | 1,250M |
| Maximální zásoba | ∞ |
Historická cena pro EEARN
| Rozsah za 24 hod. | $1,04 – $1,05 |
|---|---|
| Rozsah za 7 dnů | $1,04 – $1,20 |
| Historické maximum |
$1,20 13.2%
|
| Historické minimum |
$0,9989 4.4%
|
Jaký dnes máte z coinu EEARN pocit?
Kde můžete zakoupit Ember Earn?
Tokeny EEARN lze obchodovat na decentralizovaných burzách. Nejoblíbenější burza k nákupu a prodeji coinu Ember Earn je Bluefin, kde nejaktivnější obchodovaný pár EEARN/USDC má objem obchodování $1 061,44 za posledních 24 hodin.
Jaký je denní objem obchodování Ember Earn (EEARN)?
Objem obchodování Ember Earn (EEARN) za posledních 24 hodin je $1 060,11, což je 91,50 % zvýšení oproti včerejšku a signalizuje to nedávný nárůst tržní aktivity. Podívejte se na webu CoinGecko na seznam kryptoměn s největším objemem obchodování.
Jaká je maximální a minimální cena kryptoaktiva Ember Earn (EEARN)?
Kryptoaktivum Ember Earn (EEARN) dosáhlo maxima v hodnotě $1,20 a jeho nejnižší cena byla $0,9989. Aktuálně se obchoduje o -13,20 % pod uvedeným maximem a 4,40 % nad svou nejnižší cenou.
Jaká je tržní kapitalizace Ember Earn (EEARN)?
Tržní kapitalizace Ember Earn (EEARN) je $1 303 500, což znamená 2832. místo v dnešním hodnocení na portálu CoinGecko. Tržní kapitalizace se určuje vynásobením ceny tokenu a zásobou tokenů EEARN v oběhu (dnes lze na trhu obchodovat 1,25 Milion tokenů).
Jaká je plně rozředěná hodnota Ember Earn (EEARN)?
Plně rozředěná hodnota (FDV) pro Ember Earn (EEARN) je $1 303 500. Jedná se o statistickou reprezentaci maximální tržní kapitalizace předpokládající, že je dnes v oběhu 1,25 Milion ETH tokenů.
Jaká je cenová výkonnost Ember Earn oproti jeho peercoinům?
zvýšení ceny 0,00 % za posledních 7 dnů znamená, že Ember Earn (EEARN) má nižší výkonnost než globální trh s kryptoměnami, který šel více o 10,70 %, amá nižší výkonnost v porovnání s podobnámi kryptoměnami z kategorie Decentralizované finance (DeFi), které šly více o16,30 %.
Trhy s coinem Ember Earn
Možná vás budou zajímat tyto nejnovější zprávy o kryptoměnách
Globální ceny Ember Earn
Související coiny