Gains Network USDC
Kurz GUSDC
Jak se počítá cena kryptoměny Gains Network USDC (GUSDC)?
Cena kryptoměny Gains Network USDC (GUSDC) se počítá v reálném čase agregací nejnovějších dat z 1 burz a 1 trhů, a to pomocí vzorce počítajícího globální průměr podle objemu. Přečtěte si další informace o tom, jak CoinGecko počítá ceny kryptoměn.
Graf ceny coinu Gains Network USDC (GUSDC)
Přepnout a porovnat
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 0.5% | 0.9% | 0.8% | 0.6% | 8.2% |
Převodník GUSDC
Statistiky pro Gains Network USDC
|
Tržní kapitalizace
Tržní kapitalizace = aktuální cena x zásoba v oběhu
Označuje celkovou tržní hodnotu zásoby určité kryptoměny v oběhu. Podobá se měření na akciovém trhu, kdy se cena za akcii vynásobí počtem akcií, které jsou na trhu snadno dostupné (nejsou v držení zasvěcených osob nebo vlád či jimi uzamčeny). Zjistit více |
$0,00 |
|---|---|
|
Tržní kapitalizace / FDV
Podíl současné tržní kapitalizace v porovnání s tržní kapitalizací při splnění maximálních zásob.
Čím více se MCap/FDV blíží hodnotě 1, tím více se současná tržní kapitalizace blíží své plně zředěné hodnotě a naopak. Další informace o MCap/FDV získáte zde. |
0 |
|
Plně rozředěná hodnota
Plně rozředěná hodnota (FDV) = aktuální cena x celková zásoba
Plně rozředěná hodnota (FDV) je teoretickou tržní kapitalizací coinu, pokud bude v oběhu celá jeho zásoba (na základě jeho aktuální tržní ceny). FDV je teoretickou hodnotou, protože navýšení nabídky coinu v oběhu může ovlivnit jeho tržní cenu. Navíc v závislosti na tokenomice, plánu emisí nebo době blokování nabídky coinu může uvolnění celkových zásob do oběhu trvat značnou dobu. Další informace o FDV naleznete zde. |
$3,929M |
|
Objem obchodování za 24 h.
Míra objemu obchodů s danou kryptoměnou na všech sledovaných platformách za posledních 24 hodin. Sleduje se průběžně na základě posledních 24 hodin bez časů otevření/zavření.
Zjistit více |
$17,39 |
|
Zásoba v oběhu
Množství mincí, které jsou na trhu v oběhu a s nimiž může veřejnost obchodovat. Je to srovnatelné s akciemi, které jsou na trhu snadno dostupné (nejsou v držení zasvěcených osob nebo vlád či jimi uzamčeny).
Zjistit více |
- |
|
Celková zásoba
Množství coinů, které už vznikly, minus všechny coiny, které byly spáleny (staženy z oběhu). Je to srovnatelné s emitovanými akciemi na akciovém trhu.
Celková zásoba = zásoba na síti − spálené tokeny |
3,491M |
|
Maximální zásoba
Maximální počet mincí, který má za dobu existence kryptoměny vzniknout. Porovnatelné s maximálním počtem emitovatelných akcií na akciovém trhu.
Maximální zásoba = teoretické maximum podle kódu |
∞ |
Historická cena pro GUSDC
| Rozsah za 24 hod. | - – - |
|---|---|
| Rozsah za 7 dnů | - – - |
| Historické maximum |
$1,38
říj 10, 2025 (11 měsíci)
|
| Historické minimum |
$0,9987
úno 26, 2025 (více než rokem)
|
Jaký dnes máte z coinu GUSDC pocit?
Kde můžete zakoupit Gains Network USDC?
Tokeny GUSDC lze obchodovat na decentralizovaných burzách. Nejoblíbenější burza k nákupu a prodeji coinu Gains Network USDC je Maverick Protocol V2 (Arbitrum), kde nejaktivnější obchodovaný pár GUSDC/USDC má objem obchodování $17,39 za posledních 24 hodin.
Jaký je denní objem obchodování Gains Network USDC (GUSDC)?
Objem obchodování Gains Network USDC (GUSDC) za posledních 24 hodin je $17,39, což je 0,00 % zvýšení oproti včerejšku a signalizuje to nedávný nárůst tržní aktivity. Podívejte se na webu CoinGecko na seznam kryptoměn s největším objemem obchodování.
Jaká je maximální a minimální cena kryptoaktiva Gains Network USDC (GUSDC)?
Kryptoaktivum Gains Network USDC (GUSDC) dosáhlo maxima v hodnotě $1,38 a jeho nejnižší cena byla $0,9987. Aktuálně se obchoduje o -18,60 % pod uvedeným maximem a 12,70 % nad svou nejnižší cenou.
Jaká je plně rozředěná hodnota Gains Network USDC (GUSDC)?
Plně rozředěná hodnota (FDV) pro Gains Network USDC (GUSDC) je $3 928 889. Jedná se o statistickou reprezentaci maximální tržní kapitalizace předpokládající, že je dnes v oběhu 3,49 Milion ETH tokenů.
Jaká je cenová výkonnost Gains Network USDC oproti jeho peercoinům?
zvýšení ceny 0,00 % za posledních 7 dnů znamená, že Gains Network USDC (GUSDC) má nižší výkonnost než globální trh s kryptoměnami, který šel více o 9,00 %, amá vyšší výkonnost v porovnání s podobnámi kryptoměnami z kategorie Ekosystém Arbitrum, které šly více o0,00 %.