OPX LIVE
Kurz OPXL
Graf ceny coinu OPX LIVE (OPXL)
Přepnout a porovnat
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 17.8% | 17.8% | 17.8% | 24.1% | 42.3% |
Převodník OPXL
Statistiky pro OPX LIVE
| Tržní kapitalizace | $7 275,08 |
|---|---|
| Tržní kapitalizace / FDV | 1 |
| Plně rozředěná hodnota | $7 275,08 |
| Objem obchodování za 24 h. | $14,50 |
| Zásoba v oběhu | 1000,000M |
| Celková zásoba | 1000,000M |
| Maximální zásoba | 1,000B |
Historická cena pro OPXL
| Rozsah za 24 hod. | - – - |
|---|---|
| Rozsah za 7 dnů | - – - |
| Historické maximum |
$0,009609
|
| Historické minimum |
$0.053884
|
Jaký dnes máte z coinu OPXL pocit?
Kde můžete zakoupit OPX LIVE?
Tokeny OPXL lze obchodovat na decentralizovaných burzách. Nejoblíbenější burza k nákupu a prodeji coinu OPX LIVE je Raydium, kde nejaktivnější obchodovaný pár OPXL/WSOL má objem obchodování $14,54 za posledních 24 hodin.
Jaký je denní objem obchodování OPX LIVE (OPXL)?
Objem obchodování OPX LIVE (OPXL) za posledních 24 hodin je $14,50, což je 0,00 % zvýšení oproti včerejšku a signalizuje to nedávný nárůst tržní aktivity. Podívejte se na webu CoinGecko na seznam kryptoměn s největším objemem obchodování.
Jaká je maximální a minimální cena kryptoaktiva OPX LIVE (OPXL)?
Kryptoaktivum OPX LIVE (OPXL) dosáhlo maxima v hodnotě $0,009609 a jeho nejnižší cena byla $0.053884. Aktuálně se obchoduje o -99,90 % pod uvedeným maximem a 87,30 % nad svou nejnižší cenou.
Jaká je tržní kapitalizace OPX LIVE (OPXL)?
Tržní kapitalizace OPX LIVE (OPXL) je $7 275,08, což znamená -. místo v dnešním hodnocení na portálu CoinGecko. Tržní kapitalizace se určuje vynásobením ceny tokenu a zásobou tokenů OPXL v oběhu (dnes lze na trhu obchodovat 1000,00 Milion tokenů).
Jaká je plně rozředěná hodnota OPX LIVE (OPXL)?
Plně rozředěná hodnota (FDV) pro OPX LIVE (OPXL) je $7 275,08. Jedná se o statistickou reprezentaci maximální tržní kapitalizace předpokládající, že je dnes v oběhu maximálně 1,00 Miliarda OPXL tokenů. V závislosti na plánu emisí tokenů OPXL může trvat i několik let, než bude hodnota FDV dosažena.
Jaká je cenová výkonnost OPX LIVE oproti jeho peercoinům?
zvýšení ceny 0,00 % za posledních 7 dnů znamená, že OPX LIVE (OPXL) má nižší výkonnost než globální trh s kryptoměnami, který šel více o 3,40 %, amá nižší výkonnost v porovnání s podobnámi kryptoměnami z kategorie Meme, které šly více o3,20 %.
Vlastníci tokenu OPX LIVE (OPXL)
Trhy s coinem OPX LIVE
Možná vás budou zajímat tyto nejnovější zprávy o kryptoměnách
Globální ceny OPX LIVE
Související coiny