Trackgood AI
Kurz TRAI
Graf ceny coinu Trackgood AI (TRAI)
Přepnout a porovnat
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 1.0% | 17.6% | 23.5% | 36.1% | 88.1% |
Převodník TRAI
Statistiky pro Trackgood AI
| Tržní kapitalizace | $46 385,12 |
|---|---|
| Tržní kapitalizace / FDV | 1 |
| Plně rozředěná hodnota | $46 385,12 |
| Objem obchodování za 24 h. | $28,28 |
| Zásoba v oběhu | 1,000B |
| Celková zásoba | 1,000B |
| Maximální zásoba | 1,000B |
Historická cena pro TRAI
| Rozsah za 24 hod. | $0,00004638 – $0,00004792 |
|---|---|
| Rozsah za 7 dnů | $0,00004555 – $0,00005817 |
| Historické maximum |
$0,003380 98.6%
|
| Historické minimum |
$0,00004555 1.8%
|
Jaký dnes máte z coinu TRAI pocit?
Kde můžete zakoupit Trackgood AI?
Tokeny TRAI lze obchodovat na decentralizovaných burzách. Nejoblíbenější burza k nákupu a prodeji coinu Trackgood AI je Uniswap V2 (Base), kde nejaktivnější obchodovaný pár TRAI/WETH má objem obchodování $14,15 za posledních 24 hodin.
Jaký je denní objem obchodování Trackgood AI (TRAI)?
Objem obchodování Trackgood AI (TRAI) za posledních 24 hodin je $28,28, což je 141,30 % zvýšení oproti včerejšku a signalizuje to nedávný nárůst tržní aktivity. Podívejte se na webu CoinGecko na seznam kryptoměn s největším objemem obchodování.
Jaká je maximální a minimální cena kryptoaktiva Trackgood AI (TRAI)?
Kryptoaktivum Trackgood AI (TRAI) dosáhlo maxima v hodnotě $0,003380 a jeho nejnižší cena byla $0,00004555. Aktuálně se obchoduje o -98,60 % pod uvedeným maximem a 1,80 % nad svou nejnižší cenou.
Jaká je tržní kapitalizace Trackgood AI (TRAI)?
Tržní kapitalizace Trackgood AI (TRAI) je $46 385,12, což znamená 6922. místo v dnešním hodnocení na portálu CoinGecko. Tržní kapitalizace se určuje vynásobením ceny tokenu a zásobou tokenů TRAI v oběhu (dnes lze na trhu obchodovat 1,00 Miliarda tokenů).
Jaká je plně rozředěná hodnota Trackgood AI (TRAI)?
Plně rozředěná hodnota (FDV) pro Trackgood AI (TRAI) je $46 385,12. Jedná se o statistickou reprezentaci maximální tržní kapitalizace předpokládající, že je dnes v oběhu maximálně 1,00 Miliarda TRAI tokenů. V závislosti na plánu emisí tokenů TRAI může trvat i několik let, než bude hodnota FDV dosažena.
Jaká je cenová výkonnost Trackgood AI oproti jeho peercoinům?
pokles ceny -17,60 % za posledních 7 dnů znamená, že Trackgood AI (TRAI) má nižší výkonnost než globální trh s kryptoměnami, který šel méně o -1,10 %, amá nižší výkonnost v porovnání s podobnámi kryptoměnami z kategorie Umělá inteligence (AI), které šly více o5,70 %.
Vlastníci tokenu Trackgood AI (TRAI)
Trhy s coinem Trackgood AI
Možná vás budou zajímat tyto nejnovější zprávy o kryptoměnách
Globální ceny Trackgood AI
Související coiny