Cathena Gold
Cijena CGO
Grafikon cijene Cathena Gold (CGO)
Prebaci i usporedi
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1g |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.6% | 8.4% | 8.4% | 5.8% | 27.4% | 60.6% |
Alat za pretvorbu CGO
Statistika za Cathena Gold
| Tržišna kapit. | $12.993,25 |
|---|---|
| Tržišna kap. / FDV | 0.12 |
| Potp. razv. vrij. | $104.277 |
| Volumen trgovanja u 24 h | $0,5261 |
| Ponuda u optjecaju | 13,806B |
| Ukupna ponuda | 110,798B |
| Maks. ponuda | ∞ |
Povijesna cijena CGO
| Raspon u 24 h | $0.069294 – $0.069625 |
|---|---|
| Raspon u 7 dana | $0.069294 – $0.069625 |
| Najveća postignuta cijena |
$0,0001359 99.3%
|
| Najniža postignuta cijena |
$0.064894 92.4%
|
Što danas mislite o CGO?
Gdje možete kupiti Cathena Gold?
Tokenima CGO može se trgovati na decentralizirane burze. Najpopularnija burza za kupnju i trgovanje Cathena Gold je xExchange, gdje najaktivniji par za trgovanje CGO/WEGLD ima volumen trgovanja od $0,525662 u protekla 24 sata.
Koliko iznosi dnevni volumen trgovanja Cathena Gold (CGO)?
Volumen trgovanja za Cathena Gold (CGO) iznosi $0,526075 u posljednja 24 sata, što predstavlja 0,00 % povećanje u odnosu na prethodni dan i ukazuje na nedavnu rast u tržišnoj aktivnosti. Pogledajte CoinGeckov popis kriptovalute s najvećim volumenom trgovanja.
Koja je najviša i najniža cijena za Cathena Gold (CGO)?
Cathena Gold (CGO) dosegnao je najvišu vrijednost u iznosu od $0,0001359 i najnižu razinu ikad u $0.064894. Trenutno se trguje -99,30 % ispod te najviše cijena i 92,40 % iznad svoje najniže cijena.
Koliko iznosi tržišna kapitalizacija Cathena Gold (CGO)?
Na platformi CoinGecko, tržišna kapitalizacija Cathena Gold (CGO) danas iznosi $12.993,25 i na 9413. je mjestu. Tržišna kapitalizacija mjeri se umnažanjem cijene tokena s ponudom u optjecaju tokena CGO (danas se na tržištu može trgovati s 14 Milijarda tokena).
Koliko iznosi potpuno razvodnjena vrijednost Cathena Gold (CGO)?
Potpuno razvodnjena vrijednost (FDV) Cathena Gold (CGO) iznosi $104.277. To je statistički prikaz maksimalne tržišne kapitalizacije, pod pretpostavkom da ukupni broj ETH tokena u optjecaju danas iznosi 110 Milijarda.
Kakva je uspješnost cijene Cathena Gold u usporedbi s usporedivim kriptovalutama?
Uz povećanje cijene od 8,40 % u proteklih 7 dana, Cathena Gold (CGO) je postiže bolje rezultate od očekivanih na globalnom tržištu kriptovaluta, što predstavlja rastuće 4,10 %, dok je postiže bolje rezultate od očekivanih u usporedbi sa sličnim Ekosustav MultiversX kriptovalutama koje rastuće 0,00 %.