Liminal Spaces
Cijena LIMINAL
Grafikon cijene Liminal Spaces (LIMINAL)
Prebaci i usporedi
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1g |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 1.6% | 12.1% | 15.3% | 17.8% | - |
Alat za pretvorbu LIMINAL
Statistika za Liminal Spaces
| Tržišna kapit. | $8.012,93 |
|---|---|
| Tržišna kap. / FDV | 1 |
| Potp. razv. vrij. | $8.012,93 |
| Volumen trgovanja u 24 h | $2,38 |
| Ponuda u optjecaju | 999,064M |
| Ukupna ponuda | 999,064M |
| Maks. ponuda | 1B |
Povijesna cijena LIMINAL
| Raspon u 24 h | $0.057887 – $0.058068 |
|---|---|
| Raspon u 7 dana | $0.057513 – $0.058357 |
| Najveća postignuta cijena |
$0,001500
|
| Najniža postignuta cijena |
$0.054948
|
Što danas mislite o LIMINAL?
Gdje možete kupiti Liminal Spaces?
Tokenima LIMINAL može se trgovati na decentralizirane burze. Najpopularnija burza za kupnju i trgovanje Liminal Spaces je PumpSwap, gdje najaktivniji par za trgovanje LIMINAL/WSOL ima volumen trgovanja od $2,36 u protekla 24 sata.
Koliko iznosi dnevni volumen trgovanja Liminal Spaces (LIMINAL)?
Volumen trgovanja za Liminal Spaces (LIMINAL) iznosi $2,38 u posljednja 24 sata, što predstavlja 17,00 % povećanje u odnosu na prethodni dan i ukazuje na nedavnu rast u tržišnoj aktivnosti. Pogledajte CoinGeckov popis kriptovalute s najvećim volumenom trgovanja.
Koja je najviša i najniža cijena za Liminal Spaces (LIMINAL)?
Liminal Spaces (LIMINAL) dosegnao je najvišu vrijednost u iznosu od $0,001500 i najnižu razinu ikad u $0.054948. Trenutno se trguje -99,50 % ispod te najviše cijena i 62,10 % iznad svoje najniže cijena.
Koliko iznosi tržišna kapitalizacija Liminal Spaces (LIMINAL)?
Na platformi CoinGecko, tržišna kapitalizacija Liminal Spaces (LIMINAL) danas iznosi $8.012,93 i na 10196. je mjestu. Tržišna kapitalizacija mjeri se umnažanjem cijene tokena s ponudom u optjecaju tokena LIMINAL (danas se na tržištu može trgovati s 1 Milijarda tokena).
Koliko iznosi potpuno razvodnjena vrijednost Liminal Spaces (LIMINAL)?
Potpuno razvodnjena vrijednost (FDV) Liminal Spaces (LIMINAL) iznosi $8.012,93. To je statistički prikaz maksimalne tržišne kapitalizacije, pod pretpostavkom da je 1 Milijarda danas maksimalni broj tokena LIMINAL u optjecaju. Ovisno o tome kako je osmišljen raspored emisije tokena LIMINAL, možda će biti potrebno više godina dok se ne ostvari FDV.
Kakva je uspješnost cijene Liminal Spaces u usporedbi s usporedivim kriptovalutama?
Uz povećanje cijene od 0,00 % u proteklih 7 dana, Liminal Spaces (LIMINAL) je ne postiže dobre rezultate na globalnom tržištu kriptovaluta, što predstavlja rastuće 9,20 %, dok je ne postiže dobre rezultate u usporedbi sa sličnim Meme kriptovalutama koje rastuće 10,20 %.
Tržišta za Liminal Spaces
Možda će vas zanimati ove najnovije vijesti o kriptovalutama
Globalne cijene Liminal Spaces
Povezani novčići koji će vam se možda svidjeti