Soul Scanner
Cijena SOUL
Grafikon cijene Soul Scanner (SOUL)
Prebaci i usporedi
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1g |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.3% | 4.7% | 22.8% | 21.5% | 23.7% | 60.7% |
Alat za pretvorbu SOUL
Statistika za Soul Scanner
| Tržišna kapit. | $282.874 |
|---|---|
| Tržišna kap. / FDV | 1 |
| Potp. razv. vrij. | $282.874 |
| Volumen trgovanja u 24 h | $253,15 |
| Ponuda u optjecaju | 1M |
| Ukupna ponuda | 1M |
| Maks. ponuda | 1M |
Povijesna cijena SOUL
| Raspon u 24 h | $0,2718 – $0,2854 |
|---|---|
| Raspon u 7 dana | $0,2675 – $0,2854 |
| Najveća postignuta cijena |
$2,30
|
| Najniža postignuta cijena |
$0,1523
|
Što danas mislite o SOUL?
Gdje možete kupiti Soul Scanner?
Tokenima SOUL može se trgovati na decentralizirane burze. Najpopularnija burza za kupnju i trgovanje Soul Scanner je Raydium, gdje najaktivniji par za trgovanje SOUL/WSOL ima volumen trgovanja od $255,85 u protekla 24 sata.
Koliko iznosi dnevni volumen trgovanja Soul Scanner (SOUL)?
Volumen trgovanja za Soul Scanner (SOUL) iznosi $253,15 u posljednja 24 sata, što predstavlja 0,00 % povećanje u odnosu na prethodni dan i ukazuje na nedavnu rast u tržišnoj aktivnosti. Pogledajte CoinGeckov popis kriptovalute s najvećim volumenom trgovanja.
Koja je najviša i najniža cijena za Soul Scanner (SOUL)?
Soul Scanner (SOUL) dosegnao je najvišu vrijednost u iznosu od $2,30 i najnižu razinu ikad u $0,1523. Trenutno se trguje -87,70 % ispod te najviše cijena i 85,80 % iznad svoje najniže cijena.
Koliko iznosi tržišna kapitalizacija Soul Scanner (SOUL)?
Na platformi CoinGecko, tržišna kapitalizacija Soul Scanner (SOUL) danas iznosi $282.874 i na 4537. je mjestu. Tržišna kapitalizacija mjeri se umnažanjem cijene tokena s ponudom u optjecaju tokena SOUL (danas se na tržištu može trgovati s 1 Milijun tokena).
Koliko iznosi potpuno razvodnjena vrijednost Soul Scanner (SOUL)?
Potpuno razvodnjena vrijednost (FDV) Soul Scanner (SOUL) iznosi $282.874. To je statistički prikaz maksimalne tržišne kapitalizacije, pod pretpostavkom da je 1 Milijun danas maksimalni broj tokena SOUL u optjecaju. Ovisno o tome kako je osmišljen raspored emisije tokena SOUL, možda će biti potrebno više godina dok se ne ostvari FDV.
Kakva je uspješnost cijene Soul Scanner u usporedbi s usporedivim kriptovalutama?
Uz povećanje cijene od 0,00 % u proteklih 7 dana, Soul Scanner (SOUL) je ne postiže dobre rezultate na globalnom tržištu kriptovaluta, što predstavlja rastuće 9,80 %, dok je ne postiže dobre rezultate u usporedbi sa sličnim Telegram Apps kriptovalutama koje rastuće 6,30 %.
Soul Scanner (SOUL) Vlasnici tokena
Tržišta za Soul Scanner
Možda će vas zanimati ove najnovije vijesti o kriptovalutama
Globalne cijene Soul Scanner
Povezani novčići koji će vam se možda svidjeti