Ankr Staked FLOW
Kurz ANKRFLOW
Cenový graf Ankr Staked FLOW (ANKRFLOW)
Prepnúť a porovnať
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 1.3% | 21.3% | 22.4% | 11.1% | - |
Konvertor ANKRFLOW
Štatistiky Ankr Staked FLOW
| Trhová kapitalizácia | $0,00 |
|---|---|
| Trhová kap/FDV | 0 |
| Plne zriedené ocenenie | $86 006,59 |
| 24 hod. objem obch. | $5 253,64 |
| Ponuka v obehu | - |
| Celková ponuka | 3,000M |
| Max ponuka | ∞ |
Historická cena ANKRFLOW
| 24h rozsah | - – - |
|---|---|
| 7d rozsah | - – - |
| Historické maximum |
$1,28
|
| Historické minimum |
$0,02652
|
Aký máte dnes pocit z coinu ANKRFLOW?
Kde je možné kúpiť Ankr Staked FLOW?
Tokeny ANKRFLOW sa prestali obchodovať pred 24 dňami na všetkých burzách uvedených na CoinGecko. Informácie budú aktualizované, ak sa aktivita na trhu obnoví.
Aký je denný objem obchodovania tokenu Ankr Staked FLOW (ANKRFLOW)?
Objem obchodovania tokenu Ankr Staked FLOW (ANKRFLOW) je $5 253,64 za posledných 24 hodín, čo predstavuje 0,00 % nárast spred jedného dňa a signalizuje nedávnu aktivitu rast na trhu. Pozrite si zoznam kryptomien s najvyšším objemom spoločnosti CoinGecko.
Aká je najvyššia a najnižšia cena za Ankr Staked FLOW (ANKRFLOW)?
Token Ankr Staked FLOW (ANKRFLOW) dosiahol historické maximum $1,28 a historické minimum $0,02652. V súčanosti sa -97,80 % obchoduje pod toto maximum a 8,10 % nad najnižšiu cenu.
Aké je plne zriedené ocenenie tokenu Ankr Staked FLOW (ANKRFLOW)?
Plne zriedené ocenenie (ang. fully diluted valuation - FDV) tokenu Ankr Staked FLOW (ANKRFLOW) je $86 006,59. Ide o štatistické vyjadrenie maximálnej trhovej kapitalizácie za predpokladu, že celkový počet tokenov v obehu je dnes 3,00 Milión ETH.
Ako je na tom cenová výkonnosť tokenu Ankr Staked FLOW v porovnaní s porovnateľnými tokenmi?
nárast ceny o 0,00 % za posledných 7 dní značí, že token Ankr Staked FLOW (ANKRFLOW) nedosahuje globálne trhy kryptomien, ktoré vzrástli o 10,40 %, pričom nedosahuje výsledky v porovnaní s kryptomenami Decentralizované financie (DeFi), ktoré vzrástli o 10,90 %.
Trhy Ankr Staked FLOW
Globálne ceny Ankr Staked FLOW
Súvisiace coiny, ktoré sa vám môžu páčiť