Purple Bitcoin
Kurz PBTC
Cenový graf Purple Bitcoin (PBTC)
Prepnúť a porovnať
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.3% | 1.6% | 3.8% | 6.1% | 24.7% | 57.0% |
Konvertor PBTC
Štatistiky Purple Bitcoin
| Trhová kapitalizácia | $0,00 |
|---|---|
| Trhová kap/FDV | 0 |
| Plne zriedené ocenenie | $2,772M |
| 24 hod. objem obch. | $31 607,92 |
| Ponuka v obehu | - |
| Celková ponuka | 19,315M |
| Max ponuka | 19,315M |
Historická cena PBTC
| 24h rozsah | $0,1397 – $0,1475 |
|---|---|
| 7d rozsah | $0,1372 – $0,1507 |
| Historické maximum |
$1,25 88.5%
|
| Historické minimum |
$0,06218 130.8%
|
Aký máte dnes pocit z coinu PBTC?
Kde je možné kúpiť Purple Bitcoin?
Tokeny PBTC sa dajú obchodovať na decentralizovaných kryptoburzách. Najobľúbenejšou burzou na nákup a obchodovanie Purple Bitcoin je burza Raydium, kde najaktívnejší obchodný pár PBTC/WSOL dosiahol za posledných 24 hodín objem obchodov vo výške $23 823,48. Medzi ďalšie obľúbené možnosti patrí burza Meteora a Raydium (CLMM).
Aký je denný objem obchodovania tokenu Purple Bitcoin (PBTC)?
Objem obchodovania tokenu Purple Bitcoin (PBTC) je $31 607,92 za posledných 24 hodín, čo predstavuje 103,40 % nárast spred jedného dňa a signalizuje nedávnu aktivitu rast na trhu. Pozrite si zoznam kryptomien s najvyšším objemom spoločnosti CoinGecko.
Aká je najvyššia a najnižšia cena za Purple Bitcoin (PBTC)?
Token Purple Bitcoin (PBTC) dosiahol historické maximum $1,25 a historické minimum $0,06218. V súčanosti sa -88,50 % obchoduje pod toto maximum a 130,80 % nad najnižšiu cenu.
Aké je plne zriedené ocenenie tokenu Purple Bitcoin (PBTC)?
Plne zriedené ocenenie (ang. fully diluted valuation - FDV) tokenu Purple Bitcoin (PBTC) je $2 772 464. Ide o štatistické vyjadrenie maximálnej trhovej kapitalizácie za predpokladu, že maximálny počet tokenov v obehu je dnes 19,31 MiliónPBTC. V závislosti od toho, ako je navrhnutý emisný plán tokenov PBTC, môže trvať niekoľko rokov, kým sa FDV zrealizuje.
Ako je na tom cenová výkonnosť tokenu Purple Bitcoin v porovnaní s porovnateľnými tokenmi?
pokles ceny o -3,80 % za posledných 7 dní značí, že token Purple Bitcoin (PBTC) nedosahuje globálne trhy kryptomien, ktoré klesli o -1,30 %, pričom prekonáva výsledky v porovnaní s kryptomenami Decentralizované financie (DeFi), ktoré klesli o -5,20 %.
Purple Bitcoin (PBTC) Držitelia tokenov
Trhy Purple Bitcoin
Globálne ceny Purple Bitcoin
Súvisiace coiny, ktoré sa vám môžu páčiť