Stream until 100M MC
Kurz LIVE
Cenový graf Stream until 100M MC (LIVE)
Prepnúť a porovnať
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.7% | 2.9% | 14.3% | 22.6% | 15.7% | 50.9% |
Konvertor LIVE
Štatistiky Stream until 100M MC
| Trhová kapitalizácia | $115 878 |
|---|---|
| Trhová kap/FDV | 1 |
| Plne zriedené ocenenie | $115 878 |
| 24 hod. objem obch. | $1,54 |
| Ponuka v obehu | 980,690M |
| Celková ponuka | 980,690M |
| Max ponuka | 1,000B |
Historická cena LIVE
| 24h rozsah | $0,0001144 – $0,0001189 |
|---|---|
| 7d rozsah | $0,0001029 – $0,0001189 |
| Historické maximum |
$0,02504 99.5%
|
| Historické minimum |
$0,00003388 248.7%
|
Aký máte dnes pocit z coinu LIVE?
Kde je možné kúpiť Stream until 100M MC?
Tokeny LIVE sa dajú obchodovať na decentralizovaných kryptoburzách. Najobľúbenejšou burzou na nákup a obchodovanie Stream until 100M MC je burza Raydium, kde najaktívnejší obchodný pár LIVE/WSOL dosiahol za posledných 24 hodín objem obchodov vo výške $1,54.
Aký je denný objem obchodovania tokenu Stream until 100M MC (LIVE)?
Objem obchodovania tokenu Stream until 100M MC (LIVE) je $1,54 za posledných 24 hodín, čo predstavuje -88,70 % pokles spred jedného dňa a signalizuje nedávnu aktivitu pokles na trhu. Pozrite si zoznam kryptomien s najvyšším objemom spoločnosti CoinGecko.
Aká je najvyššia a najnižšia cena za Stream until 100M MC (LIVE)?
Token Stream until 100M MC (LIVE) dosiahol historické maximum $0,02504 a historické minimum $0,00003388. V súčanosti sa -99,50 % obchoduje pod toto maximum a 248,70 % nad najnižšiu cenu.
Aká je trhová kapitalizácia tokenu Stream until 100M MC (LIVE)?
Trhová kapitalizácia tokenu Stream until 100M MC (LIVE) je $115 878 a dnes je na CoinGecko na mieste č. 5810. Trhová kapitalizácia sa meria vynásobením ceny tokenu s ponukou tokenov LIVE v obehu (súčasný počet obchodovateľných tokenov na trhu: 980,69 Milión).
Aké je plne zriedené ocenenie tokenu Stream until 100M MC (LIVE)?
Plne zriedené ocenenie (ang. fully diluted valuation - FDV) tokenu Stream until 100M MC (LIVE) je $115 878. Ide o štatistické vyjadrenie maximálnej trhovej kapitalizácie za predpokladu, že maximálny počet tokenov v obehu je dnes 1,00 MiliardaLIVE. V závislosti od toho, ako je navrhnutý emisný plán tokenov LIVE, môže trvať niekoľko rokov, kým sa FDV zrealizuje.
Ako je na tom cenová výkonnosť tokenu Stream until 100M MC v porovnaní s porovnateľnými tokenmi?
nárast ceny o 14,30 % za posledných 7 dní značí, že token Stream until 100M MC (LIVE) prekonáva globálne trhy kryptomien, ktoré vzrástli o 3,80 %, pričom prekonáva výsledky v porovnaní s kryptomenami Meme, ktoré vzrástli o 8,60 %.
Stream until 100M MC (LIVE) Držitelia tokenov
Trhy Stream until 100M MC
Globálne ceny Stream until 100M MC
Súvisiace coiny, ktoré sa vám môžu páčiť