The Profit
Kurz PROFIT
Cenový graf The Profit (PROFIT)
Prepnúť a porovnať
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 0.9% | 4.3% | 11.1% | 13.3% | - |
Konvertor PROFIT
Štatistiky The Profit
| Trhová kapitalizácia | $7 097,17 |
|---|---|
| Trhová kap/FDV | 1 |
| Plne zriedené ocenenie | $7 097,17 |
| 24 hod. objem obch. | $0,00 |
| Ponuka v obehu | 998,644M |
| Celková ponuka | 998,644M |
| Max ponuka | 1,000B |
Historická cena PROFIT
| 24h rozsah | - – - |
|---|---|
| 7d rozsah | - – - |
| Historické maximum |
$0,001302
|
| Historické minimum |
$0.054465
|
Aký máte dnes pocit z coinu PROFIT?
Kde je možné kúpiť The Profit?
Tokeny PROFIT sa dajú obchodovať na decentralizovaných kryptoburzách. Najobľúbenejšou burzou na nákup a obchodovanie The Profit je burza PumpSwap, kde najaktívnejší obchodný pár PROFIT/WSOL dosiahol za posledných 24 hodín objem obchodov vo výške $17,86.
Aký je denný objem obchodovania tokenu The Profit (PROFIT)?
24-hodinový objem obchodovania The Profit (PROFIT) je 0 USD, čo signalizuje pokles aktivity na trhu. Ak vlastníte PROFIT tokeny, likvidita tokenu je pravdepodobne nízka. Postupujte opatrne. Môžete preskúmať zoznam najobchodovanejších kryptomien spoločnosti CoinGecko za mince s vyššou likvidity.
Aká je najvyššia a najnižšia cena za The Profit (PROFIT)?
Token The Profit (PROFIT) dosiahol historické maximum $0,001302 a historické minimum $0.054465. V súčanosti sa -99,50 % obchoduje pod toto maximum a 59,20 % nad najnižšiu cenu.
Aká je trhová kapitalizácia tokenu The Profit (PROFIT)?
Trhová kapitalizácia tokenu The Profit (PROFIT) je $7 097,17 a dnes je na CoinGecko na mieste č. -. Trhová kapitalizácia sa meria vynásobením ceny tokenu s ponukou tokenov PROFIT v obehu (súčasný počet obchodovateľných tokenov na trhu: 998,64 Milión).
Aké je plne zriedené ocenenie tokenu The Profit (PROFIT)?
Plne zriedené ocenenie (ang. fully diluted valuation - FDV) tokenu The Profit (PROFIT) je $7 097,17. Ide o štatistické vyjadrenie maximálnej trhovej kapitalizácie za predpokladu, že maximálny počet tokenov v obehu je dnes 1,00 MiliardaPROFIT. V závislosti od toho, ako je navrhnutý emisný plán tokenov PROFIT, môže trvať niekoľko rokov, kým sa FDV zrealizuje.
Ako je na tom cenová výkonnosť tokenu The Profit v porovnaní s porovnateľnými tokenmi?
nárast ceny o 0,00 % za posledných 7 dní značí, že token The Profit (PROFIT) prekonáva globálne trhy kryptomien, ktoré klesli o -1,30 %, pričom prekonáva výsledky v porovnaní s kryptomenami Meme, ktoré klesli o -0,60 %.
Globálne ceny The Profit
Súvisiace coiny, ktoré sa vám môžu páčiť