Wrapped SOL
Kurz WSOL
Ako sa vypočítava cena pre Wrapped SOL (WSOL)?
Cena pre Wrapped SOL (WSOL) sa vypočítava v reálnom čase agregovaním najnovších údajov z 19 búrz a 5609 trhov pomocou vzorca pre globálny objemovo vážený priemer. Viac informácií o tom, ako sa vypočítavajú ceny kryptomien na CoinGecko.
Cenový graf Wrapped SOL (WSOL)
Prepnúť a porovnať
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.4% | 1.2% | 2.4% | 10.4% | 55.8% |
Konvertor WSOL
Štatistiky Wrapped SOL
|
Trhová kapitalizácia
Trhová kapitalizácia = aktuálna cena x ponuka v obehu
Vzťahuje sa na celkovú trhovú hodnotu ponuky kryptomeny v obehu. Podobá sa na meranie na akciovom trhu, keď sa cena za akciu vynásobí akciami, ktoré sú ľahko dostupné na trhu (nie sú v držbe či zablokované znalcami, vládami) Zistiť viac |
$1,655B |
|---|---|
|
Trhová kap/FDV
Podiel súčasnej trhovej kapitalizácie v porovnaní s trhovou kapitalizáciou pri dosiahnutí maximálnej ponuky.
Čím je Trh.kap/FDV bližšie k hodnote 1, tým je aktuálna trhová kapitalizácia bližšie k jej plne zriedenému oceneniu a naopka. Ďalšie informácie o Trh.kap/FDV. |
1 |
|
Plne zriedené ocenenie
Plne zriedená hodnota (FDV) = aktuálna cena x celková ponuka
Plne zriedená hodnota (FDV) je teoretická trhová kapitalizácia coinu, ak je v obehu celá jeho ponuka, na základe jeho aktuálnej trhovej ceny. Hodnota FDV je teoretická, pretože zvýšenie ponuky coinu v obehu môže ovplyvniť jeho trhovú cenu. Aj v závislosti od tokenomiky, plánu emisie alebo obdobia uzamknutia ponuky coinu môže trvať značný čas, kým sa celá jeho ponuka dostane do obehu. Viac informácií o FDV nájdete tu. |
$1,655B |
|
24 hod. objem obch.
Miera objemu obchodovania kryptomeny na všetkých sledovaných platformách za posledných 24 hodín. Sleduje sa na kĺzavom 24-hodinovom základe bez času otvorenia/zatvorenia.
Zistiť viac |
$72,553M |
|
Ponuka v obehu
Množstvo coinov, ktoré sú v obehu na trhu a s ktorými môže verejnosť obchodovať. Je to porovnateľné s pohľadom na akcie, ktoré sú ľahko dostupné na trhu (nie sú v držbe ani zamknuté znalcami či vládami).
Zistiť viac |
22,757M |
|
Celková ponuka
Množstvo mincí, ktoré už boli vytvorené, mínus všetky mince, ktoré boli spálené (stiahnuté z obehu). Je porovnateľný s emitovanými akciami na akciovom trhu.
Celková ponuka = Onchain ponuka - spálené tokeny |
22,757M |
|
Max ponuka
Maximálny počet coinov, ktorý bol zakódovaný do životnosti kryptomeny. Je porovnateľný s maximálnym počtom emitovaných akcií na akciovom trhu.
Max ponuka = teoretické maximum podľa kódu |
∞ |
Historická cena WSOL
| 24h rozsah | $72,49 – $73,32 |
|---|---|
| 7d rozsah | $72,34 – $77,29 |
| Historické maximum |
$290,30 74.9%
Jan 19, 2025 (viac ako rokom)
|
| Historické minimum |
$8,11 796.7%
Dec 29, 2022 (viac ako 3 rokmi)
|
Aký máte dnes pocit z coinu WSOL?
Kde je možné kúpiť Wrapped SOL?
Tokeny WSOL sa dajú obchodovať na decentralizovaných kryptoburzách. Najobľúbenejšou burzou na nákup a obchodovanie Wrapped SOL je burza Manifest, kde najaktívnejší obchodný pár VSOL/WSOL dosiahol za posledných 24 hodín objem obchodov vo výške $18 759,02. Medzi ďalšie obľúbené možnosti patrí burza Raydium a PumpSwap.
Aký je denný objem obchodovania tokenu Wrapped SOL (WSOL)?
Objem obchodovania tokenu Wrapped SOL (WSOL) je $73 990 626,36 za posledných 24 hodín, čo predstavuje -73,90 % pokles spred jedného dňa a signalizuje nedávnu aktivitu pokles na trhu. Pozrite si zoznam kryptomien s najvyšším objemom spoločnosti CoinGecko.
Aká je najvyššia a najnižšia cena za Wrapped SOL (WSOL)?
Token Wrapped SOL (WSOL) dosiahol historické maximum $290,30 a historické minimum $8,11. V súčanosti sa -74,90 % obchoduje pod toto maximum a 797,90 % nad najnižšiu cenu.
Aká je trhová kapitalizácia tokenu Wrapped SOL (WSOL)?
Trhová kapitalizácia tokenu Wrapped SOL (WSOL) je $1 657 966 259 a dnes je na CoinGecko na mieste č. -. Trhová kapitalizácia sa meria vynásobením ceny tokenu s ponukou tokenov WSOL v obehu (súčasný počet obchodovateľných tokenov na trhu: 22,76 Milión).
Aké je plne zriedené ocenenie tokenu Wrapped SOL (WSOL)?
Plne zriedené ocenenie (ang. fully diluted valuation - FDV) tokenu Wrapped SOL (WSOL) je $1 657 966 259. Ide o štatistické vyjadrenie maximálnej trhovej kapitalizácie za predpokladu, že celkový počet tokenov v obehu je dnes 22,76 Milión ETH.
Ako je na tom cenová výkonnosť tokenu Wrapped SOL v porovnaní s porovnateľnými tokenmi?
pokles ceny o -1,30 % za posledných 7 dní značí, že token Wrapped SOL (WSOL) prekonáva globálne trhy kryptomien, ktoré klesli o -1,60 %, pričom nedosahuje výsledky v porovnaní s kryptomenami Ekosystém Solana, ktoré vzrástli o 0,00 %.
Trhy Wrapped SOL
Globálne ceny Wrapped SOL
Súvisiace coiny, ktoré sa vám môžu páčiť