SpaceX (Pre-IPO)
SPACEX
The SpaceX IPO took place on 12 June 2026. Please refer to this page for the actual value of SpaceX stock.
Графік ціни SpaceX (Pre-IPO) (SPACEX)
Статистика акцій
| Ринкова капіталізація | - |
|---|
Токенізована статистика
| Ціна | $116,09 (0.0%) |
|---|---|
| Ринкова капіталізація | 19,640M $ |
| Обсяг торгів за 24 год. | 533 631,89 $ |
| Обсяг безстрокових ф'ючерсів за 24 години | 83 193,97 $ |
| Відкрита позиція безстрокових ф'ючерсів за 24 години | 16 687,34 $ |
| Емітенти | |
| Контракт |
|
| Оглядачі |
|
| Символ | PRESPCX |
| Контракт |
|
| Оглядачі |
|
| Символ | SPACEX |
| Контракт |
|
| Оглядачі |
|
| Символ | TSPACEX |
Які є різні емітенти токенізованого SpaceX (Pre-IPO) (SPACEX)?
Наразі є 3 емітенти(-ів) токенізованих SpaceX (Pre-IPO) на CoinGecko. PRESPCX Republic — найпопулярніші токенізовані акціі SpaceX (Pre-IPO) з капіталізацією $14,00M, далі йде PreStocks SPACEX з капіталізацією $4,97M.
Який денний обсяг торгів токенізованою SpaceX (Pre-IPO) (SPACEX)?
Обсяг торгів токенізованими SpaceX (Pre-IPO) (SPACEX) становить $533,63K за останні 24 години, зниження 20.73% з попереднього дня. Найбільш популярні токенізовані акції SPACEX — TSPACEX Tessera Tokenized Pre-IPO Assets, що становить 88% від загального обсягу.
Де я можу купити токенізований SpaceX (Pre-IPO) (SPACEX)?
Токенізованим SpaceX (Pre-IPO) (SPACEX) можна торгувати на централізовані та децентралізовані біржі. Найпопулярнішою біржею для покупки та торгівлі токенізованим SPACEX є Meteora, де найактивніша торгова пара TSPACEX/USDC має обсяг торгів за останні 24 години — $472,23K. Одним з інших популярних варіантів є Bitget.
Ринки SpaceX (Pre-IPO)
| # | Біржа | Пара | Ціна | Спред | Біржова склянка +2% | Біржова склянка -2% | Обсяг торгів за 24 години | Обсяг % | Останнє оновлення | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
DEX
|
562,14 $ | 0,60% | 11 497 $ | 11 462 $ | 472 231,37 $ | 88,49% |
Нещодавно
|
||
| 2 |
CEX
|
147,46 $ | 0,06% | 687 487 $ | 728 795 $ | 55 616,35 $ | 10,42% |
Нещодавно
|
||
| 3 |
DEX
|
569,93 $ | 0,61% | 512 $ | 511 $ | 4 000,67 $ | 0,75% |
Нещодавно
Аномалія - курс або обсяг торгів відрізняються від середнього значення
|
||
| 4 |
DEX
|
565,25 $ | 0,64% | 216 $ | 215 $ | 1 750,28 $ | 0,33% |
Нещодавно
|
||
| 5 |
DEX
|
558,76 $ | 0,61% | 1 116 $ | 1 113 $ | 31,73 $ | 0,01% |
Нещодавно
|
||
| 6 |
DEX
|
537,68 $ | 0,61% | 2 525 $ | 2 517 $ | 1,49 $ | 0,00% |
Нещодавно
Аномалія - курс або обсяг торгів відрізняються від середнього значення
|
||
Токени SpaceX (Pre-IPO)
| # | Токен | Ланцюг | Емітент | Ціна | Різниця курсу % | Рин. кап. | Обсяг за 24 год. | Обсяг безстрокових ф'ючерсів за 24 години | Відкрита позиція безстрокових ф'ючерсів за 24 години |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
PRESPCX
|
Solana
|
Republic
|
$147,46 | - | $14,00M | $55,62K | - | - |
| 2 |
SPACEX
|
Solana
|
PreStocks
|
$568,45 | - | $4,97M | $5,78K | - | - |
| 3 |
TSPACEX
|
Solana
|
Tessera Tokenized Pre-IPO Assets
|
$562,14 | - | $668,93K | $472,23K | - | - |
Republic
PreStocks
Tessera Tokenized Pre-IPO Assets
SpaceX PreStocks
SpaceX (Republic Pre-IPO)