Портфолиа
Добавяне към ново портфолио
Проследяване
в движение
Получавайте актуализации в реално време чрез насочени известия в приложението.
Отвар прил
Топ Bittensor Subnets валути по пазарна капитализация
Пазарната капитализация на Bittensor Subnets днес е 1 милиарда щ.д., промяна -7.8% за последните 24 часа.
Акценти
$992 287 812
Пазарна кап
7.8%
$24 724 848
Търговски обем за 24 ч
🔥 Популярни
В момента няма валути, набиращи популярност.
| # | Валута | Цена | 1 ч | 24 ч | 7 д | 30 д | Обем за 24 ч | Пазарна капитализация | FDV | Пазарна капитализация / FDV | Последните 7 дни | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 211 |
lium
SN51
|
$26,88 | 0.7% | 1.5% | 10.7% | 11.2% | $4 804 576 | $136 408 132 | $136 408 132 | 1.0 |
|
||
| 279 |
Chutes
SN64
|
$14,71 | 0.8% | 5.8% | 8.9% | 31.4% | $420 541 | $93 229 966 | $93 229 966 | 1.0 |
|
||
| 316 |
Targon
SN4
|
$12,67 | 0.7% | 5.5% | 7.2% | 19.6% | $497 947 | $74 935 577 | $74 935 577 | 1.0 |
|
||
| 497 |
Score
SN44
|
$7,01 | 0.6% | 7.5% | 5.4% | 36.3% | $771 430 | $41 075 378 | $41 075 378 | 1.0 |
|
||
| 498 |
affine
SN120
|
$9,21 | 0.4% | 7.1% | 7.2% | 35.1% | $387 830 | $41 054 903 | $41 054 903 | 1.0 |
|
||
| 505 |
Vanta Network
VANTA
|
$7,23 | 0.5% | 5.2% | 5.5% | 19.6% | $770 487 | $40 673 610 | $40 673 610 | 1.0 |
|
||
| 575 |
EfficientFrontier
SN53
|
$5,92 | 0.3% | 13.2% | 25.4% | 46.2% | $1 820 015 | $34 607 030 | $34 607 030 | 1.0 |
|
||
| 662 |
τemplar
SN3
|
$4,79 | 0.7% | 7.6% | 11.8% | 38.5% | $141 584 | $28 119 469 | $28 119 469 | 1.0 |
|
||
| 681 |
iota
SN9
|
$5,08 | 0.7% | 7.0% | 9.0% | 32.8% | $239 967 | $26 794 332 | $26 794 332 | 1.0 |
|
||
| 800 |
NOVA
SN68
|
$3,78 | 0.7% | 6.9% | 4.1% | 38.8% | $125 002 | $20 777 975 | $20 777 975 | 1.0 |
|
||
| 829 |
Hippius
SN75
|
$3,77 | 0.7% | 7.8% | 12.9% | 21.8% | $253 875 | $19 564 216 | $19 564 216 | 1.0 |
|
||
| 863 |
Green Compute
SN110
|
$5,56 | 1.4% | 8.8% | 6.6% | 4.5% | $381 297 | $18 416 526 | $18 416 526 | 1.0 |
|
||
| 886 |
Gradients
SN56
|
$3,17 | 0.7% | 6.8% | 8.4% | 30.2% | $95 992,46 | $17 694 306 | $17 694 306 | 1.0 |
|
||
| 981 |
BitMind
SN34
|
$2,61 | 0.7% | 7.5% | 18.6% | 29.2% | $35 588,43 | $14 840 989 | $14 840 989 | 1.0 |
|
||
| 1011 |
Bitcast
SN93
|
$3,18 | 0.7% | 5.9% | 7.7% | 46.1% | $246 016 | $14 036 668 | $14 036 668 | 1.0 |
|
||
| 1022 |
OMEGA Labs
SN24
|
$2,49 | 0.4% | 7.6% | 1.4% | 60.7% | $580 734 | $13 620 801 | $13 620 801 | 1.0 |
|
||
| 1064 |
Tiger Alpha
SN107
|
$6,02 | 0.7% | 7.3% | 3.6% | 48.8% | $50 816,93 | $12 671 946 | $12 671 946 | 1.0 |
|
||
| 1090 |
OpenKaito
SN5
|
$2,63 | 0.9% | 7.1% | 9.0% | 32.3% | $56 805,01 | $12 233 848 | $12 233 848 | 1.0 |
|
||
| 1203 |
Sportstensor
SN41
|
$2,01 | 0.7% | 2.6% | 3.3% | 8.8% | $887 399 | $10 240 024 | $10 240 024 | 1.0 |
|
||
| 1211 |
Blockmachine
SN19
|
$1,89 | 0.7% | 9.5% | 11.8% | 32.8% | $48 050,45 | $10 135 260 | $10 135 260 | 1.0 |
|
||
| 1219 |
Ridges AI
SN62
|
$1,77 | 0.6% | 7.0% | 11.5% | 39.8% | $45 541,60 | $10 074 453 | $10 074 453 | 1.0 |
|
||
| 1226 |
Cacheon
SN14
|
$1,97 | 0.8% | 7.7% | 11.4% | 26.1% | $64 283,77 | $9 965 269 | $9 965 269 | 1.0 |
|
||
| 1262 |
Quantum Compute
SN48
|
$1,70 | 0.6% | 9.5% | 9.2% | 40.7% | $82 726,68 | $9 418 564 | $9 418 564 | 1.0 |
|
||
| 1323 |
404—GEN
SN17
|
$1,40 | 0.7% | 7.1% | 17.1% | 45.2% | $8 725,32 | $8 475 406 | $8 475 406 | 1.0 |
|
||
| 1337 |
ORO
SN15
|
$3,94 | 0.7% | 4.4% | 12.8% | 47.1% | $95 423,49 | $8 372 855 | $8 372 855 | 1.0 |
|
||
| 1351 |
Level 114
SN114
|
$3,61 | 0.7% | 14.5% | 17.6% | 39.6% | $540 636 | $8 169 125 | $8 169 125 | 1.0 |
|
||
| 1352 |
OpenRoboto
SN80
|
$3,27 | 0.5% | 1.4% | 24.5% | 52.6% | $795 320 | $8 139 732 | $8 139 732 | 1.0 |
|
||
| 1367 |
Swarm
SN124
|
$1,86 | 0.7% | 7.8% | 14.4% | 38.9% | $62 970,09 | $7 932 886 | $7 932 886 | 1.0 |
|
||
| 1406 |
Nuance
SN23
|
$1,47 | 0.7% | 11.0% | 1.4% | 10.1% | $344 974 | $7 455 614 | $7 455 614 | 1.0 |
|
||
| 1408 |
basilica
SN39
|
$1,58 | 0.7% | 7.5% | 50.4% | 36.0% | $11 239,34 | $7 434 522 | $7 434 522 | 1.0 |
|
||
| 1415 |
Dippy
SN11
|
$1,43 | 0.6% | 2.2% | 19.3% | 38.8% | $640 731 | $7 370 818 | $7 370 818 | 1.0 |
|
||
| 1457 |
Apex
SN1
|
$1,31 | 0.7% | 7.3% | 11.0% | 34.7% | $11 080,54 | $6 958 058 | $6 958 058 | 1.0 |
|
||
| 1464 |
WebGenieAI
SN54
|
$1,22 | 1.0% | 8.3% | 16.5% | 34.1% | $822 634 | $6 876 352 | $6 876 352 | 1.0 |
|
||
| 1502 |
Dojo
SN52
|
$1,30 | 0.7% | 7.1% | 9.8% | 29.5% | $20,45 | $6 477 922 | $6 477 922 | 1.0 |
|
||
| 1523 |
RedTeam
SN61
|
$1,11 | 0.3% | 9.3% | 44.5% | 70.0% | $324 464 | $6 307 387 | $6 307 387 | 1.0 |
|
||
| 1581 |
Liquidity
SN77
|
$0,9959 | 0.7% | 7.1% | 10.6% | 35.2% | $1 461,33 | $5 782 571 | $5 782 571 | 1.0 |
|
||
| 1591 |
Quantum Innovate
SN63
|
$1,01 | 0.7% | 3.1% | 21.4% | 16.4% | $116 416 | $5 672 921 | $5 672 921 | 1.0 |
|
||
| 1592 |
SN21 AdTAO
SN21
|
$1,04 | 0.7% | 7.7% | 3.9% | 9.6% | $45 114,67 | $5 669 865 | $5 669 865 | 1.0 |
|
||
| 1636 |
grail
SN81
|
$1,08 | 0.5% | 4.0% | 7.8% | 40.2% | $930 473 | $5 215 547 | $5 215 547 | 1.0 |
|
||
| 1647 |
FlameWire
SN97
|
$2,44 | 0.9% | 9.2% | 15.7% | 47.9% | $39 043,73 | $5 156 627 | $5 156 627 | 1.0 |
|
||
| 1657 |
THOR
SN112
|
$1,79 | 0.7% | 7.1% | 14.0% | 2.3% | $42 187,50 | $5 086 462 | $5 086 462 | 1.0 |
|
||
| 1664 |
Pareton
SN10
|
$0,9240 | 0.5% | 8.7% | 14.1% | 53.0% | $78 827,55 | $4 981 821 | $4 981 821 | 1.0 |
|
||
| 1678 |
Compute Horde
SN12
|
$1,02 | 0.7% | 6.4% | 9.6% | 30.9% | $51 015,28 | $4 913 852 | $4 913 852 | 1.0 |
|
||
| 1695 |
Data Universe
SN13
|
$0,8485 | 0.7% | 7.2% | 13.7% | 37.7% | $8 028,72 | $4 778 036 | $4 778 036 | 1.0 |
|
||
| 1696 |
UR
SN25
|
$0,8993 | 0.8% | 7.3% | 27.1% | 57.8% | $16 775,40 | $4 777 413 | $4 777 413 | 1.0 |
|
||
| 1697 |
Vidaio
SN85
|
$0,9384 | 0.8% | 11.8% | 12.4% | 45.8% | $391 093 | $4 766 589 | $4 766 589 | 1.0 |
|
||
| 1733 |
Graphite
SN43
|
$0,8548 | 0.7% | 7.0% | 16.4% | 29.2% | $412,44 | $4 538 425 | $4 538 425 | 1.0 |
|
||
| 1746 |
Omron
SN2
|
$0,8508 | 0.7% | 7.0% | 0.4% | 7.1% | $131 419 | $4 479 201 | $4 479 201 | 1.0 |
|
||
| 1750 |
Zeus
SN18
|
$0,7706 | 0.8% | 7.6% | 12.3% | 31.9% | $51 828,42 | $4 446 669 | $4 446 669 | 1.0 |
|
||
| 1780 |
Synth
SN50
|
$0,7599 | 0.6% | 8.6% | 11.8% | 45.1% | $81 117,86 | $4 261 161 | $4 261 161 | 1.0 |
|
||
| 1806 |
Leadpoet
SN71
|
$0,8217 | 0.7% | 8.2% | 8.3% | 32.9% | $286 938 | $4 099 331 | $4 099 331 | 1.0 |
|
||
| 1825 |
RNA
SN117
|
$1,38 | 0.9% | 15.1% | 212.5% | 66.4% | $596 265 | $3 966 429 | $3 966 429 | 1.0 |
|
||
| 1831 |
Bettensor
SN30
|
$0,7348 | 0.7% | 5.6% | 4.7% | 30.4% | $166 856 | $3 924 865 | $3 924 865 | 1.0 |
|
||
| 1864 |
Oneoneone
SN111
|
$0,8588 | 0.7% | 8.6% | 9.5% | 33.1% | $22 050,07 | $3 789 080 | $3 789 080 | 1.0 |
|
||
| 1916 |
Instant Inference
SN46
|
$0,6964 | 0.3% | 8.8% | 6.9% | 33.5% | $910 875 | $3 508 226 | $3 508 226 | 1.0 |
|
||
| 1930 |
ReadyAI
SN33
|
$0,6705 | 0.7% | 6.4% | 6.7% | 42.3% | $37 878,96 | $3 418 278 | $3 418 278 | 1.0 |
|
||
| 1942 |
Bitsec.ai
SN60
|
$0,6370 | 0.7% | 6.3% | 6.5% | 46.6% | $52 520,46 | $3 369 675 | $3 369 675 | 1.0 |
|
||
| 1943 |
ItsAI
SN32
|
$0,5310 | 0.8% | 7.2% | 10.8% | 34.8% | $2 006,82 | $3 365 391 | $3 365 391 | 1.0 |
|
||
| 1988 |
τaos
SN79
|
$0,6335 | 0.7% | 9.4% | 12.7% | 32.9% | $33 319,94 | $3 169 662 | $3 169 662 | 1.0 |
|
||
| 1997 |
Coldint
SN29
|
$0,5458 | 0.0% | 6.6% | 9.0% | 29.6% | $3,48 | $3 128 613 | $3 128 613 | 1.0 |
|
||
| 2001 |
True Performance Network
SN65
|
$0,6079 | 1.1% | 3.1% | 17.1% | 3.7% | $334 881 | $3 109 999 | $3 109 999 | 1.0 |
|
||
| 2016 |
Desearch
SN22
|
$0,5962 | 0.7% | 7.4% | 13.1% | 34.6% | $31 179,57 | $3 034 736 | $3 034 736 | 1.0 |
|
||
| 2029 |
SubVortex
SN7
|
$0,5377 | 0.7% | 0.6% | 1.2% | 28.3% | $87 424,75 | $2 973 601 | $2 973 601 | 1.0 |
|
||
| 2038 |
PolarisCloud.ai
SN49
|
$1,19 | 0.8% | 8.0% | 9.9% | 55.4% | $47 381,47 | $2 928 048 | $2 928 048 | 1.0 |
|
||
| 2046 |
InfiniteHash
SN89
|
$0,6288 | 0.7% | 7.3% | 11.1% | 31.1% | $5 557,43 | $2 906 265 | $2 906 265 | 1.0 |
|
||
| 2051 |
Distributed Training
SN38
|
$1,30 | 0.2% | 10.6% | 9.3% | 77.6% | $266 765 | $2 891 421 | $2 891 421 | 1.0 |
|
||
| 2064 |
Aurelius
SN37
|
$0,5712 | 0.7% | 7.5% | 8.3% | 32.4% | $4 241,88 | $2 838 096 | $2 838 096 | 1.0 |
|
||
| 2081 |
Sταking
SN88
|
$0,5131 | 0.7% | 7.0% | 8.9% | 40.9% | $65 210,86 | $2 791 237 | $2 791 237 | 1.0 |
|
||
| 2126 |
Real-Time Data by Masa
SN42
|
$0,4922 | 0.7% | 6.9% | 2.6% | 21.5% | $46 315,91 | $2 634 377 | $2 634 377 | 1.0 |
|
||
| 2134 |
FakeNews
SN66
|
$0,4952 | 1.0% | 12.4% | 15.2% | 48.5% | $82 600,50 | $2 613 249 | $2 613 249 | 1.0 |
|
||
| 2136 |
Precog
SN55
|
$0,4732 | 0.7% | 8.2% | 19.7% | 27.4% | $52 719,78 | $2 610 460 | $2 610 460 | 1.0 |
|
||
| 2207 |
BitAgent - Rizzo
SN20
|
$0,4969 | 0.7% | 6.3% | 9.5% | 28.9% | $5 556,23 | $2 403 095 | $2 403 095 | 1.0 |
|
||
| 2213 |
Sundae_Bar
SN121
|
$0,7281 | 0.7% | 7.7% | 11.2% | 41.5% | $30 535,65 | $2 383 512 | $2 383 512 | 1.0 |
|
||
| 2216 |
NI Compute
SN27
|
$0,4799 | 0.7% | 8.5% | 13.6% | 28.6% | $62 493,05 | $2 378 894 | $2 378 894 | 1.0 |
|
||
| 2219 |
Merit
SN73
|
$0,5458 | 0.7% | 7.7% | 19.0% | 42.0% | $4 056,59 | $2 370 991 | $2 370 991 | 1.0 |
|
||
| 2230 |
Cel AI
SN127
|
$0,7404 | 0.7% | 20.3% | 23.8% | 16.6% | $669 297 | $2 353 976 | $2 353 976 | 1.0 |
|
||
| 2236 |
Talisman AI
SN45
|
$0,4790 | 0.7% | 6.7% | 10.2% | 36.2% | $10 522,66 | $2 348 000 | $2 348 000 | 1.0 |
|
||
| 2252 |
StreetVision by NATIX
SN72
|
$0,4496 | 0.7% | 7.4% | 9.6% | 31.2% | $88 935,79 | $2 299 600 | $2 299 600 | 1.0 |
|
||
| 2292 |
Ditto
SN118
|
$0,7291 | 2.5% | 19.2% | 34.8% | 63.7% | $209 910 | $2 205 250 | $2 205 250 | 1.0 |
|
||
| 2306 |
Mantis
SN123
|
$0,4965 | 0.7% | 7.4% | 8.8% | 28.2% | $2 284,26 | $2 159 256 | $2 159 256 | 1.0 |
|
||
| 2337 |
Numinous
SN6
|
$0,4748 | 0.7% | 8.2% | 9.7% | 31.9% | $11 067,18 | $2 075 034 | $2 075 034 | 1.0 |
|
||
| 2374 |
SolMev
SN116
|
$7,07 | 2.1% | 17.4% | 12.8% | 49.2% | $172 661 | $1 984 395 | $1 984 395 | 1.0 |
|
||
| 2431 |
Brain
SN90
|
$3,36 | 1.1% | 9.7% | 15.0% | 47.4% | $62 148,14 | $1 848 148 | $1 848 148 | 1.0 |
|
||
| 2451 |
ForeverMoney
SN98
|
$0,4613 | 0.7% | 8.6% | 14.8% | 29.7% | $10 338,26 | $1 816 715 | $1 816 715 | 1.0 |
|
||
| 2469 |
BetterTherapy
SN102
|
$1,05 | 0.7% | 7.1% | 3.0% | 35.4% | $129 882 | $1 786 768 | $1 786 768 | 1.0 |
|
||
| 2491 |
8 Ball
SN125
|
$0,5093 | 0.7% | 6.8% | 9.6% | 38.5% | $9 332,57 | $1 745 656 | $1 745 656 | 1.0 |
|
||
| 2518 |
ReinforcedAI
SN92
|
$4,16 | 2.1% | 18.3% | 12.1% | 872.5% | $129 306 | $1 694 748 | $1 694 748 | 1.0 |
|
||
| 2550 |
Nodexo
SN106
|
$0,4589 | 0.7% | 10.3% | 9.0% | 32.2% | $41 084,03 | $1 648 810 | $9 637 669 | 0.17107971428571428 |
|
||
| 2624 |
Bitsota
SN94
|
$0,8237 | 1.4% | 7.7% | 2.3% | 43.1% | $75 244,64 | $1 524 752 | $1 524 752 | 1.0 |
|
||
| 2663 |
Candles
SN31
|
$0,8593 | 0.7% | 10.1% | 2.8% | 26.6% | $68 342,53 | $1 458 207 | $1 458 207 | 1.0 |
|
||
| 2766 |
tensorprox
SN91
|
$0,7818 | 0.9% | 11.9% | 20.0% | 44.4% | $43 159,82 | $1 319 544 | $1 319 544 | 1.0 |
|
||
| 2772 |
Plaτform
SN100
|
$0,6347 | 0.7% | 6.1% | 4.1% | 42.6% | $35 976,54 | $1 315 151 | $1 315 151 | 1.0 |
|
||
| 2779 |
Attune
SN58
|
$1,57 | 26.3% | 32.5% | 40.7% | 19.9% | $41 822,26 | $1 306 209 | $1 306 209 | 1.0 |
|
||
| 2938 |
Cognify
SN115
|
$0,4733 | 0.7% | 9.6% | 8.5% | 32.8% | $9 096,95 | $1 103 563 | $1 103 563 | 1.0 |
|
||
| 2987 |
Satori
SN119
|
$0,4643 | 0.7% | 8.4% | 8.9% | 32.8% | $6 026,64 | $1 038 173 | $1 038 173 | 1.0 |
|
||
| 3022 |
CheckerChain
SN87
|
$0,6076 | 5.6% | 17.5% | 18.8% | 50.1% | $286 344 | $1 004 611 | $1 004 611 | 1.0 |
|
||
| 3136 |
TensorUSD
SN113
|
$0,4976 | 0.7% | 4.5% | 4.7% | 42.2% | $16 148,29 | $895 471 | $895 471 | 1.0 |
|
||
| 3236 |
Taoillium
SN109
|
$0,5013 | 0.7% | 8.1% | 16.8% | 45.9% | $3 554,64 | $806 466 | $806 466 | 1.0 |
|
||
| 3336 |
Docs-Insights (Taτsu)
SN84
|
$0,4757 | 0.7% | 9.5% | 8.6% | 33.6% | $28 769,14 | $740 112 | $740 112 | 1.0 |
|
||
| 3527 |
Umi
SN78
|
$0,3801 | 0.7% | 10.9% | 26.8% | 68.4% | $17 135,59 | $626 530 | $626 530 | 1.0 |
|
||
Показване 1 до 100 от 118 резултата
Редове
Графика на пазарната кап на топ монетиBittensor Subnets
Графиката по-долу показва пазарната капитализация и доминиране в топ Bittensor Subnets, включително lium, Chutes, Targon и други, за определен период от време.
Графика за представянето на топ монети Bittensor Subnets
Графиката по-долу показва относителното представяне на топ монети Bittensor Subnets във времето, като проследява процентните им печалби и загуби по отношение на цената през различни периоди от време.