UpBots Token
Цена на MBXN
UpBots Token Графика на цените (MBXN)
Превключване и сравнение
| 1ч | 24ч | 7д | 14д | 30д | 1г |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 48.2% | 48.2% | 48.2% | 48.2% | - |
Конвертор MBXN
Статистистически данни за UpBots Token
| Пазарна капитализация | $35 572,95 |
|---|---|
| Пазарна капитализация / FDV | 1 |
| Оценка при пълна реал | $35 572,95 |
| Търгуван обем за 24 ч | $1,38 |
| Средства в обръщение | 500M |
| Пълна наличност | 500M |
| Макс. наличност | 500M |
Хронологични стойности на цената на MBXN
| 24-часов диапазон | - – - |
|---|---|
| 7-дневен диапазон | - – - |
| Най-висока стойност за всички времена |
$0,1027
|
| Най-ниска стойност за всички времена |
$0,00001656
|
Какво ще кажете за MBXN днес?
Къде можете да купите UpBots Token?
Търгуването с MBXN е спряно преди 21 дни на всички борси, предлагани от CoinGecko. Информацията ще бъде актуализирана при възобновяване на активността на пазарите.
Какъв е дневният търговски обем на UpBots Token (MBXN)?
Търговският обем на UpBots Token (MBXN) е $1,38 през последните 24 часа, което представлява 0,00 % увеличение от стойността през предходния ден и сигнализира за скорошно покачване в дейността на пазара. Разгледайте списъка на криптовалутите с най-голям обем на CoinGecko.
Каква е най-високата и най-ниската цена за UpBots Token (MBXN)?
UpBots Token (MBXN) достигна най-високо ниво за всички времена от $0,1027 и най-ниско ниво за всички времена от $0,00001656. Сега се търгува на -99,90 % под този връх и 329,50 % над най-ниската си цена.
Каква е пазарната капитализация на UpBots Token (MBXN)?
Пазарната капитализация на UpBots Token (MBXN) е $35 572,95 и днес е класирана под номер- в CoinGecko. Пазарната капитализация се измерва чрез умножаване на цената на токена по намиращите се в обращение MBXN токени (500 милиона токените днес се търгуват на пазара).
Каква е оценката при пълна реализация наUpBots Token (MBXN)?
Оценката при пълна реализация (FDV) на UpBots Token (MBXN) е $35 572,95. Това е статистическо представяне на максималната пазарна капитализация, като се приема, че днес са в обращение максималния брой токени 500 милиона MBXN. В зависимост от това как е направен графикът на емисиите на MBXN, реализирането на FDV може да отнеме няколко години.
Къде се намира устойчивостта на цените на UpBots Token в сравнение с подобните криптовалути?
С увеличение на цената с 0,00 % през последните 7 дни,UpBots Token (MBXN) с недостатъчно добри характеристики глобалния пазар на криптовалути който е нагоре 9,80 %, докато с недостатъчно добри характеристики при сравняване с подобни Децентрализирани финанси (DeFi) криптовалути, които са нагоре 15,50 %.
Как да добавите UpBots Token (MBXN) към MetaMask?
Добавянето на UpBots Token (MBXN) къмMetaMask ви позволява да видите притежанията на токени, търговията на децентрализираните борси и много други неща. За да ги добавите, трябва да импортирате MBXN като токен. Можете да копирате адреса на договора на MBXN (0x719323e2f539d35fd7e549ddccb43e6bdba08e17) и да го импортирате ръчно или да добавите MBXN към MetaMask само с едно щракване в CoinGecko.
Добавете MBXN към MetaMask.
UpBots Token (MBXN) Рейтинги на сигурността
Пазари на UpBots Token
Може би ще Ви заинтересуват тези последни новини за криптовалутите
Харесв. свърз валути