Portfolia
Přidat do nového portfolia
Sledovat
v reálném čase
Získejte aktualizace v reálném čase prostřednictvím nabízených oznámení v aplikaci.
Otevřít aplikaci
Nejlepší coiny v kategorii Bittensor Subnets podle tržní kapitalizace
Tržní kapitalizace Bittensor Subnets dnes činí 1,0 Miliarda USD, což představuje 2.2% změnu za posledních 24 hodin.
Shrnutí
$1 028 026 428
Tržní kapitalizace
2.2%
$31 049 698
Objem za 24 h.
🔥 Populární
V tuto chvíli nejsou dostupné žádné populární coiny.
| # | Coin | Cena | 1 h. | 24 h. | 7 d. | 30 d. | Objem (24 h.) | Tržní kapitalizace | FDV | Tržní kapitalizace / FDV | Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 208 |
lium
SN51
|
$27,69 | 0.1% | 2.9% | 9.8% | 4.4% | $4 749 541 | $140 957 490 | $140 957 490 | 1.0 |
|
||
| 280 |
Chutes
SN64
|
$15,07 | 0.1% | 2.8% | 5.9% | 25.9% | $609 938 | $95 728 550 | $95 728 550 | 1.0 |
|
||
| 319 |
Targon
SN4
|
$12,90 | 0.1% | 2.2% | 5.5% | 14.2% | $500 566 | $76 463 707 | $76 463 707 | 1.0 |
|
||
| 501 |
affine
SN120
|
$9,43 | 0.0% | 2.8% | 4.3% | 28.7% | $196 480 | $42 164 578 | $42 164 578 | 1.0 |
|
||
| 502 |
Score
SN44
|
$7,17 | 0.0% | 2.7% | 2.1% | 31.1% | $725 806 | $42 149 522 | $42 149 522 | 1.0 |
|
||
| 507 |
Vanta Network
VANTA
|
$7,45 | 0.2% | 3.5% | 1.6% | 13.9% | $507 732 | $42 023 814 | $42 023 814 | 1.0 |
|
||
| 536 |
EfficientFrontier
SN53
|
$6,48 | 0.3% | 9.1% | 14.9% | 39.8% | $2 725 109 | $38 022 616 | $38 022 616 | 1.0 |
|
||
| 672 |
τemplar
SN3
|
$4,73 | 0.1% | 1.0% | 10.9% | 36.9% | $586 644 | $27 822 425 | $27 822 425 | 1.0 |
|
||
| 681 |
iota
SN9
|
$5,20 | 0.1% | 2.6% | 4.2% | 27.2% | $70 760,53 | $27 488 861 | $27 488 861 | 1.0 |
|
||
| 807 |
NOVA
SN68
|
$3,88 | 0.1% | 3.0% | 0.3% | 33.0% | $95 449,89 | $21 379 683 | $21 379 683 | 1.0 |
|
||
| 810 |
Green Compute
SN110
|
$6,37 | 0.2% | 14.8% | 8.2% | 24.8% | $469 945 | $21 200 596 | $21 200 596 | 1.0 |
|
||
| 845 |
Hippius
SN75
|
$3,76 | 0.1% | 0.1% | 13.5% | 18.5% | $442 532 | $19 560 614 | $19 560 614 | 1.0 |
|
||
| 887 |
Gradients
SN56
|
$3,25 | 0.1% | 2.7% | 5.8% | 25.3% | $72 253,46 | $18 157 465 | $18 157 465 | 1.0 |
|
||
| 980 |
BitMind
SN34
|
$2,70 | 0.1% | 3.7% | 14.8% | 23.4% | $7 928,05 | $15 408 614 | $15 408 614 | 1.0 |
|
||
| 1008 |
Bitcast
SN93
|
$3,28 | 0.2% | 3.7% | 1.5% | 40.7% | $344 383 | $14 543 317 | $14 543 317 | 1.0 |
|
||
| 1017 |
OMEGA Labs
SN24
|
$2,59 | 0.3% | 4.1% | 1.4% | 74.9% | $281 593 | $14 191 325 | $14 191 325 | 1.0 |
|
||
| 1056 |
Tiger Alpha
SN107
|
$6,19 | 0.1% | 3.4% | 2.4% | 45.4% | $81 768,52 | $13 155 589 | $13 155 589 | 1.0 |
|
||
| 1078 |
OpenKaito
SN5
|
$2,72 | 0.1% | 3.9% | 5.5% | 26.7% | $3 838,62 | $12 708 630 | $12 708 630 | 1.0 |
|
||
| 1137 |
Sportstensor
SN41
|
$2,29 | 0.1% | 14.1% | 16.9% | 5.0% | $850 746 | $11 680 692 | $11 680 692 | 1.0 |
|
||
| 1203 |
Cacheon
SN14
|
$2,06 | 0.1% | 5.2% | 7.5% | 20.5% | $179 835 | $10 482 698 | $10 482 698 | 1.0 |
|
||
| 1209 |
Quantum Compute
SN48
|
$1,87 | 0.1% | 10.3% | 3.8% | 62.0% | $368 553 | $10 374 485 | $10 374 485 | 1.0 |
|
||
| 1243 |
Blockmachine
SN19
|
$1,84 | 0.1% | 1.9% | 14.1% | 30.2% | $369 736 | $9 931 760 | $9 931 760 | 1.0 |
|
||
| 1264 |
Ridges AI
SN62
|
$1,68 | 0.1% | 4.6% | 15.6% | 39.9% | $303 425 | $9 603 900 | $9 603 900 | 1.0 |
|
||
| 1304 |
ORO
SN15
|
$4,19 | 0.1% | 6.7% | 6.1% | 39.7% | $331 824 | $8 976 579 | $8 976 579 | 1.0 |
|
||
| 1325 |
404—GEN
SN17
|
$1,45 | 0.1% | 3.7% | 14.6% | 40.0% | $38 115,76 | $8 777 019 | $8 777 019 | 1.0 |
|
||
| 1328 |
Level 114
SN114
|
$3,84 | 0.1% | 5.9% | 6.4% | 36.3% | $186 673 | $8 757 802 | $8 757 802 | 1.0 |
|
||
| 1369 |
Swarm
SN124
|
$1,90 | 0.1% | 2.3% | 11.2% | 32.4% | $46 523,47 | $8 111 702 | $8 111 702 | 1.0 |
|
||
| 1378 |
Nuance
SN23
|
$1,58 | 0.0% | 8.5% | 4.7% | 1.9% | $830 649 | $8 065 272 | $8 065 272 | 1.0 |
|
||
| 1393 |
Dippy
SN11
|
$1,51 | 0.1% | 6.0% | 3.5% | 31.5% | $421 316 | $7 816 853 | $7 816 853 | 1.0 |
|
||
| 1414 |
OpenRoboto
SN80
|
$3,04 | 0.3% | 2.8% | 19.8% | 55.1% | $264 841 | $7 615 911 | $7 615 911 | 1.0 |
|
||
| 1426 |
basilica
SN39
|
$1,59 | 0.1% | 0.9% | 45.4% | 32.6% | $219 330 | $7 490 403 | $7 490 403 | 1.0 |
|
||
| 1452 |
Apex
SN1
|
$1,35 | 0.1% | 3.4% | 8.1% | 29.4% | $21 411,99 | $7 182 740 | $7 182 740 | 1.0 |
|
||
| 1480 |
WebGenieAI
SN54
|
$1,20 | 0.5% | 2.4% | 16.2% | 32.2% | $788 056 | $6 779 197 | $6 779 197 | 1.0 |
|
||
| 1486 |
Dojo
SN52
|
$1,34 | 0.1% | 3.8% | 6.3% | 23.4% | $18 124,87 | $6 708 540 | $6 708 540 | 1.0 |
|
||
| 1487 |
RedTeam
SN61
|
$1,18 | 0.0% | 6.4% | 23.7% | 68.7% | $406 878 | $6 708 525 | $6 708 525 | 1.0 |
|
||
| 1574 |
Liquidity
SN77
|
$1,03 | 0.1% | 3.5% | 7.6% | 29.8% | $3 392,55 | $5 974 710 | $5 974 710 | 1.0 |
|
||
| 1598 |
grail
SN81
|
$1,18 | 0.1% | 10.0% | 1.7% | 30.8% | $770 147 | $5 725 356 | $5 725 356 | 1.0 |
|
||
| 1605 |
SN21 AdTAO
SN21
|
$1,03 | 0.1% | 0.3% | 7.0% | 17.7% | $463 012 | $5 631 671 | $5 631 671 | 1.0 |
|
||
| 1622 |
FlameWire
SN97
|
$2,55 | 0.1% | 4.8% | 11.5% | 42.6% | $64 767,08 | $5 434 390 | $5 434 390 | 1.0 |
|
||
| 1636 |
THOR
SN112
|
$1,86 | 0.1% | 4.1% | 9.1% | 11.8% | $87 425,40 | $5 311 028 | $5 311 028 | 1.0 |
|
||
| 1638 |
Quantum Innovate
SN63
|
$0,9417 | 0.1% | 6.3% | 23.8% | 18.1% | $258 696 | $5 309 555 | $5 309 555 | 1.0 |
|
||
| 1655 |
Pareton
SN10
|
$0,9564 | 0.1% | 3.9% | 9.7% | 49.3% | $96 773,32 | $5 166 661 | $5 166 661 | 1.0 |
|
||
| 1669 |
UR
SN25
|
$0,9498 | 2.1% | 4.0% | 23.2% | 53.3% | $63 805,51 | $5 060 180 | $5 060 180 | 1.0 |
|
||
| 1673 |
Compute Horde
SN12
|
$1,05 | 0.1% | 3.0% | 7.2% | 25.2% | $11 307,59 | $5 049 201 | $5 049 201 | 1.0 |
|
||
| 1689 |
Data Universe
SN13
|
$0,8761 | 0.1% | 3.6% | 10.6% | 32.4% | $4 125,35 | $4 941 304 | $4 941 304 | 1.0 |
|
||
| 1706 |
Vidaio
SN85
|
$0,9410 | 0.1% | 0.6% | 8.6% | 46.7% | $477 921 | $4 794 228 | $4 794 228 | 1.0 |
|
||
| 1730 |
Graphite
SN43
|
$0,8837 | 0.1% | 3.8% | 6.1% | 23.1% | $214,84 | $4 700 549 | $4 700 549 | 1.0 |
|
||
| 1734 |
Omron
SN2
|
$0,8826 | 0.0% | 4.2% | 2.3% | 2.3% | $102 889 | $4 654 113 | $4 654 113 | 1.0 |
|
||
| 1744 |
Zeus
SN18
|
$0,7907 | 0.1% | 3.0% | 9.2% | 28.1% | $62 984,60 | $4 574 135 | $4 574 135 | 1.0 |
|
||
| 1770 |
Bettensor
SN30
|
$0,8183 | 0.1% | 11.9% | 6.8% | 17.3% | $276 237 | $4 377 596 | $4 377 596 | 1.0 |
|
||
| 1782 |
RNA
SN117
|
$1,49 | 0.5% | 5.9% | 91.9% | 93.9% | $555 525 | $4 301 464 | $4 301 464 | 1.0 |
|
||
| 1795 |
Leadpoet
SN71
|
$0,8463 | 0.1% | 3.2% | 5.1% | 30.5% | $239 634 | $4 231 918 | $4 231 918 | 1.0 |
|
||
| 1804 |
Synth
SN50
|
$0,7449 | 0.0% | 1.6% | 13.2% | 42.5% | $226 625 | $4 185 650 | $4 185 650 | 1.0 |
|
||
| 1838 |
Oneoneone
SN111
|
$0,9087 | 0.2% | 6.1% | 3.9% | 25.2% | $57 245,23 | $4 023 114 | $4 023 114 | 1.0 |
|
||
| 1908 |
Instant Inference
SN46
|
$0,7247 | 1.3% | 3.2% | 9.4% | 27.8% | $214 701 | $3 658 007 | $3 658 007 | 1.0 |
|
||
| 1932 |
ReadyAI
SN33
|
$0,6820 | 0.1% | 2.0% | 5.5% | 37.6% | $61 136,06 | $3 485 211 | $3 485 211 | 1.0 |
|
||
| 1934 |
ItsAI
SN32
|
$0,5480 | 0.1% | 3.6% | 7.5% | 29.4% | $12 883,73 | $3 479 363 | $3 479 363 | 1.0 |
|
||
| 1941 |
Bitsec.ai
SN60
|
$0,6513 | 0.1% | 2.6% | 9.0% | 42.2% | $56 313,87 | $3 452 662 | $3 452 662 | 1.0 |
|
||
| 1967 |
τaos
SN79
|
$0,6548 | 0.2% | 4.0% | 13.5% | 26.9% | $26 326,40 | $3 283 117 | $3 283 117 | 1.0 |
|
||
| 1990 |
Coldint
SN29
|
$0,5600 | 0.1% | 2.0% | 6.2% | 24.0% | $30,90 | $3 217 715 | $3 217 715 | 1.0 |
|
||
| 2005 |
Desearch
SN22
|
$0,6177 | 0.3% | 3.7% | 9.7% | 30.7% | $7 706,72 | $3 151 690 | $3 151 690 | 1.0 |
|
||
| 2011 |
True Performance Network
SN65
|
$0,6061 | 0.2% | 0.4% | 18.8% | 0.8% | $143 582 | $3 106 715 | $3 106 715 | 1.0 |
|
||
| 2032 |
InfiniteHash
SN89
|
$0,6500 | 0.1% | 3.8% | 7.5% | 25.0% | $793,59 | $3 011 679 | $3 011 679 | 1.0 |
|
||
| 2040 |
Sταking
SN88
|
$0,5453 | 0.1% | 6.7% | 3.2% | 33.5% | $282 320 | $2 974 243 | $2 974 243 | 1.0 |
|
||
| 2050 |
PolarisCloud.ai
SN49
|
$1,19 | 0.3% | 0.1% | 6.7% | 56.8% | $44 124,93 | $2 945 490 | $2 945 490 | 1.0 |
|
||
| 2051 |
SubVortex
SN7
|
$0,5315 | 0.1% | 4.4% | 4.0% | 25.6% | $78 457,94 | $2 944 043 | $2 944 043 | 1.0 |
|
||
| 2059 |
Aurelius
SN37
|
$0,5866 | 0.1% | 3.0% | 5.6% | 26.4% | $36 633,79 | $2 921 296 | $2 921 296 | 1.0 |
|
||
| 2105 |
Real-Time Data by Masa
SN42
|
$0,5125 | 0.1% | 4.5% | 0.6% | 14.4% | $59 611,20 | $2 747 290 | $2 747 290 | 1.0 |
|
||
| 2113 |
Precog
SN55
|
$0,4930 | 0.1% | 4.6% | 9.4% | 21.7% | $157 275 | $2 726 760 | $2 726 760 | 1.0 |
|
||
| 2115 |
FakeNews
SN66
|
$0,5146 | 0.1% | 4.3% | 11.5% | 41.4% | $137 417 | $2 723 314 | $2 723 314 | 1.0 |
|
||
| 2156 |
ReinforcedAI
SN92
|
$6,12 | 0.3% | 48.0% | 10.9% | 1454.7% | $4 846 143 | $2 587 941 | $2 587 941 | 1.0 |
|
||
| 2171 |
Ditto
SN118
|
$0,8370 | 0.7% | 13.4% | 23.8% | 54.1% | $192 224 | $2 544 057 | $2 544 057 | 1.0 |
|
||
| 2173 |
Distributed Training
SN38
|
$1,13 | 0.1% | 13.4% | 20.5% | 80.1% | $287 273 | $2 538 054 | $2 538 054 | 1.0 |
|
||
| 2196 |
NI Compute
SN27
|
$0,5005 | 0.3% | 4.4% | 6.9% | 26.4% | $33 904,09 | $2 485 089 | $2 485 089 | 1.0 |
|
||
| 2200 |
BitAgent - Rizzo
SN20
|
$0,5098 | 0.1% | 3.0% | 6.9% | 23.3% | $5 673,68 | $2 472 918 | $2 472 918 | 1.0 |
|
||
| 2201 |
Sundae_Bar
SN121
|
$0,7525 | 0.1% | 3.7% | 7.8% | 31.8% | $1 820,57 | $2 470 808 | $2 470 808 | 1.0 |
|
||
| 2224 |
Talisman AI
SN45
|
$0,4911 | 0.1% | 2.6% | 7.7% | 31.3% | $9 358,28 | $2 412 096 | $2 412 096 | 1.0 |
|
||
| 2226 |
Merit
SN73
|
$0,5516 | 0.1% | 1.4% | 16.8% | 38.4% | $19 782,60 | $2 404 512 | $2 404 512 | 1.0 |
|
||
| 2230 |
StreetVision by NATIX
SN72
|
$0,4661 | 0.1% | 4.1% | 7.2% | 22.4% | $44 479,06 | $2 388 376 | $2 388 376 | 1.0 |
|
||
| 2234 |
Cel AI
SN127
|
$0,7419 | 1.5% | 1.8% | 8.0% | 17.6% | $267 605 | $2 365 230 | $2 365 230 | 1.0 |
|
||
| 2277 |
Attune
SN58
|
$2,66 | 1.8% | 67.5% | 1.7% | 27.9% | $160 752 | $2 261 766 | $2 261 766 | 1.0 |
|
||
| 2297 |
Mantis
SN123
|
$0,5053 | 0.1% | 2.1% | 6.5% | 23.6% | $16 643,07 | $2 203 301 | $2 203 301 | 1.0 |
|
||
| 2335 |
SolMev
SN116
|
$7,35 | 0.0% | 4.6% | 1.1% | 41.4% | $112 183 | $2 124 875 | $2 124 875 | 1.0 |
|
||
| 2336 |
Numinous
SN6
|
$0,4860 | 0.0% | 2.8% | 7.1% | 27.2% | $23 521,84 | $2 123 962 | $2 123 962 | 1.0 |
|
||
| 2415 |
Brain
SN90
|
$3,52 | 0.1% | 4.9% | 11.3% | 43.4% | $116 834 | $1 933 230 | $1 933 230 | 1.0 |
|
||
| 2442 |
ForeverMoney
SN98
|
$0,4768 | 0.1% | 3.8% | 4.9% | 23.8% | $398,60 | $1 884 674 | $1 884 674 | 1.0 |
|
||
| 2478 |
8 Ball
SN125
|
$0,5247 | 0.1% | 3.4% | 7.0% | 33.6% | $2 936,30 | $1 804 568 | $1 804 568 | 1.0 |
|
||
| 2483 |
BetterTherapy
SN102
|
$1,05 | 0.1% | 0.1% | 1.8% | 34.2% | $158 467 | $1 796 559 | $1 796 559 | 1.0 |
|
||
| 2517 |
Nodexo
SN106
|
$0,4805 | 0.3% | 4.9% | 6.3% | 26.0% | $20 912,93 | $1 726 345 | $10 090 881 | 0.17107971428571428 |
|
||
| 2580 |
Bitsota
SN94
|
$0,8715 | 0.5% | 5.8% | 5.0% | 34.7% | $60 707,54 | $1 620 573 | $1 620 573 | 1.0 |
|
||
| 2684 |
tensorprox
SN91
|
$0,8477 | 1.7% | 11.3% | 11.7% | 34.5% | $97 627,81 | $1 440 755 | $1 440 755 | 1.0 |
|
||
| 2698 |
Plaτform
SN100
|
$0,6847 | 0.1% | 8.5% | 0.9% | 33.8% | $113 462 | $1 424 490 | $1 424 490 | 1.0 |
|
||
| 2731 |
Candles
SN31
|
$0,8152 | 0.8% | 5.5% | 4.3% | 28.6% | $583 272 | $1 389 471 | $1 389 471 | 1.0 |
|
||
| 2921 |
Cognify
SN115
|
$0,4872 | 0.1% | 3.3% | 10.8% | 27.5% | $23 016,74 | $1 139 967 | $1 139 967 | 1.0 |
|
||
| 2962 |
Satori
SN119
|
$0,4839 | 0.1% | 4.6% | 5.4% | 26.5% | $6 255,44 | $1 086 129 | $1 086 129 | 1.0 |
|
||
| 3024 |
CheckerChain
SN87
|
$0,6132 | 1.6% | 0.2% | 23.0% | 48.2% | $68 450,26 | $1 019 190 | $1 019 190 | 1.0 |
|
||
| 3237 |
Taoillium
SN109
|
$0,5102 | 0.1% | 2.1% | 13.2% | 42.7% | $2 557,41 | $825 002 | $825 002 | 1.0 |
|
||
| 3247 |
TensorUSD
SN113
|
$0,4528 | 5.7% | 3.0% | 3.4% | 32.1% | $68 772,18 | $818 768 | $818 768 | 1.0 |
|
||
| 3400 |
Docs-Insights (Taτsu)
SN84
|
$0,4578 | 0.0% | 3.2% | 10.3% | 32.8% | $13 156,47 | $714 321 | $714 321 | 1.0 |
|
||
| 3639 |
Storb
SN26
|
$0,3307 | 0.1% | 4.3% | 9.9% | 51.9% | $33 329,97 | $584 136 | $584 136 | 1.0 |
|
||
Zobrazeno 1 až 100 z 118 výsledků
Řádky
Graf tržní kapitalizace největších kryptoměn v kategorii Bittensor Subnets
Následující graf ukazuje tržní kapitalizaci a dominanci kategorií Bittensor Subnets v průběhu času, například lium, Chutes, Targon a další.
Graf výkonnosti největších kryptoměn v kategorii Bittensor Subnets
Následující graf ukazuje relativní výkonnost největších kryptoměn v kategorii Bittensor Subnets v průběhu času a sleduje procentní růst a ztráty jejich ceny v různých časových obdobích.