Blockchain Web Services
Kurz BWS
Graf ceny coinu Blockchain Web Services (BWS)
Přepnout a porovnat
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 3.1% | 5.5% | 14.8% | 32.4% | 63.3% |
Převodník BWS
Statistiky pro Blockchain Web Services
| Tržní kapitalizace | $46 758,90 |
|---|---|
| Tržní kapitalizace / FDV | 1 |
| Plně rozředěná hodnota | $46 758,90 |
| Objem obchodování za 24 h. | $43,49 |
| Zásoba v oběhu | 100,000M |
| Celková zásoba | 100,000M |
| Maximální zásoba | 100,000M |
Historická cena pro BWS
| Rozsah za 24 hod. | - – - |
|---|---|
| Rozsah za 7 dnů | - – - |
| Historické maximum |
$0,02443
|
| Historické minimum |
$0,0003241
|
Jaký dnes máte z coinu BWS pocit?
Kde můžete zakoupit Blockchain Web Services?
Tokeny BWS lze obchodovat na decentralizovaných burzách. Nejoblíbenější burza k nákupu a prodeji coinu Blockchain Web Services je Uniswap V2 (Ethereum), kde nejaktivnější obchodovaný pár BWS/WETH má objem obchodování $43,66 za posledních 24 hodin.
Jaký je denní objem obchodování Blockchain Web Services (BWS)?
Objem obchodování Blockchain Web Services (BWS) za posledních 24 hodin je $43,49, což je 0,00 % zvýšení oproti včerejšku a signalizuje to nedávný nárůst tržní aktivity. Podívejte se na webu CoinGecko na seznam kryptoměn s největším objemem obchodování.
Jaká je maximální a minimální cena kryptoaktiva Blockchain Web Services (BWS)?
Kryptoaktivum Blockchain Web Services (BWS) dosáhlo maxima v hodnotě $0,02443 a jeho nejnižší cena byla $0,0003241. Aktuálně se obchoduje o -98,10 % pod uvedeným maximem a 44,30 % nad svou nejnižší cenou.
Jaká je tržní kapitalizace Blockchain Web Services (BWS)?
Tržní kapitalizace Blockchain Web Services (BWS) je $46 758,90, což znamená -. místo v dnešním hodnocení na portálu CoinGecko. Tržní kapitalizace se určuje vynásobením ceny tokenu a zásobou tokenů BWS v oběhu (dnes lze na trhu obchodovat 100,00 Milion tokenů).
Jaká je plně rozředěná hodnota Blockchain Web Services (BWS)?
Plně rozředěná hodnota (FDV) pro Blockchain Web Services (BWS) je $46 758,90. Jedná se o statistickou reprezentaci maximální tržní kapitalizace předpokládající, že je dnes v oběhu maximálně 100,00 Milion BWS tokenů. V závislosti na plánu emisí tokenů BWS může trvat i několik let, než bude hodnota FDV dosažena.
Jaká je cenová výkonnost Blockchain Web Services oproti jeho peercoinům?
zvýšení ceny 0,00 % za posledních 7 dnů znamená, že Blockchain Web Services (BWS) má nižší výkonnost než globální trh s kryptoměnami, který šel více o 3,20 %, amá nižší výkonnost v porovnání s podobnámi kryptoměnami z kategorie Infrastruktura, které šly více o21,00 %.
Jak přidat Blockchain Web Services (BWS) na platformu MetaMask?
Po přidání Blockchain Web Services (BWS) na platformu MetaMask si můžete prohlížet své tokeny, obchodovat je na decentralizovaných burzách a využít mnoho dalších funkcí. K jejich přidání je třeba importovat BWS jako token. Můžete zkopírovat smluvní adresu BWS(0xaade1d6701173bd924c9de2d56a00ef4e3d9de4d) a importovat ji ručně, nebo přidat BWS na platformu MetaMask jedním kliknutím v portálu CoinGecko.
Přidat BWS na platformu MetaMask.
Vlastníci tokenu Blockchain Web Services (BWS)
Trhy s coinem Blockchain Web Services
Možná vás budou zajímat tyto nejnovější zprávy o kryptoměnách
Globální ceny Blockchain Web Services
Související coiny