EarthMeta [OLD]
Kurz EMT
Graf ceny coinu EarthMeta [OLD] (EMT)
Přepnout a porovnat
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 4.0% | 25.4% | 2.1% | 26.1% | 99.9% |
Převodník EMT
Statistiky pro EarthMeta [OLD]
| Tržní kapitalizace | - Odeslat |
|---|---|
| Plně rozředěná hodnota | $21 343,29 |
| Objem obchodování za 24 h. | $497,51 |
| Zásoba v oběhu | - |
| Celková zásoba | 2,100B |
| Maximální zásoba | 2,100B |
Historická cena pro EMT
| Rozsah za 24 hod. | - – - |
|---|---|
| Rozsah za 7 dnů | - – - |
| Historické maximum |
$0,1966 100.0%
|
| Historické minimum |
$0.058879 14.5%
|
Jaký dnes máte z coinu EMT pocit?
Kde můžete zakoupit EarthMeta [OLD]?
Tokeny EMT lze obchodovat na decentralizovaných burzách. Nejoblíbenější burza k nákupu a prodeji coinu EarthMeta [OLD] je Uniswap V3 (Polygon), kde nejaktivnější obchodovaný pár EMT/USDT0 má objem obchodování $532,38 za posledních 24 hodin.
Jaký je denní objem obchodování EarthMeta [OLD] (EMT)?
Objem obchodování EarthMeta [OLD] (EMT) za posledních 24 hodin je $497,51, což je 972,40 % zvýšení oproti včerejšku a signalizuje to nedávný nárůst tržní aktivity. Podívejte se na webu CoinGecko na seznam kryptoměn s největším objemem obchodování.
Jaká je maximální a minimální cena kryptoaktiva EarthMeta [OLD] (EMT)?
Kryptoaktivum EarthMeta [OLD] (EMT) dosáhlo maxima v hodnotě $0,1966 a jeho nejnižší cena byla $0.058879. Aktuálně se obchoduje o -100,00 % pod uvedeným maximem a 14,50 % nad svou nejnižší cenou.
Jaká je tržní kapitalizace EarthMeta [OLD] (EMT)?
Tržní kapitalizace EarthMeta [OLD] (EMT) je -$1,00, což znamená -. místo v dnešním hodnocení na portálu CoinGecko. Tržní kapitalizace se určuje vynásobením ceny tokenu a zásobou tokenů EMT v oběhu (dnes lze na trhu obchodovat -1,00 tokenů).
Jaká je plně rozředěná hodnota EarthMeta [OLD] (EMT)?
Plně rozředěná hodnota (FDV) pro EarthMeta [OLD] (EMT) je $21 343,29. Jedná se o statistickou reprezentaci maximální tržní kapitalizace předpokládající, že je dnes v oběhu maximálně 2,10 Miliarda EMT tokenů. V závislosti na plánu emisí tokenů EMT může trvat i několik let, než bude hodnota FDV dosažena.
Jaká je cenová výkonnost EarthMeta [OLD] oproti jeho peercoinům?
pokles ceny -25,40 % za posledních 7 dnů znamená, že EarthMeta [OLD] (EMT) má nižší výkonnost než globální trh s kryptoměnami, který šel více o 9,60 %, amá nižší výkonnost v porovnání s podobnámi kryptoměnami z kategorie NFT, které šly více o14,90 %.
Jak přidat EarthMeta [OLD] (EMT) na platformu MetaMask?
Po přidání EarthMeta [OLD] (EMT) na platformu MetaMask si můžete prohlížet své tokeny, obchodovat je na decentralizovaných burzách a využít mnoho dalších funkcí. K jejich přidání je třeba importovat EMT jako token. Můžete zkopírovat smluvní adresu EMT(0x708383ae0e80e75377d664e4d6344404dede119a) a importovat ji ručně, nebo přidat EMT na platformu MetaMask jedním kliknutím v portálu CoinGecko.
Přidat EMT na platformu MetaMask.
Hodnocení bezpečnosti EarthMeta [OLD] (EMT)
Vlastníci tokenu EarthMeta [OLD] (EMT)
Trhy s coinem EarthMeta [OLD]
Možná vás budou zajímat tyto nejnovější zprávy o kryptoměnách
Globální ceny EarthMeta [OLD]
Související coiny