Generac Holdings (Ondo Tokenized)
Kurz GNRCON
Graf ceny coinu Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON)
Přepnout a porovnat
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.2% | 5.2% | 1.4% | 11.0% | 3.1% | - |
Převodník GNRCON
Statistiky pro Generac Holdings (Ondo Tokenized)
| Tržní kapitalizace | $382,82 |
|---|---|
| Tržní kapitalizace / FDV | 1 |
| Plně rozředěná hodnota | $382,82 |
| Objem obchodování za 24 h. | $12,30 |
| Zásoba v oběhu | 1 |
| Celková zásoba | 1 |
| Maximální zásoba | ∞ |
Historická cena pro GNRCON
| Rozsah za 24 hod. | $199,51 – $210,51 |
|---|---|
| Rozsah za 7 dnů | $192,02 – $211,65 |
| Historické maximum |
$296,90 30.0%
|
| Historické minimum |
$177,43 17.2%
|
Jaký dnes máte z coinu GNRCON pocit?
Kde můžete zakoupit Generac Holdings (Ondo Tokenized)?
Tokeny GNRCON lze obchodovat na centralizovaných burzách s kryptoměnami. Nejoblíbenější burza k nákupu a prodeji coinu Generac Holdings (Ondo Tokenized) je Ondo Stocks, kde nejaktivnější obchodovaný pár GNRCON/USDON má objem obchodování $12,33 za posledních 24 hodin.
Jaký je denní objem obchodování Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON)?
Objem obchodování Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON) za posledních 24 hodin je $12,30, což je 395,40 % zvýšení oproti včerejšku a signalizuje to nedávný nárůst tržní aktivity. Podívejte se na webu CoinGecko na seznam kryptoměn s největším objemem obchodování.
Jaká je maximální a minimální cena kryptoaktiva Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON)?
Kryptoaktivum Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON) dosáhlo maxima v hodnotě $296,90 a jeho nejnižší cena byla $177,43. Aktuálně se obchoduje o -30,00 % pod uvedeným maximem a 17,20 % nad svou nejnižší cenou.
Jaká je tržní kapitalizace Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON)?
Tržní kapitalizace Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON) je $382,82, což znamená 11303. místo v dnešním hodnocení na portálu CoinGecko. Tržní kapitalizace se určuje vynásobením ceny tokenu a zásobou tokenů GNRCON v oběhu (dnes lze na trhu obchodovat 1,84 tokenů).
Jaká je plně rozředěná hodnota Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON)?
Plně rozředěná hodnota (FDV) pro Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON) je $382,82. Jedná se o statistickou reprezentaci maximální tržní kapitalizace předpokládající, že je dnes v oběhu 1,00 ETH tokenů.
Jaká je cenová výkonnost Generac Holdings (Ondo Tokenized) oproti jeho peercoinům?
zvýšení ceny 1,40 % za posledních 7 dnů znamená, že Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON) má nižší výkonnost než globální trh s kryptoměnami, který šel více o 4,20 %, amá nižší výkonnost v porovnání s podobnámi kryptoměnami z kategorie Real World Assets (RWA), které šly více o5,00 %.
Jak přidat Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON) na platformu MetaMask?
Po přidání Generac Holdings (Ondo Tokenized) (GNRCON) na platformu MetaMask si můžete prohlížet své tokeny, obchodovat je na decentralizovaných burzách a využít mnoho dalších funkcí. K jejich přidání je třeba importovat GNRCON jako token. Můžete zkopírovat smluvní adresu GNRCON(0xd120f60fec8189ed4a2346e10107b0f1f61354cb) a importovat ji ručně, nebo přidat GNRCON na platformu MetaMask jedním kliknutím v portálu CoinGecko.
Přidat GNRCON na platformu MetaMask.
Trhy s coinem Generac Holdings (Ondo Tokenized)
| # | Burza | Pár | Cena | Rozpětí | +2% hloubka | −2% hloubka | Objem (24 h.) | Objem v % | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CEX
|
$207,97 | 0.15% | $1 908 437 | $1 775 327 | $12,30 | 100.0% |
Před asi 10 hodinami
Neaktivní – žádné obchody za poslední 3 hodiny
|
||
Možná vás budou zajímat tyto nejnovější zprávy o kryptoměnách
Globální ceny Generac Holdings (Ondo Tokenized)
Související coiny