Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized)
Kurz URAON
Graf ceny coinu Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized) (URAON)
Přepnout a porovnat
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.3% | 2.1% | 0.6% | 11.5% | 19.6% | - |
Převodník URAON
Statistiky pro Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized)
| Tržní kapitalizace | $354 143 |
|---|---|
| Tržní kapitalizace / FDV | 1 |
| Plně rozředěná hodnota | $354 143 |
| Objem obchodování za 24 h. | $142 395 |
| Zásoba v oběhu | 10.195 |
| Celková zásoba | 10.195 |
| Maximální zásoba | ∞ |
Historická cena pro URAON
| Rozsah za 24 hod. | $34,57 – $36,44 |
|---|---|
| Rozsah za 7 dnů | $34,33 – $36,77 |
| Historické maximum |
$59,15 41.3%
|
| Historické minimum |
$34,33 1.1%
|
Jaký dnes máte z coinu URAON pocit?
Kde můžete zakoupit Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized)?
Tokeny URAON lze obchodovat na centralizovaných burzách s kryptoměnami. Nejoblíbenější burza k nákupu a prodeji coinu Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized) je MEXC, kde nejaktivnější obchodovaný pár URAON/USDT má objem obchodování $141 991,89 za posledních 24 hodin.
Jaký je denní objem obchodování Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized) (URAON)?
Objem obchodování Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized) (URAON) za posledních 24 hodin je $142 395,47, což je -7,10 % snížení oproti včerejšku a signalizuje to nedávný pokles tržní aktivity. Podívejte se na webu CoinGecko na seznam kryptoměn s největším objemem obchodování.
Jaká je maximální a minimální cena kryptoaktiva Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized) (URAON)?
Kryptoaktivum Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized) (URAON) dosáhlo maxima v hodnotě $59,15 a jeho nejnižší cena byla $34,33. Aktuálně se obchoduje o -41,30 % pod uvedeným maximem a 1,10 % nad svou nejnižší cenou.
Jaká je tržní kapitalizace Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized) (URAON)?
Tržní kapitalizace Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized) (URAON) je $354 143, což znamená 4021. místo v dnešním hodnocení na portálu CoinGecko. Tržní kapitalizace se určuje vynásobením ceny tokenu a zásobou tokenů URAON v oběhu (dnes lze na trhu obchodovat 10,20 Tisíc tokenů).
Jaká je plně rozředěná hodnota Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized) (URAON)?
Plně rozředěná hodnota (FDV) pro Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized) (URAON) je $354 143. Jedná se o statistickou reprezentaci maximální tržní kapitalizace předpokládající, že je dnes v oběhu 10,20 Tisíc ETH tokenů.
Jaká je cenová výkonnost Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized) oproti jeho peercoinům?
pokles ceny -0,60 % za posledních 7 dnů znamená, že Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized) (URAON) má vyšší výkonnost než globální trh s kryptoměnami, který šel méně o -0,90 %, amá nižší výkonnost v porovnání s podobnámi kryptoměnami z kategorie Real World Assets (RWA), které šly méně o-0,10 %.
Jak přidat Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized) (URAON) na platformu MetaMask?
Po přidání Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized) (URAON) na platformu MetaMask si můžete prohlížet své tokeny, obchodovat je na decentralizovaných burzách a využít mnoho dalších funkcí. K jejich přidání je třeba importovat URAON jako token. Můžete zkopírovat smluvní adresu URAON(0xf98ec282300892b3518b5cb996012b18d9b7d435) a importovat ji ručně, nebo přidat URAON na platformu MetaMask jedním kliknutím v portálu CoinGecko.
Přidat URAON na platformu MetaMask.
Trhy s coinem Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized)
| # | Burza | Pár | Cena | Rozpětí | +2% hloubka | −2% hloubka | Objem (24 h.) | Objem v % | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CEX
|
$34,73 | 0.14% | $275 452 | $302 344 | $141 992 | 59.74% |
Nedávno
|
||
| 2 |
CEX
|
$34,78 | 2.13% | $295 238 | $86 566,25 | $437,67 | 0.18% |
Nedávno
|
||
Možná vás budou zajímat tyto nejnovější zprávy o kryptoměnách
Globální ceny Global X Uranium ETF (Ondo Tokenized)
Související coiny