Palm USD
Kurz PUSD
Jak se počítá cena kryptoměny Palm USD (PUSD)?
Cena kryptoměny Palm USD (PUSD) se počítá v reálném čase agregací nejnovějších dat z 1 burz a 1 trhů, a to pomocí vzorce počítajícího globální průměr podle objemu. Přečtěte si další informace o tom, jak CoinGecko počítá ceny kryptoměn.
Graf ceny coinu Palm USD (PUSD)
Přepnout a porovnat
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Převodník PUSD
Statistiky pro Palm USD
|
Tržní kapitalizace
Tržní kapitalizace = aktuální cena x zásoba v oběhu
Označuje celkovou tržní hodnotu zásoby určité kryptoměny v oběhu. Podobá se měření na akciovém trhu, kdy se cena za akcii vynásobí počtem akcií, které jsou na trhu snadno dostupné (nejsou v držení zasvěcených osob nebo vlád či jimi uzamčeny). Zjistit více |
-$1,00 |
|---|---|
|
Tržní kapitalizace / FDV
Podíl současné tržní kapitalizace v porovnání s tržní kapitalizací při splnění maximálních zásob.
Čím více se MCap/FDV blíží hodnotě 1, tím více se současná tržní kapitalizace blíží své plně zředěné hodnotě a naopak. Další informace o MCap/FDV získáte zde. |
0 |
|
Plně rozředěná hodnota
Plně rozředěná hodnota (FDV) = aktuální cena x celková zásoba
Plně rozředěná hodnota (FDV) je teoretickou tržní kapitalizací coinu, pokud bude v oběhu celá jeho zásoba (na základě jeho aktuální tržní ceny). FDV je teoretickou hodnotou, protože navýšení nabídky coinu v oběhu může ovlivnit jeho tržní cenu. Navíc v závislosti na tokenomice, plánu emisí nebo době blokování nabídky coinu může uvolnění celkových zásob do oběhu trvat značnou dobu. Další informace o FDV naleznete zde. |
$2 822 150 091 |
|
Objem obchodování za 24 h.
Míra objemu obchodů s danou kryptoměnou na všech sledovaných platformách za posledních 24 hodin. Sleduje se průběžně na základě posledních 24 hodin bez časů otevření/zavření.
Zjistit více |
$108 601 |
|
Zásoba v oběhu
Množství mincí, které jsou na trhu v oběhu a s nimiž může veřejnost obchodovat. Je to srovnatelné s akciemi, které jsou na trhu snadno dostupné (nejsou v držení zasvěcených osob nebo vlád či jimi uzamčeny).
Zjistit více |
-1
|
|
Celková zásoba
Množství mincí, které již byly vytvořeny, minus všechny mince, které byly spáleny (staženy z oběhu). Porovnatelné s akciemi v oběhu na akciovém trhu.
Celková zásoba = zásoba na síti − spálené tokeny |
2.826.036.007 |
|
Maximální zásoba
Maximální počet mincí, který má za dobu existence kryptoměny vzniknout. Porovnatelné s maximálním počtem emitovatelných akcií na akciovém trhu.
Maximální zásoba = teoretické maximum podle kódu |
∞ |
Historická cena pro PUSD
| Rozsah za 24 hod. | $0,9980 – $0,9991 |
|---|---|
| Rozsah za 7 dnů | $0,9976 – $0,9991 |
| Historické maximum |
$1,00 0.2%
dub 14, 2026 (3 měsíci)
|
| Historické minimum |
$0,9976 0.1%
čvn 30, 2026 (24 hodinami)
|
Jaký dnes máte z coinu PUSD pocit?
Kde můžete zakoupit Palm USD?
Tokeny PUSD lze obchodovat na centralizovaných burzách s kryptoměnami. Nejoblíbenější burza k nákupu a prodeji coinu Palm USD je Biconomy.com, kde nejaktivnější obchodovaný pár PUSD/USDT má objem obchodování $108 641,14 za posledních 24 hodin.
Jaký je denní objem obchodování Palm USD (PUSD)?
Objem obchodování Palm USD (PUSD) za posledních 24 hodin je $108 641,14, což je -3,00 % snížení oproti včerejšku a signalizuje to nedávný pokles tržní aktivity. Podívejte se na webu CoinGecko na seznam kryptoměn s největším objemem obchodování.
Jaká je maximální a minimální cena kryptoaktiva Palm USD (PUSD)?
Kryptoaktivum Palm USD (PUSD) dosáhlo maxima v hodnotě $1,00 a jeho nejnižší cena byla $0,9974. Aktuálně se obchoduje o -0,20 % pod uvedeným maximem a 0,10 % nad svou nejnižší cenou.
Jaká je plně rozředěná hodnota Palm USD (PUSD)?
Plně rozředěná hodnota (FDV) pro Palm USD (PUSD) je $2 822 662 494. Jedná se o statistickou reprezentaci maximální tržní kapitalizace předpokládající, že je dnes v oběhu 2,83 Miliarda ETH tokenů.
Jaká je cenová výkonnost Palm USD oproti jeho peercoinům?
zvýšení ceny 0,00 % za posledních 7 dnů znamená, že Palm USD (PUSD) má vyšší výkonnost než globální trh s kryptoměnami, který šel méně o -0,70 %, amá vyšší výkonnost v porovnání s podobnámi kryptoměnami z kategorie Stablecoin, které šly méně o-0,80 %.
Jak přidat Palm USD (PUSD) na platformu MetaMask?
Po přidání Palm USD (PUSD) na platformu MetaMask si můžete prohlížet své tokeny, obchodovat je na decentralizovaných burzách a využít mnoho dalších funkcí. K jejich přidání je třeba importovat PUSD jako token. Můžete zkopírovat smluvní adresu PUSD(0xfaf0cee6b20e2aaa4b80748a6af4cd89609a3d78) a importovat ji ručně, nebo přidat PUSD na platformu MetaMask jedním kliknutím v portálu CoinGecko.
Přidat PUSD na platformu MetaMask.
Trhy s coinem Palm USD
| # | Burza | Pár | Cena | Rozpětí | +2% hloubka | −2% hloubka | Objem (24 h.) | Objem v % | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CEX
|
$1,00 | 0.01% | $68 497,66 | $415,46 | $108 630 | 100.0% |
Nedávno
|
||
Možná vás budou zajímat tyto nejnovější zprávy o kryptoměnách
Globální ceny Palm USD
Související coiny