Portfelji
Dodaj u novi portfelj
Prati
u pokretu
Primajte ažuriranja u stvarnom vremenu putem automatskih obavijesti u aplikaciji.
Otvori aplikaciju
Najvećih Bittensor Subnets novčića prema tržišnoj kapit.
Današnja tržišna kapitalizacija Bittensor Subnets iznosi 1,02 Milijarda USD, uz kretanje od -4.0% u protekla 24 sata.
Istaknuto
$1.022.826.015
Tržišna kapit.
4.0%
$23.825.605
Volumen trgovanja u 24 h
| # | Novčić | Cijena | 1 h | 24 h | 7 d | 30 d | Volumen u 24 h | Tržišna kapit. | FDV | Tržišna kap. / FDV | U proteklih 7 dana | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 209 |
lium
SN51
|
$27,84 | 1.1% | 0.0% | 5.7% | 3.5% | $5.408.550 | $141.533.260 | $141.533.260 | 1.0 |
|
||
| 280 |
Chutes
SN64
|
$15,03 | 0.9% | 4.4% | 3.9% | 26.8% | $600.442 | $95.378.522 | $95.378.522 | 1.0 |
|
||
| 318 |
Targon
SN4
|
$12,91 | 0.9% | 4.4% | 4.3% | 14.6% | $488.844 | $76.461.439 | $76.461.439 | 1.0 |
|
||
| 492 |
Score
SN44
|
$7,26 | 0.2% | 4.2% | 2.0% | 31.3% | $405.036 | $42.593.563 | $42.593.563 | 1.0 |
|
||
| 498 |
affine
SN120
|
$9,45 | 0.7% | 5.2% | 2.2% | 29.4% | $327.421 | $42.179.409 | $42.179.409 | 1.0 |
|
||
| 501 |
Vanta Network
VANTA
|
$7,46 | 1.0% | 2.2% | 0.9% | 13.4% | $648.053 | $42.036.325 | $42.036.325 | 1.0 |
|
||
| 563 |
EfficientFrontier
SN53
|
$6,17 | 2.0% | 5.7% | 16.4% | 41.3% | $1.862.289 | $36.136.473 | $36.136.473 | 1.0 |
|
||
| 660 |
τemplar
SN3
|
$4,91 | 0.8% | 5.3% | 6.2% | 36.2% | $159.756 | $28.871.696 | $28.871.696 | 1.0 |
|
||
| 683 |
iota
SN9
|
$5,16 | 0.7% | 5.1% | 3.5% | 28.6% | $211.148 | $27.264.533 | $27.264.533 | 1.0 |
|
||
| 803 |
NOVA
SN68
|
$3,88 | 0.8% | 4.2% | 1.2% | 34.4% | $112.804 | $21.369.622 | $21.369.622 | 1.0 |
|
||
| 829 |
Green Compute
SN110
|
$6,02 | 0.7% | 0.7% | 4.5% | 11.5% | $255.627 | $19.972.647 | $19.972.647 | 1.0 |
|
||
| 833 |
Hippius
SN75
|
$3,81 | 0.7% | 6.2% | 11.4% | 17.0% | $306.089 | $19.817.027 | $19.817.027 | 1.0 |
|
||
| 882 |
Gradients
SN56
|
$3,25 | 0.8% | 4.8% | 3.8% | 25.7% | $42.487,83 | $18.115.171 | $18.115.171 | 1.0 |
|
||
| 980 |
BitMind
SN34
|
$2,68 | 0.7% | 4.6% | 13.8% | 24.4% | $35.128,18 | $15.292.665 | $15.292.665 | 1.0 |
|
||
| 1013 |
Bitcast
SN93
|
$3,24 | 0.8% | 5.2% | 4.1% | 41.4% | $149.568 | $14.336.758 | $14.336.758 | 1.0 |
|
||
| 1018 |
OMEGA Labs
SN24
|
$2,60 | 0.8% | 6.7% | 6.9% | 73.7% | $268.711 | $14.199.374 | $14.199.374 | 1.0 |
|
||
| 1062 |
Tiger Alpha
SN107
|
$6,14 | 0.7% | 5.8% | 2.3% | 46.2% | $73.623,57 | $12.981.990 | $12.981.990 | 1.0 |
|
||
| 1085 |
OpenKaito
SN5
|
$2,70 | 0.7% | 4.4% | 3.9% | 27.5% | $54.208,85 | $12.598.710 | $12.598.710 | 1.0 |
|
||
| 1198 |
Sportstensor
SN41
|
$2,08 | 0.5% | 0.2% | 8.7% | 5.0% | $646.280 | $10.580.179 | $10.580.179 | 1.0 |
|
||
| 1207 |
Cacheon
SN14
|
$2,05 | 0.9% | 2.8% | 5.2% | 19.3% | $140.403 | $10.419.876 | $10.419.876 | 1.0 |
|
||
| 1212 |
Ridges AI
SN62
|
$1,82 | 0.6% | 4.3% | 7.0% | 35.7% | $35.422,85 | $10.356.693 | $10.356.693 | 1.0 |
|
||
| 1213 |
Blockmachine
SN19
|
$1,92 | 0.7% | 6.4% | 8.2% | 28.1% | $71.030,85 | $10.348.203 | $10.348.203 | 1.0 |
|
||
| 1260 |
Quantum Compute
SN48
|
$1,73 | 0.8% | 8.4% | 5.7% | 48.8% | $74.299,68 | $9.569.072 | $9.569.072 | 1.0 |
|
||
| 1328 |
404—GEN
SN17
|
$1,44 | 0.8% | 4.5% | 12.6% | 40.8% | $10.287,88 | $8.716.332 | $8.716.332 | 1.0 |
|
||
| 1330 |
ORO
SN15
|
$4,08 | 0.7% | 4.5% | 7.0% | 40.9% | $25.562,28 | $8.704.348 | $8.704.348 | 1.0 |
|
||
| 1348 |
Level 114
SN114
|
$3,71 | 0.3% | 6.4% | 11.3% | 36.4% | $254.794 | $8.428.572 | $8.428.572 | 1.0 |
|
||
| 1378 |
Swarm
SN124
|
$1,89 | 0.8% | 4.9% | 9.2% | 33.3% | $83.439,80 | $8.051.083 | $8.051.083 | 1.0 |
|
||
| 1394 |
Dippy
SN11
|
$1,50 | 1.5% | 1.3% | 11.5% | 33.1% | $769.954 | $7.733.706 | $7.733.706 | 1.0 |
|
||
| 1408 |
OpenRoboto
SN80
|
$3,04 | 3.0% | 9.5% | 17.5% | 54.6% | $863.367 | $7.595.096 | $7.595.096 | 1.0 |
|
||
| 1426 |
Nuance
SN23
|
$1,46 | 0.8% | 7.7% | 8.0% | 6.1% | $143.179 | $7.430.083 | $7.430.083 | 1.0 |
|
||
| 1429 |
basilica
SN39
|
$1,57 | 0.8% | 7.4% | 50.8% | 34.6% | $93.069,93 | $7.409.235 | $7.409.235 | 1.0 |
|
||
| 1451 |
Apex
SN1
|
$1,34 | 0.8% | 4.8% | 6.3% | 30.3% | $17.026,76 | $7.135.035 | $7.135.035 | 1.0 |
|
||
| 1480 |
RedTeam
SN61
|
$1,20 | 0.8% | 4.0% | 23.2% | 67.7% | $383.356 | $6.801.440 | $6.801.440 | 1.0 |
|
||
| 1484 |
WebGenieAI
SN54
|
$1,20 | 3.4% | 5.7% | 16.9% | 33.4% | $1.202.162 | $6.738.081 | $6.738.081 | 1.0 |
|
||
| 1490 |
Dojo
SN52
|
$1,33 | 0.8% | 4.4% | 4.7% | 24.3% | $101,40 | $6.659.133 | $6.659.133 | 1.0 |
|
||
| 1574 |
Liquidity
SN77
|
$1,02 | 0.8% | 4.4% | 5.7% | 30.5% | $1.274,34 | $5.939.949 | $5.939.949 | 1.0 |
|
||
| 1587 |
SN21 AdTAO
SN21
|
$1,06 | 0.8% | 6.8% | 1.8% | 5.0% | $115.845 | $5.787.096 | $5.787.096 | 1.0 |
|
||
| 1592 |
grail
SN81
|
$1,18 | 0.2% | 5.3% | 4.0% | 31.4% | $1.376.773 | $5.725.610 | $5.725.610 | 1.0 |
|
||
| 1614 |
Quantum Innovate
SN63
|
$0,9785 | 0.8% | 10.2% | 18.8% | 15.4% | $192.047 | $5.509.426 | $5.509.426 | 1.0 |
|
||
| 1624 |
FlameWire
SN97
|
$2,54 | 0.9% | 4.8% | 9.9% | 43.4% | $39.077,29 | $5.379.747 | $5.379.747 | 1.0 |
|
||
| 1637 |
THOR
SN112
|
$1,85 | 0.7% | 5.1% | 2.6% | 10.4% | $67.152,72 | $5.274.231 | $5.274.231 | 1.0 |
|
||
| 1664 |
Pareton
SN10
|
$0,9445 | 0.9% | 6.2% | 9.3% | 49.8% | $80.173,76 | $5.097.618 | $5.097.618 | 1.0 |
|
||
| 1672 |
Compute Horde
SN12
|
$1,05 | 0.8% | 4.9% | 5.1% | 25.8% | $11.627,15 | $5.031.968 | $5.031.968 | 1.0 |
|
||
| 1687 |
UR
SN25
|
$0,9231 | 0.8% | 5.0% | 22.9% | 53.8% | $29.756,78 | $4.910.882 | $4.910.882 | 1.0 |
|
||
| 1688 |
Data Universe
SN13
|
$0,8703 | 0.8% | 4.8% | 8.8% | 33.3% | $8.483,00 | $4.904.487 | $4.904.487 | 1.0 |
|
||
| 1708 |
Vidaio
SN85
|
$0,9362 | 0.7% | 12.4% | 6.3% | 46.2% | $519.470 | $4.762.574 | $4.762.574 | 1.0 |
|
||
| 1723 |
Graphite
SN43
|
$0,8779 | 0.8% | 4.4% | 4.4% | 24.0% | $467,15 | $4.665.050 | $4.665.050 | 1.0 |
|
||
| 1729 |
Omron
SN2
|
$0,8780 | 0.9% | 5.2% | 3.1% | 0.8% | $135.111 | $4.625.977 | $4.625.977 | 1.0 |
|
||
| 1739 |
Zeus
SN18
|
$0,7861 | 0.8% | 5.6% | 7.3% | 28.8% | $52.005,27 | $4.542.016 | $4.542.016 | 1.0 |
|
||
| 1757 |
Synth
SN50
|
$0,7882 | 0.9% | 4.3% | 4.6% | 39.6% | $97.919,67 | $4.424.934 | $4.424.934 | 1.0 |
|
||
| 1779 |
Leadpoet
SN71
|
$0,8596 | 0.8% | 6.6% | 1.4% | 31.5% | $246.358 | $4.293.213 | $4.293.213 | 1.0 |
|
||
| 1801 |
Bettensor
SN30
|
$0,7775 | 0.8% | 1.2% | 3.6% | 22.7% | $264.402 | $4.156.099 | $4.156.099 | 1.0 |
|
||
| 1803 |
RNA
SN117
|
$1,44 | 1.2% | 14.9% | 98.6% | 88.5% | $420.174 | $4.146.166 | $4.146.166 | 1.0 |
|
||
| 1842 |
Oneoneone
SN111
|
$0,8946 | 0.7% | 5.3% | 3.1% | 26.7% | $36.083,33 | $3.953.998 | $3.953.998 | 1.0 |
|
||
| 1906 |
Instant Inference
SN46
|
$0,7180 | 0.8% | 6.3% | 12.3% | 29.1% | $175.619 | $3.620.998 | $3.620.998 | 1.0 |
|
||
| 1930 |
Bitsec.ai
SN60
|
$0,6596 | 0.8% | 2.8% | 4.7% | 42.7% | $70.370,48 | $3.493.008 | $3.493.008 | 1.0 |
|
||
| 1934 |
ItsAI
SN32
|
$0,5474 | 0.3% | 4.2% | 5.4% | 30.0% | $7.653,09 | $3.472.624 | $3.472.624 | 1.0 |
|
||
| 1938 |
ReadyAI
SN33
|
$0,6786 | 0.8% | 5.7% | 3.4% | 38.4% | $65.718,53 | $3.463.900 | $3.463.900 | 1.0 |
|
||
| 1968 |
τaos
SN79
|
$0,6536 | 0.8% | 4.9% | 11.3% | 27.9% | $15.479,95 | $3.273.834 | $3.273.834 | 1.0 |
|
||
| 1988 |
True Performance Network
SN65
|
$0,6289 | 0.5% | 2.8% | 25.6% | 4.3% | $107.005 | $3.220.575 | $3.220.575 | 1.0 |
|
||
| 1996 |
Coldint
SN29
|
$0,5559 | 0.8% | 5.3% | 4.5% | 25.0% | $15,07 | $3.190.549 | $3.190.549 | 1.0 |
|
||
| 2011 |
Desearch
SN22
|
$0,6124 | 0.8% | 4.7% | 8.1% | 31.5% | $7.808,94 | $3.120.901 | $3.120.901 | 1.0 |
|
||
| 2037 |
InfiniteHash
SN89
|
$0,6456 | 0.8% | 4.6% | 5.9% | 26.0% | $5.259,39 | $2.987.457 | $2.987.457 | 1.0 |
|
||
| 2051 |
PolarisCloud.ai
SN49
|
$1,19 | 0.6% | 8.4% | 7.4% | 57.4% | $55.358,02 | $2.932.439 | $2.932.439 | 1.0 |
|
||
| 2057 |
Aurelius
SN37
|
$0,5855 | 0.7% | 4.6% | 3.5% | 26.9% | $30.954,03 | $2.912.470 | $2.912.470 | 1.0 |
|
||
| 2068 |
SubVortex
SN7
|
$0,5196 | 1.7% | 3.1% | 2.9% | 27.0% | $114.547 | $2.875.533 | $2.875.533 | 1.0 |
|
||
| 2071 |
Sταking
SN88
|
$0,5265 | 0.8% | 5.1% | 4.3% | 36.5% | $47.565,83 | $2.867.782 | $2.867.782 | 1.0 |
|
||
| 2106 |
Real-Time Data by Masa
SN42
|
$0,5085 | 0.8% | 3.2% | 2.4% | 15.5% | $80.516,40 | $2.724.008 | $2.724.008 | 1.0 |
|
||
| 2122 |
FakeNews
SN66
|
$0,5089 | 0.9% | 9.7% | 9.6% | 41.4% | $106.277 | $2.689.524 | $2.689.524 | 1.0 |
|
||
| 2129 |
Precog
SN55
|
$0,4842 | 0.9% | 6.7% | 13.0% | 23.3% | $53.541,75 | $2.674.930 | $2.674.930 | 1.0 |
|
||
| 2133 |
Distributed Training
SN38
|
$1,20 | 7.0% | 10.8% | 13.3% | 78.9% | $280.985 | $2.666.726 | $2.666.726 | 1.0 |
|
||
| 2180 |
Cel AI
SN127
|
$0,7909 | 0.7% | 12.4% | 19.7% | 26.0% | $537.155 | $2.517.936 | $2.517.936 | 1.0 |
|
||
| 2203 |
NI Compute
SN27
|
$0,4959 | 0.8% | 5.1% | 6.8% | 25.3% | $32.973,89 | $2.460.375 | $2.460.375 | 1.0 |
|
||
| 2209 |
Sundae_Bar
SN121
|
$0,7487 | 0.8% | 4.8% | 6.0% | 32.8% | $32.201,36 | $2.454.386 | $2.454.386 | 1.0 |
|
||
| 2210 |
BitAgent - Rizzo
SN20
|
$0,5064 | 0.8% | 4.4% | 5.2% | 24.3% | $5.537,20 | $2.453.145 | $2.453.145 | 1.0 |
|
||
| 2235 |
StreetVision by NATIX
SN72
|
$0,4669 | 0.5% | 3.8% | 4.1% | 25.6% | $43.575,90 | $2.390.376 | $2.390.376 | 1.0 |
|
||
| 2236 |
Talisman AI
SN45
|
$0,4870 | 0.8% | 4.7% | 6.2% | 31.9% | $17.433,36 | $2.389.832 | $2.389.832 | 1.0 |
|
||
| 2237 |
Merit
SN73
|
$0,5490 | 0.8% | 6.8% | 15.3% | 39.8% | $16.846,28 | $2.388.998 | $2.388.998 | 1.0 |
|
||
| 2240 |
Ditto
SN118
|
$0,7834 | 1.9% | 9.1% | 21.5% | 60.6% | $210.321 | $2.375.469 | $2.375.469 | 1.0 |
|
||
| 2297 |
Mantis
SN123
|
$0,5050 | 0.8% | 5.4% | 4.4% | 23.8% | $6.866,12 | $2.199.313 | $2.199.313 | 1.0 |
|
||
| 2331 |
Numinous
SN6
|
$0,4842 | 0.8% | 5.7% | 5.2% | 28.0% | $16.318,14 | $2.116.043 | $2.116.043 | 1.0 |
|
||
| 2341 |
SolMev
SN116
|
$7,34 | 0.9% | 18.3% | 7.9% | 43.7% | $167.439 | $2.090.264 | $2.090.264 | 1.0 |
|
||
| 2418 |
Brain
SN90
|
$3,49 | 1.1% | 6.0% | 9.8% | 45.2% | $41.915,00 | $1.916.074 | $1.916.074 | 1.0 |
|
||
| 2438 |
ForeverMoney
SN98
|
$0,4738 | 0.8% | 4.4% | 3.2% | 24.7% | $14,14 | $1.869.541 | $1.869.541 | 1.0 |
|
||
| 2476 |
8 Ball
SN125
|
$0,5238 | 0.7% | 3.6% | 4.8% | 34.1% | $6.474,84 | $1.798.240 | $1.798.240 | 1.0 |
|
||
| 2492 |
Attune
SN58
|
$2,11 | 0.7% | 7.1% | 15.1% | 9.3% | $30.623,64 | $1.774.717 | $1.774.717 | 1.0 |
|
||
| 2497 |
BetterTherapy
SN102
|
$1,04 | 0.0% | 10.3% | 2.2% | 33.6% | $95.518,52 | $1.762.712 | $1.762.712 | 1.0 |
|
||
| 2532 |
Nodexo
SN106
|
$0,4752 | 0.8% | 4.6% | 3.8% | 26.6% | $25.628,97 | $1.707.408 | $9.980.188 | 0.17107971428571428 |
|
||
| 2562 |
ReinforcedAI
SN92
|
$3,96 | 1.8% | 17.4% | 15.1% | 881.9% | $257.874 | $1.648.028 | $1.648.028 | 1.0 |
|
||
| 2605 |
Bitsota
SN94
|
$0,8472 | 0.8% | 6.2% | 6.0% | 39.4% | $64.258,98 | $1.571.768 | $1.571.768 | 1.0 |
|
||
| 2712 |
Candles
SN31
|
$0,8227 | 0.8% | 15.0% | 0.4% | 26.6% | $62.479,50 | $1.399.348 | $1.399.348 | 1.0 |
|
||
| 2731 |
Plaτform
SN100
|
$0,6635 | 0.5% | 2.1% | 1.4% | 38.5% | $59.376,48 | $1.377.624 | $1.377.624 | 1.0 |
|
||
| 2744 |
tensorprox
SN91
|
$0,8059 | 0.8% | 9.7% | 16.4% | 43.2% | $25.167,59 | $1.365.020 | $1.365.020 | 1.0 |
|
||
| 2927 |
Cognify
SN115
|
$0,4822 | 1.7% | 4.9% | 7.9% | 28.4% | $16.965,92 | $1.126.353 | $1.126.353 | 1.0 |
|
||
| 2955 |
Satori
SN119
|
$0,4835 | 0.8% | 4.5% | 3.3% | 27.0% | $10.578,85 | $1.083.085 | $1.083.085 | 1.0 |
|
||
| 2995 |
CheckerChain
SN87
|
$0,6288 | 1.5% | 8.6% | 18.7% | 47.9% | $200.933 | $1.042.465 | $1.042.465 | 1.0 |
|
||
| 3162 |
TensorUSD
SN113
|
$0,4883 | 0.8% | 8.7% | 5.5% | 41.9% | $10.598,78 | $880.894 | $880.894 | 1.0 |
|
||
| 3224 |
Taoillium
SN109
|
$0,5152 | 0.8% | 5.8% | 12.8% | 43.6% | $278,90 | $830.906 | $830.906 | 1.0 |
|
||
| 3397 |
Docs-Insights (Taτsu)
SN84
|
$0,4556 | 0.8% | 12.0% | 8.5% | 33.7% | $17.776,47 | $710.881 | $710.881 | 1.0 |
|
||
| 3624 |
Storb
SN26
|
$0,3339 | 2.4% | 5.6% | 3.7% | 53.1% | $20.074,85 | $588.375 | $588.375 | 1.0 |
|
||
Prikazuje se od 1 do 100 od ukupno 118 rezultata
Retci
Grafikon tržišne kapitalizacije najboljih Bittensor Subnets novčića
Grafikon ispod prikazuje tržišnu kapitalizaciju i dominaciju u najboljim Bittensor Subnets uključujući lium, Chutes, Targon i drugim tijekom određenog vremenskog razdoblja.
Grafikon performansi najboljih Bittensor Subnets novčića
Grafikon ispod prikazuje relativne performanse najboljih Bittensor Subnets novčića tijekom vremena, pri čemu prati njihove procentualne dobitke i gubitke u smislu cijene u različitim vremenskim razdobljima.