FREEdom coin
Cijena FREE
Grafikon cijene FREEdom coin (FREE)
Prebaci i usporedi
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1g |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.5% | 31.7% | 5.5% | 9.8% | 3.3% | 34.7% |
Alat za pretvorbu FREE
Statistika za FREEdom coin
| Tržišna kapit. | $196.097 |
|---|---|
| Tržišna kap. / FDV | 1 |
| Potp. razv. vrij. | $196.097 |
| Volumen trgovanja u 24 h | $8.473,19 |
| Ponuda u optjecaju | 8T |
| Ukupna ponuda | 8T |
| Maks. ponuda | 8T |
Povijesna cijena FREE
| Raspon u 24 h | $0.071815 – $0.072794 |
|---|---|
| Raspon u 7 dana | $0.085669 – $0.072794 |
| Najveća postignuta cijena |
$0,00003775 99.9%
|
| Najniža postignuta cijena |
$0.085669 332.4%
|
Što danas mislite o FREE?
Gdje možete kupiti FREEdom coin?
Tokenima FREE može se trgovati na decentralizirane burze. Najpopularnija burza za kupnju i trgovanje FREEdom coin je PancakeSwap (v2), gdje najaktivniji par za trgovanje FREE/WBNB ima volumen trgovanja od $7.462,62 u protekla 24 sata. Ostali popularni odabiri uključuju Uniswap V2 (Ethereum) i PancakeSwap V1 (BSC).
Koliko iznosi dnevni volumen trgovanja FREEdom coin (FREE)?
Volumen trgovanja za FREEdom coin (FREE) iznosi $8.473,19 u posljednja 24 sata, što predstavlja 791,90 % povećanje u odnosu na prethodni dan i ukazuje na nedavnu rast u tržišnoj aktivnosti. Pogledajte CoinGeckov popis kriptovalute s najvećim volumenom trgovanja.
Koja je najviša i najniža cijena za FREEdom coin (FREE)?
FREEdom coin (FREE) dosegnao je najvišu vrijednost u iznosu od $0,00003775 i najnižu razinu ikad u $0.085669. Trenutno se trguje -99,90 % ispod te najviše cijena i 332,40 % iznad svoje najniže cijena.
Koliko iznosi tržišna kapitalizacija FREEdom coin (FREE)?
Na platformi CoinGecko, tržišna kapitalizacija FREEdom coin (FREE) danas iznosi $196.097 i na 4990. je mjestu. Tržišna kapitalizacija mjeri se umnažanjem cijene tokena s ponudom u optjecaju tokena FREE (danas se na tržištu može trgovati s 8 Bilijun tokena).
Koliko iznosi potpuno razvodnjena vrijednost FREEdom coin (FREE)?
Potpuno razvodnjena vrijednost (FDV) FREEdom coin (FREE) iznosi $196.097. To je statistički prikaz maksimalne tržišne kapitalizacije, pod pretpostavkom da je 8 Bilijun danas maksimalni broj tokena FREE u optjecaju. Ovisno o tome kako je osmišljen raspored emisije tokena FREE, možda će biti potrebno više godina dok se ne ostvari FDV.
Kakva je uspješnost cijene FREEdom coin u usporedbi s usporedivim kriptovalutama?
Uz povećanje cijene od 5,50 % u proteklih 7 dana, FREEdom coin (FREE) je postiže bolje rezultate od očekivanih na globalnom tržištu kriptovaluta, što predstavlja rastuće 3,70 %, dok je postiže bolje rezultate od očekivanih u usporedbi sa sličnim Meme kriptovalutama koje rastuće 5,40 %.
Kako dodati FREEdom coin (FREE) u MetaMask?
Dodavanje FREEdom coin (FREE) u MetaMask omogućuje vam prikaz vaših ulaganja u tokene, trgovanje na decentraliziranim burzama i još više. Kako biste ih dodali, morat ćete uvesti FREE kao token. Možete kopirati adresu ugovora (0x2f141ce366a2462f02cea3d12cf93e4dca49e4fd) FREE i uvesti je ručno ili, ako ste instalirali proširenje MetaMask za Chrome, dodati FREE u MetaMask pomoću jednog klika mišem na platformi CoinGecko.
Dodaj FREE u MetaMask.
FREEdom coin (FREE) Ocjene sigurnosti
FREEdom coin (FREE) Vlasnici tokena
Tržišta za FREEdom coin
Možda će vas zanimati ove najnovije vijesti o kriptovalutama
Globalne cijene FREEdom coin
Povezani novčići koji će vam se možda svidjeti