Polymarket (Pre-IPO)
POLYMARKET
#385
$133,97
6.3%
Ovo je tokenizirana Cijena. Referentna cijena bit će dostupna nakon što imovina bude javno uvrštena.
Pre-IPO stock offerings represent speculative investments in companies not yet publicly traded and may not reflect the actual value or performance of physical stocks.
Grafikon cijene Polymarket (Pre-IPO) (POLYMARKET)
Trebate više podataka?
Istražite naš API
Upotrijebi logaritamsku skalu
Prikaži na cijelom zaslonu
Preuzmi kao PNG datoteku
Preuzmi kao SVG datoteku
Preuzmi kao JPEG datoteku
Preuzmi kao PDF datoteku
Statistika zaliha
| Tržišna kapit. | - |
|---|
Tokenizirana statistika
| Cijena | $133,97 (0.0%) |
|---|---|
| Tržišna kapit. | 645.596,08 $ |
| Volumen trgovanja u 24 h | 594,30 $ |
| Izdavatelji | |
| Ugovor |
|
| Pretraživači |
|
| Simbol | POLYMARKET |
Tko su različiti izdavatelji tokeniziranih Polymarket (Pre-IPO) (POLYMARKET)?
PreStocks je jedini izdavatelj tokeniziranog Polymarket (Pre-IPO) na CoinGecko. Njihov Token POLYMARKET, ima Tržišna kapit. od $645,6K.
Koji je dnevni volumen trgovanja tokeniziranim Polymarket (Pre-IPO) (POLYMARKET)?
Volumen trgovanja tokeniziranim Polymarket (Pre-IPO) (POLYMARKET) je $594,3 u posljednja 24 sata, rastuće 176.36% od prethodnog dana.
Gdje mogu kupiti tokenizirano Polymarket (Pre-IPO) (POLYMARKET)?
Tokeniziranim Polymarket (Pre-IPO) (POLYMARKET) može se trgovati na decentralizirane burze. Najpopularnija burza za kupnju i trgovanje tokeniziranim POLYMARKET je Meteora, gdje najaktivniji par za trgovanje POLYMARKET/USDC ima volumen trgovanja $2,4K u posljednja 24 sata.
POLYMARKET
$133,97
6.3%
Tržišta za Polymarket (Pre-IPO)
| # | Burza | Par | Cijena | Razlika između tržišnih cijena | +2 % dubine | -2 % dubine | Volumen u 24 h | % volumena | Posljednje ažurirano | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
DEX
|
125,11 $ | 1,87% | 105 $ | 104 $ | 2.403,39 $ | 36,22% |
Prije 7 dana
Neaktivno - nema trgovanja u protekla 3 sata
|
||
| 2 |
DEX
|
110,81 $ | 0,61% | 375 $ | 374 $ | 946,55 $ | 14,26% |
Prije 7 dana
Neaktivno - nema trgovanja u protekla 3 sata
|
||
| 3 |
DEX
|
117,82 $ | - | - | - | 925,94 $ | 13,95% |
Prije 7 dana
Neaktivno - nema trgovanja u protekla 3 sata
|
||
| 4 |
DEX
|
137,82 $ | 0,60% | 4.699 $ | 4.685 $ | 744,38 $ | 11,22% |
Prije 7 dana
Neaktivno - nema trgovanja u protekla 3 sata
|
||
| 5 |
DEX
|
133,97 $ | 0,60% | 2.245 $ | 2.238 $ | 594,30 $ | 8,96% |
Nedavno
|
||
| 6 |
DEX
|
122,15 $ | 1,15% | 20 $ | 20 $ | 554,85 $ | 8,36% |
Prije 7 dana
Neaktivno - nema trgovanja u protekla 3 sata
|
||
| 7 |
DEX
|
126,33 $ | 0,64% | 379 $ | 378 $ | 442,97 $ | 6,67% |
Prije 2 dana
Neaktivno - nema trgovanja u protekla 3 sata
|
||
| 8 |
DEX
|
176,67 $ | - | - | - | 21,34 $ | 0,32% |
Prije 7 dana
Neaktivno - nema trgovanja u protekla 3 sata
|
||
| 9 |
DEX
|
124,24 $ | - | - | - | 2,52 $ | 0,04% |
Prije 7 dana
Neaktivno - nema trgovanja u protekla 3 sata
|
||
Prikazuje se od 1 do 9 od ukupno 9 rezultata
Retci
Polymarket (Pre-IPO) Tokeni
| # | Token | Lanac | Izdavatelj | Cijena | Razlika u Cijena % | Tržišna kapit. | Volumen u 24 h |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
POLYMARKET
|
Solana
|
PreStocks
|
$133,97 | - | $645,6K | $594,3 |
Prikazuje se od 1 do 1 od ukupno 1 rezultata
Retci
Polymarket (Pre-IPO) (POLYMARKET) Današnja cijena dionice
Polymarket (Pre-IPO) (POLYMARKET) je pre-IPO tvrtka koja još nije uvrštena na javne burze dionica. Tokenizirani Polymarket (Pre-IPO) (POLYMARKET) se trguje po cijeni od $133,97, s Tržišna kapit. od $645,6K i 24-satnim Volumen trgovanja od $594,3.
PreStocks
Polymarket PreStocks