BFIC Coin
BFIC árfolyam
BFIC Coin árfolyamgrafikon (BFIC)
Váltás és összehasonlítás
| 1ó | 24ó | 7n | 14n | 30n | 1é |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.0% | 0.6% | 69.1% | 30.1% | 87.2% |
BFIC-váltó
BFIC Coin-statisztika
| Piaci kapitalizáció | $314960 |
|---|---|
| Piaci kapitalizáció/FDV | 0.09 |
| Teljesen hígított értékelés | $3,5M |
| 24 órás forgalom | $0,3235 |
| Forgalomban lévő kínálat | 1,89M |
| Teljes kínálat | 21M |
| Maximum kínálat | 21M |
BFIC múltbeli árfolyam
| 24ó tartomány | $0,1667 – $0,1667 |
|---|---|
| 7n tartomány | $0,1667 – $0,1667 |
| Mindenkori maximum |
$50 99.7%
|
| Mindenkori minimum |
$0,1202 38.6%
|
Milyennek találja ma a(z) BFIC érmét?
Hol vehetsz BFIC Coin-t?
A(z) BFIC tokenekkel centralizált kriptotőzsdék tőzsdéken kereskedhetsz. A(z) BFIC Coin adásvételéhez használt legnépszerűbb tőzsde a(z) DigiFinex, amelyen a legaktívabb kereskedési pár a(z) BFIC/USDT, amelynek forgalma az elmúlt 24 órában $0,32349 volt.
Mekkora a(z) BFIC Coin (BFIC) napi forgalma?
A forgalom a BFIC Coin (BFIC) az $0,323498 az elmúlt 24 órában, ami -88 % visszaesés egy nappal ezelőttről, és jelezve egy friss mérséklődés a piaci tevékenységben. Tekintse meg a CoinGecko listáját a legnagyobb forgalmú kriptovaluták.
Mi a legmagasabb és legalacsonyabb árfolyam a BFIC Coin (BFIC)?
BFIC Coin (BFIC) minden idők legmagasabb értékét érte el, amely $50 és minden idők legalacsonyabb $0,1202. Most kereskedik -100 % ez alatt a csúcs alatt és 39 % a legalacsonyabb árfolyam felett.
Mekkora a(z) BFIC Coin (BFIC) piaci kapitalizációja?
A(z) BFIC Coin (BFIC) piaci kapitalizációja $314960, és a CoinGecko ranglistáján ma a(z) #4386 helyen áll. A piaci kapitalizációt úgy számoljuk ki, hogy a token árfolyamát megszorozzuk a(z) BFIC tokenek forgalomban lévő kínálatával (a mai napon 1,9 millió token érhető el kereskedésre a piacon).
A teljesen higított értékelés szerint mekkora a(z) BFIC Coin (BFIC) értéke?
A(z) BFIC Coin (BFIC) teljesen higított értéke (fully diluted valuation – FDV) $3499976. Az FDV a maximális piaci kapitalizáció statisztikai megfelelője. A számításánál az alapvetés az, hogy a(z) 21 millió BFIC tokenek maximális száma forgalomban van a mai napon. A(z) BFIC tokenek kibocsátási ütemtervének felépítésétől függően akár több évig is eltarthat, mire az FDV realizálódik.
Hogyan viszonyul a(z) BFIC Coin árfolyammozgása a többi kriptóéhoz?
Az elmúlt 7 napban tapasztalt árfolyamnövekedéssel (0,6 %) a(z) BFIC Coin (BFIC) alulteljesített a globális kriptovaluta-piaccal szemben, amely 4,3 % nőtt, ugyanakkor alulteljesített a hasonló % {category} kriptovalutákkal szemben, amelyek 4,3 % nőtt.
BFIC Coin piacok
Ezek a friss kriptohírek talán érdekelhetnek
Globális BFIC Coin árfolyamok
Más érdekes érmék