Coin on Base
COIN árfolyam
Coin on Base árfolyamgrafikon (COIN)
Váltás és összehasonlítás
| 1ó | 24ó | 7n | 14n | 30n | 1é |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.9% | 2.7% | 12.6% | 5.7% | 20.4% | 71.6% |
COIN-váltó
Coin on Base-statisztika
| Piaci kapitalizáció | $85000 |
|---|---|
| Piaci kapitalizáció/FDV | 1 |
| Teljesen hígított értékelés | $85000 |
| 24 órás forgalom | $200 |
| Forgalomban lévő kínálat | 97,5B |
| Teljes kínálat | 97,5B |
| Maximum kínálat | 100B |
COIN múltbeli árfolyam
| 24ó tartomány | $0.068744 – $0.069130 |
|---|---|
| 7n tartomány | $0.067671 – $0.051033 |
| Mindenkori maximum |
$0,00009433 99.1%
|
| Mindenkori minimum |
$0.066597 32.9%
|
Milyennek találja ma a(z) COIN érmét?
Hol vehetsz Coin on Base-t?
A(z) COIN tokenekkel decentralizált tőzsdék tőzsdéken kereskedhetsz. A(z) Coin on Base adásvételéhez használt legnépszerűbb tőzsde a(z) Uniswap V3 (Base), amelyen a legaktívabb kereskedési pár a(z) COIN/WETH, amelynek forgalma az elmúlt 24 órában $200 volt.
Mekkora a(z) Coin on Base (COIN) napi forgalma?
A forgalom a Coin on Base (COIN) az $200 az elmúlt 24 órában, ami 370 % növekedés egy nappal ezelőttről, és jelezve egy friss emelkedés a piaci tevékenységben. Tekintse meg a CoinGecko listáját a legnagyobb forgalmú kriptovaluták.
Mi a legmagasabb és legalacsonyabb árfolyam a Coin on Base (COIN)?
Coin on Base (COIN) minden idők legmagasabb értékét érte el, amely $0,00009433 és minden idők legalacsonyabb $0.066597. Most kereskedik -99 % ez alatt a csúcs alatt és 33 % a legalacsonyabb árfolyam felett.
Mekkora a(z) Coin on Base (COIN) piaci kapitalizációja?
A(z) Coin on Base (COIN) piaci kapitalizációja $85000, és a CoinGecko ranglistáján ma a(z) #6351 helyen áll. A piaci kapitalizációt úgy számoljuk ki, hogy a token árfolyamát megszorozzuk a(z) COIN tokenek forgalomban lévő kínálatával (a mai napon 98 milliárd token érhető el kereskedésre a piacon).
A teljesen higított értékelés szerint mekkora a(z) Coin on Base (COIN) értéke?
A(z) Coin on Base (COIN) teljesen higított értéke (fully diluted valuation – FDV) $85000. Az FDV a maximális piaci kapitalizáció statisztikai megfelelője. A számításánál az alapvetés az, hogy a(z) 100 milliárd COIN tokenek maximális száma forgalomban van a mai napon. A(z) COIN tokenek kibocsátási ütemtervének felépítésétől függően akár több évig is eltarthat, mire az FDV realizálódik.
Hogyan viszonyul a(z) Coin on Base árfolyammozgása a többi kriptóéhoz?
Az elmúlt 7 napban tapasztalt árfolyamnövekedéssel (13 %) a(z) Coin on Base (COIN) túlteljesített a globális kriptovaluta-piaccal szemben, amely 9,4 % nőtt, ugyanakkor túlteljesített a hasonló % {category} kriptovalutákkal szemben, amelyek 8,5 % nőtt.
Coin on Base (COIN) Tokentulajdonosok
Coin on Base piacok
Ezek a friss kriptohírek talán érdekelhetnek
Globális Coin on Base árfolyamok
Más érdekes érmék