RWADepin Protocol
SUIRWAPIN árfolyam
RWADepin Protocol árfolyamgrafikon (SUIRWAPIN)
Váltás és összehasonlítás
| 1ó | 24ó | 7n | 14n | 30n | 1é |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 3.0% | 4.1% | 6.5% | 11.2% | 93.1% |
SUIRWAPIN-váltó
RWADepin Protocol-statisztika
| Piaci kapitalizáció | $2700 |
|---|---|
| Piaci kapitalizáció/FDV | 0.54 |
| Teljesen hígított értékelés | $5000 |
| 24 órás forgalom | $6,6 |
| Forgalomban lévő kínálat | 582,605M |
| Teljes kínálat | 1,08B |
| Maximum kínálat | 1,08B |
SUIRWAPIN múltbeli árfolyam
| 24ó tartomány | $0.054594 – $0.054596 |
|---|---|
| 7n tartomány | $0.054594 – $0.054736 |
| Mindenkori maximum |
$0,008007
|
| Mindenkori minimum |
$0.052091
|
Milyennek találja ma a(z) SUIRWAPIN érmét?
Hol vehetsz RWADepin Protocol-t?
A(z) SUIRWAPIN tokenekkel decentralizált tőzsdék tőzsdéken kereskedhetsz. A(z) RWADepin Protocol adásvételéhez használt legnépszerűbb tőzsde a(z) Uniswap V4 (Ethereum), amelyen a legaktívabb kereskedési pár a(z) SUIRWAPIN/USDT, amelynek forgalma az elmúlt 24 órában $6,6 volt.
Mekkora a(z) RWADepin Protocol (SUIRWAPIN) napi forgalma?
A forgalom a RWADepin Protocol (SUIRWAPIN) az $6,6 az elmúlt 24 órában, ami -39 % visszaesés egy nappal ezelőttről, és jelezve egy friss mérséklődés a piaci tevékenységben. Tekintse meg a CoinGecko listáját a legnagyobb forgalmú kriptovaluták.
Mi a legmagasabb és legalacsonyabb árfolyam a RWADepin Protocol (SUIRWAPIN)?
RWADepin Protocol (SUIRWAPIN) minden idők legmagasabb értékét érte el, amely $0,008007 és minden idők legalacsonyabb $0.052091. Most kereskedik -100 % ez alatt a csúcs alatt és 120 % a legalacsonyabb árfolyam felett.
Mekkora a(z) RWADepin Protocol (SUIRWAPIN) piaci kapitalizációja?
A(z) RWADepin Protocol (SUIRWAPIN) piaci kapitalizációja $2700, és a CoinGecko ranglistáján ma a(z) #10954 helyen áll. A piaci kapitalizációt úgy számoljuk ki, hogy a token árfolyamát megszorozzuk a(z) SUIRWAPIN tokenek forgalomban lévő kínálatával (a mai napon 580 millió token érhető el kereskedésre a piacon).
A teljesen higított értékelés szerint mekkora a(z) RWADepin Protocol (SUIRWAPIN) értéke?
A(z) RWADepin Protocol (SUIRWAPIN) teljesen higított értéke (fully diluted valuation – FDV) $5000. Az FDV a maximális piaci kapitalizáció statisztikai megfelelője. A számításánál az alapvetés az, hogy a(z) 1,1 milliárd SUIRWAPIN tokenek maximális száma forgalomban van a mai napon. A(z) SUIRWAPIN tokenek kibocsátási ütemtervének felépítésétől függően akár több évig is eltarthat, mire az FDV realizálódik.
Hogyan viszonyul a(z) RWADepin Protocol árfolyammozgása a többi kriptóéhoz?
Az elmúlt 7 napban tapasztalt árfolyamnövekedéssel (0 %) a(z) RWADepin Protocol (SUIRWAPIN) alulteljesített a globális kriptovaluta-piaccal szemben, amely 9,2 % nőtt, ugyanakkor alulteljesített a hasonló % {category} kriptovalutákkal szemben, amelyek 10 % nőtt.
RWADepin Protocol piacok
Ezek a friss kriptohírek talán érdekelhetnek
Globális RWADepin Protocol árfolyamok
Más érdekes érmék