Something Dumb
DUMB árfolyam
Something Dumb árfolyamgrafikon (DUMB)
Váltás és összehasonlítás
| 1ó | 24ó | 7n | 14n | 30n | 1é |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 3.1% | 5.0% | 1.5% | 42.5% | - |
DUMB-váltó
Something Dumb-statisztika
| Piaci kapitalizáció | $5700 |
|---|---|
| Piaci kapitalizáció/FDV | 0.94 |
| Teljesen hígított értékelés | $6000 |
| 24 órás forgalom | $37 |
| Forgalomban lévő kínálat | 930,934M |
| Teljes kínálat | 988,989M |
| Maximum kínálat | 1B |
DUMB múltbeli árfolyam
| 24ó tartomány | - – - |
|---|---|
| 7n tartomány | - – - |
| Mindenkori maximum |
$0,001285
|
| Mindenkori minimum |
$0.054143
|
Milyennek találja ma a(z) DUMB érmét?
Hol vehetsz Something Dumb-t?
A(z) DUMB tokenekkel 9 napja nem lehet kereskedni a CoinGeckón jegyzett tőzsdék egyikén sem. Ha a piaci aktivitás fellendül, frissítjük az adatokat.
Mekkora a(z) Something Dumb (DUMB) napi forgalma?
A forgalom a Something Dumb (DUMB) az $37 az elmúlt 24 órában, ami 0 % növekedés egy nappal ezelőttről, és jelezve egy friss emelkedés a piaci tevékenységben. Tekintse meg a CoinGecko listáját a legnagyobb forgalmú kriptovaluták.
Mi a legmagasabb és legalacsonyabb árfolyam a Something Dumb (DUMB)?
Something Dumb (DUMB) minden idők legmagasabb értékét érte el, amely $0,001285 és minden idők legalacsonyabb $0.054143. Most kereskedik -100 % ez alatt a csúcs alatt és 47 % a legalacsonyabb árfolyam felett.
Mekkora a(z) Something Dumb (DUMB) piaci kapitalizációja?
A(z) Something Dumb (DUMB) piaci kapitalizációja $5700, és a CoinGecko ranglistáján ma a(z) #- helyen áll. A piaci kapitalizációt úgy számoljuk ki, hogy a token árfolyamát megszorozzuk a(z) DUMB tokenek forgalomban lévő kínálatával (a mai napon 930 millió token érhető el kereskedésre a piacon).
A teljesen higított értékelés szerint mekkora a(z) Something Dumb (DUMB) értéke?
A(z) Something Dumb (DUMB) teljesen higított értéke (fully diluted valuation – FDV) $6000. Az FDV a maximális piaci kapitalizáció statisztikai megfelelője. A számításánál az alapvetés az, hogy a(z) 1 milliárd DUMB tokenek maximális száma forgalomban van a mai napon. A(z) DUMB tokenek kibocsátási ütemtervének felépítésétől függően akár több évig is eltarthat, mire az FDV realizálódik.
Hogyan viszonyul a(z) Something Dumb árfolyammozgása a többi kriptóéhoz?
Az elmúlt 7 napban tapasztalt árfolyamnövekedéssel (0 %) a(z) Something Dumb (DUMB) alulteljesített a globális kriptovaluta-piaccal szemben, amely 4,2 % nőtt, ugyanakkor alulteljesített a hasonló % {category} kriptovalutákkal szemben, amelyek 5,1 % nőtt.