Trade Pools
POOLS árfolyam
Trade Pools árfolyamgrafikon (POOLS)
Váltás és összehasonlítás
| 1ó | 24ó | 7n | 14n | 30n | 1é |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 0.1% | 10.9% | 48.6% | 18.4% | - |
POOLS-váltó
Trade Pools-statisztika
| Piaci kapitalizáció | $13000 |
|---|---|
| Piaci kapitalizáció/FDV | 1 |
| Teljesen hígított értékelés | $13000 |
| 24 órás forgalom | $14 |
| Forgalomban lévő kínálat | 1B |
| Teljes kínálat | 1B |
| Maximum kínálat | 1B |
POOLS múltbeli árfolyam
| 24ó tartomány | $0,00001286 – $0,0000132 |
|---|---|
| 7n tartomány | $0,00001271 – $0,00001497 |
| Mindenkori maximum |
$0,0001152 88.8%
|
| Mindenkori minimum |
$0.059170 41.0%
|
Milyennek találja ma a(z) POOLS érmét?
Hol vehetsz Trade Pools-t?
A(z) POOLS tokenekkel decentralizált tőzsdék tőzsdéken kereskedhetsz. A(z) Trade Pools adásvételéhez használt legnépszerűbb tőzsde a(z) Uniswap V4 (Robinhood), amelyen a legaktívabb kereskedési pár a(z) POOLS/ETH, amelynek forgalma az elmúlt 24 órában $14 volt.
Mekkora a(z) Trade Pools (POOLS) napi forgalma?
A forgalom a Trade Pools (POOLS) az $14 az elmúlt 24 órában, ami 61 % növekedés egy nappal ezelőttről, és jelezve egy friss emelkedés a piaci tevékenységben. Tekintse meg a CoinGecko listáját a legnagyobb forgalmú kriptovaluták.
Mi a legmagasabb és legalacsonyabb árfolyam a Trade Pools (POOLS)?
Trade Pools (POOLS) minden idők legmagasabb értékét érte el, amely $0,0001152 és minden idők legalacsonyabb $0.059170. Most kereskedik -89 % ez alatt a csúcs alatt és 41 % a legalacsonyabb árfolyam felett.
Mekkora a(z) Trade Pools (POOLS) piaci kapitalizációja?
A(z) Trade Pools (POOLS) piaci kapitalizációja $13000, és a CoinGecko ranglistáján ma a(z) #9433 helyen áll. A piaci kapitalizációt úgy számoljuk ki, hogy a token árfolyamát megszorozzuk a(z) POOLS tokenek forgalomban lévő kínálatával (a mai napon 1 milliárd token érhető el kereskedésre a piacon).
A teljesen higított értékelés szerint mekkora a(z) Trade Pools (POOLS) értéke?
A(z) Trade Pools (POOLS) teljesen higított értéke (fully diluted valuation – FDV) $13000. Az FDV a maximális piaci kapitalizáció statisztikai megfelelője. A számításánál az alapvetés az, hogy a(z) 1 milliárd POOLS tokenek maximális száma forgalomban van a mai napon. A(z) POOLS tokenek kibocsátási ütemtervének felépítésétől függően akár több évig is eltarthat, mire az FDV realizálódik.
Hogyan viszonyul a(z) Trade Pools árfolyammozgása a többi kriptóéhoz?
Az elmúlt 7 napban tapasztalt árfolyamcsökkenéssel (-11 %) a(z) Trade Pools (POOLS) alulteljesített a globális kriptovaluta-piaccal szemben, amely 4 % nőtt, ugyanakkor alulteljesített a hasonló % {category} kriptovalutákkal szemben, amelyek 7 % nőtt.
Trade Pools piacok
Ezek a friss kriptohírek talán érdekelhetnek
Globális Trade Pools árfolyamok
Más érdekes érmék