Based Bill
BASEDBILL Koers
Based Bill-prijsgrafiek (BASEDBILL)
Wisselen en vergelijken
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 1.6% | 0.6% | - | - | - |
BASEDBILL-conversietool
Statistieken over Based Bill
| Marktkapitalisatie | $4.383,69 |
|---|---|
| Marktkapitalisatie/FDV | 1 |
| Volledig verwaterde waardebepaling | $4.383,69 |
| 24 uur handelsvolume | $8,47 |
| Voorraad in omloop | 1B |
| Totaalvoorraad | 1B |
| Maximale voorraad | 1B |
Historische koers van BASEDBILL
| 24-uurs bereik | - – - |
|---|---|
| 7-daags bereik | - – - |
| Recordhoogte |
$0,002731
|
| Historisch dieptepunt |
$0.054165
|
Wat vind je vandaag van BASEDBILL?
Waar kan je Based Bill kopen?
BASEDBILL tokens worden niet meer verhandeld sinds -en dit op alle exchanges aanwezig op CoinGecko. Meer informatie volgt als de markt weer opent.
Wat is het dagelijkse handelsvolume van Based Bill (BASEDBILL)?
Het handelsvolume van Based Bill (BASEDBILL) is $8,47 in de afgelopen 24 uur, 0,00% wat neerkomt op toename in vergelijking met een dag eerder, en bijgevolg een recente signalering in stijging de marktactiviteit. Lees CoinGecko's lijst van cryptovaluta met een groot volume.
Wat is de hoogste en laagste prijs voor Based Bill (BASEDBILL)?
Based Bill (BASEDBILL) bereikte een recordhoogte van $0,002731 en een recorddiepte van $0.054165. Het wordt nu onder die piek - 99,80% en boven de laagste prijs 5,30% verhandeld.
Wat is de marktkapitalisatie van Based Bill (BASEDBILL)?
De marktkapitalisatie van Based Bill (BASEDBILL) is $4.383,69 en staat op CoinGecko vandaag op plek #-. Marktkapitalisatie wordt gemeten door de prijs van het token te vermenigvuldigen met de aanwezige omvang van BASEDBILL tokens (1 miljard tokens die vandaag op de markt verhandeld kunnen worden).
Wat is de volledig verdunde waarde van Based Bill (BASEDBILL)?
De volledig verdunde waarde (FDV) van Based Bill (BASEDBILL) is $4.383,69. Dit is een statistische representatie van het de maximale marktkapitalisatie, uitgaande van het totale aantal 1 miljard BASEDBILL tokens die vandaag in circulatie zijn. Afhankelijk van de uitgiftekalender van BASEDBILL tokens, kan het meerdere jaren duren voor het FDV is bereikt.
Hoe laat de prijs-prestatie van Based Bill zich vergelijken tot haar peers?
Met een waarde van toename 0,00% tijdens de afgelopen 7 dagen, isBased Bill (BASEDBILL) de onder verwachtingglobale cryptovaluta markt die omhoog 4,10%, wanneer onder verwachtingvergeleken met gelijkaardige Base Native cryptovaluta met een waarde van omhoog 3,80%.
Based Bill-markten
Misschien bent u geïnteresseerd in dit laatste crypto-nieuws
Wereldwijde Based Bill-prijzen
Gerelateerde munten