Bear On Pole
BOP Koers
Bear On Pole-prijsgrafiek (BOP)
Wisselen en vergelijken
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.7% | 1.0% | 1.5% | 11.3% | 19.5% | - |
BOP-conversietool
Statistieken over Bear On Pole
| Marktkapitalisatie | $14.776,97 |
|---|---|
| Marktkapitalisatie/FDV | 1 |
| Volledig verwaterde waardebepaling | $14.776,97 |
| 24 uur handelsvolume | $17,63 |
| Voorraad in omloop | 961,114M |
| Totaalvoorraad | 961,114M |
| Maximale voorraad | 1B |
Historische koers van BOP
| 24-uurs bereik | $0,00001517 – $0,00001579 |
|---|---|
| 7-daags bereik | $0,00001448 – $0,00001579 |
| Recordhoogte |
$0,003735 99.6%
|
| Historisch dieptepunt |
$0,00001448 6.2%
|
Wat vind je vandaag van BOP?
Waar kan je Bear On Pole kopen?
BOPtokens kunnen verhandeld worden op gedecentraliseerde crypto exchanges. De meest populaire exchange om Bear On Pole te kopen en in te handelen is PumpSwap, waar het meest verhandelde BOP/WSOL een handelsvolume van $17,65 heeft bereikt in de afgelopen 24 uur.
Wat is het dagelijkse handelsvolume van Bear On Pole (BOP)?
Het handelsvolume van Bear On Pole (BOP) is $17,63 in de afgelopen 24 uur, - 48,90% wat neerkomt op afname in vergelijking met een dag eerder, en bijgevolg een recente signalering in naar beneden de marktactiviteit. Lees CoinGecko's lijst van cryptovaluta met een groot volume.
Wat is de hoogste en laagste prijs voor Bear On Pole (BOP)?
Bear On Pole (BOP) bereikte een recordhoogte van $0,003735 en een recorddiepte van $0,00001448. Het wordt nu onder die piek - 99,60% en boven de laagste prijs 6,20% verhandeld.
Wat is de marktkapitalisatie van Bear On Pole (BOP)?
De marktkapitalisatie van Bear On Pole (BOP) is $14.776,97 en staat op CoinGecko vandaag op plek #8668. Marktkapitalisatie wordt gemeten door de prijs van het token te vermenigvuldigen met de aanwezige omvang van BOP tokens (960 miljoen tokens die vandaag op de markt verhandeld kunnen worden).
Wat is de volledig verdunde waarde van Bear On Pole (BOP)?
De volledig verdunde waarde (FDV) van Bear On Pole (BOP) is $14.776,97. Dit is een statistische representatie van het de maximale marktkapitalisatie, uitgaande van het totale aantal 1 miljard BOP tokens die vandaag in circulatie zijn. Afhankelijk van de uitgiftekalender van BOP tokens, kan het meerdere jaren duren voor het FDV is bereikt.
Hoe laat de prijs-prestatie van Bear On Pole zich vergelijken tot haar peers?
Met een waarde van toename 1,50% tijdens de afgelopen 7 dagen, isBear On Pole (BOP) de onder verwachtingglobale cryptovaluta markt die omhoog 1,60%, wanneer onder verwachtingvergeleken met gelijkaardige Meme cryptovaluta met een waarde van omhoog 2,70%.
Bear On Pole-markten
Misschien bent u geïnteresseerd in dit laatste crypto-nieuws
Wereldwijde Bear On Pole-prijzen
Gerelateerde munten