Portefeuilles
Toevoegen aan nieuwe portefeuille
Falcon USD
USDF / AED
#54
DH3,65
0.0%
0,00001203 BTC
0.2%
0,0004089 ETH
0.3%
$0,9943
24-uurs bereik
$0,9969
According to GoPlus, this is a proxy contract. The contract owner can make code changes to the token contract including but not limited to disabling sells, changing fees, minting, transferring tokens etc. Exercise caution.
Converteer Falcon USD naar United Arab Emirates Dirham (USDF naar AED)
De prijs om 1 Falcon USD ( USDF) te converteren naar AED is vandaag DH 3,65.
USDF
AED
1 USDF = DH 3,65
Hoe koop ik USDF met AED?
Weergeven-
1. Identificeer waar je USDF kunt handelen
-
Falcon USD (USDF) kan worden gekocht en verkocht op 8 crypto-exchanges. Gebaseerd op handelsvolume en Trust Score, is MEXC de meest actieve exchange om Falcon USD te verhandelen.
-
2. Kies een geschikte exchange
-
Een handige optie om USDF te kopen met AED is via een gecentraliseerde exchange (CEX) die AED-stortingen ondersteunt. Vergelijk bij het kiezen van een exchange de kostenstructuur, veiligheid en beschikbare activa. De meeste CEXen hebben maker-/takerkosten en kunnen extra opname- en stortingskosten in rekening brengen. Vergeet niet om wat saldo opzij te zetten voor kosten als je USDF koopt.
-
3. Registreer een account
-
Maak een account aan bij de crypto-exchange van je voorkeur en voltooi het KYC-proces. Zodra je account is geverifieerd, kies je de betalingsmethode van je voorkeur en stort je AED op je account. De meeste exchanges bieden opties voor bankoverschrijvingen en betaling met creditcard/betaalpas.
-
4. Je bent nu klaar om USDF te kopen met AED!
-
Selecteer Falcon USD (USDF) en voer het bedrag in aan AED dat je wilt verhandelen. Controleer de details voordat je de transactie bevestigt. Zodra je USDF hebt ontvangen, kun je het opslaan in een cryptowallet om je activa te bewaren.
USDF naar AED-grafiek
Falcon USD ( USDF) is vandaag DH 3,65 waard. Dit is een 0.0% toename sinds een uur geleden en een 0.1% toename sinds gisteren. De waarde van USDF is vandaag 0.0% hoger vergeleken met de waarde 7 dagen geleden. In de afgelopen 24 uur was het totale transactievolume van Falcon USD DH 1.377.360.
Logschaal gebruiken
Bekijken in volledig scherm
Downloaden als PNG
Downloaden als SVG
Downloaden als JPEG
Downloaden als PDF
Bekijken in volledig scherm
Vergelijking is alleen beschikbaar op lijngrafieken.
Wisselen en vergelijken
Wisselen en vergelijken
Meer gegevens nodig?
Verken onze API
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.1% | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% |
Statistieken over Falcon USD
| Marktkapitalisatie | DH6,914B |
|---|---|
| Marktkapitalisatie/FDV | 1 |
| Volledig verwaterde waardebepaling | DH6,914B |
| 24 uur handelsvolume | DH1,377M |
| Voorraad in omloop | 1,892B |
| Totaalvoorraad | 1,892B |
| Maximale voorraad | ∞ |
Veelgestelde vragen
-
Hoeveel is 1 Falcon USD waard in AED?
- Op dit moment is de prijs van 1 Falcon USD (USDF) in United Arab Emirates Dirham (AED) ongeveer DH3,65.
-
Hoeveel USDF kan ik kopen voor DH1?
- Je kunt vandaag ongeveer 0.273659 USDF kopen voor DH1.
-
Hoe kan ik de prijs van USDF omrekenen naar AED?
- Bereken de Falcon USD koers van United Arab Emirates Dirham door het gewenste bedrag in te voeren op de USDF converteerpagina AED van CoinGecko. Volg de eerdere prijsbewegingen op de USDF naar- AED grafiek en ontdek meer cryptoprijzen in AED.
-
Wat is de hoogste prijs van USDF/AED ooit?
- De allerhoogste koers ooit van 1 USDF in AED is DH3,95. Het blijft afwachten of de waarde van 1 USDF/AED de huidige allerhoogste koers ooit zal overtreffen.
-
Wat is de prijstrend van Falcon USD in AED?
- In de afgelopen maand is de prijs van Falcon USD (USDF) omlaag met - 0,10% ten opzichte van de United Arab Emirates Dirham (AED). In feite heeft Falcon USD beter gepresteerd dan de bredere cryptomarkt, die is omlaag met - 5,00%.
USDF / AED Conversietabellen
De conversiekoers van Falcon USD (USDF) naar AED is DH 3,65 voor elke 1 USDF. Dit betekent dat je 5 USDF voor DH 18,27 of DH 50,00 voor 13.68 USDF kunt omruilen, exclusief kosten. Raadpleeg onze conversietabellen voor populaire USDF-transactiebedragen in hun bijbehorende AED-prijzen en omgekeerd.
Converteer Falcon USD (USDF) naar AED
| USDF | AED |
|---|---|
| 0.01 USDF | 0.03654177 AED |
| 0.1 USDF | 0.365418 AED |
| 1 USDF | 3.65 AED |
| 2 USDF | 7.31 AED |
| 5 USDF | 18.27 AED |
| 10 USDF | 36.54 AED |
| 20 USDF | 73.08 AED |
| 50 USDF | 182.71 AED |
| 100 USDF | 365.42 AED |
| 1000 USDF | 3654.18 AED |
Converteer United Arab Emirates Dirham (AED) naar USDF
| AED | USDF |
|---|---|
| 0.01 AED | 0.00273659 USDF |
| 0.1 AED | 0.02736594 USDF |
| 1 AED | 0.273659 USDF |
| 2 AED | 0.547319 USDF |
| 5 AED | 1.37 USDF |
| 10 AED | 2.74 USDF |
| 20 AED | 5.47 USDF |
| 50 AED | 13.68 USDF |
| 100 AED | 27.37 USDF |
| 1000 AED | 273.66 USDF |
7-daagse prijsgeschiedenis van Falcon USD (USDF) naar AED
De dagelijkse wisselkoers van Falcon USD (USDF) naar AED schommelde de afgelopen 7 dagen tussen een maximum van DH 3,65 op zaterdag en een minimum van DH 3,65 op vrijdag. In de afgelopen week had de prijs van USDF in AED de grootste 24-uurs prijsbeweging op donderdag (0 dagen geleden) met DH 0,00279696 ( 0.1%).
Vergelijk de dagelijkse prijzen van Falcon USD (USDF) in AED en hun 24-uurs prijsbewegingen voor de afgelopen week.
Vergelijk de dagelijkse prijzen van Falcon USD (USDF) in AED en hun 24-uurs prijsbewegingen voor de afgelopen week.
| Datum | Dag van de week | 1 USDF naar AED | 24-uurswijzigingen | Wijzigings-% |
|---|---|---|---|---|
| oktober 22, 2026 | donderdag | DH 3,65 | DH 0,00279696 | 0.1% |
| oktober 21, 2026 | woensdag | DH 3,65 | DH 0,00084308 | 0.0% |
| oktober 20, 2026 | dinsdag | DH 3,65 | -DH 0,00039750 | 0.0% |
| oktober 19, 2026 | maandag | DH 3,65 | DH 0,00044003 | 0.0% |
| oktober 18, 2026 | zondag | DH 3,65 | -DH 0,00097971 | 0.0% |
| oktober 17, 2026 | zaterdag | DH 3,65 | DH 0,00142565 | 0.0% |
| oktober 16, 2026 | vrijdag | DH 3,65 | DH 0,00032672 | 0.0% |