Prefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals
CONVO Koers
Prefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals-prijsgrafiek (CONVO)
Wisselen en vergelijken
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.1% | 0.8% | 15.4% | 24.5% | 3.7% | 57.5% |
CONVO-conversietool
Statistieken over Prefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals
| Marktkapitalisatie | $850.284 |
|---|---|
| Marktkapitalisatie/FDV | 1 |
| Volledig verwaterde waardebepaling | $850.284 |
| 24 uur handelsvolume | $46,08 |
| Voorraad in omloop | 1B |
| Totaalvoorraad | 1B |
| Maximale voorraad | 1B |
Historische koers van CONVO
| 24-uurs bereik | $0,0008306 – $0,0008839 |
|---|---|
| 7-daags bereik | $0,0006905 – $0,0008839 |
| Recordhoogte |
$0,1051 99.2%
|
| Historisch dieptepunt |
$0,0005734 48.3%
|
Wat vind je vandaag van CONVO?
Waar kan je Prefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals kopen?
CONVOtokens kunnen verhandeld worden op gedecentraliseerde crypto exchanges. De meest populaire exchange om Prefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals te kopen en in te handelen is Uniswap V2 (Base), waar het meest verhandelde CONVO/VIRTUAL een handelsvolume van $46,07 heeft bereikt in de afgelopen 24 uur.
Wat is het dagelijkse handelsvolume van Prefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals (CONVO)?
Het handelsvolume van Prefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals (CONVO) is $46,08 in de afgelopen 24 uur, 165,50% wat neerkomt op toename in vergelijking met een dag eerder, en bijgevolg een recente signalering in stijging de marktactiviteit. Lees CoinGecko's lijst van cryptovaluta met een groot volume.
Wat is de hoogste en laagste prijs voor Prefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals (CONVO)?
Prefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals (CONVO) bereikte een recordhoogte van $0,1051 en een recorddiepte van $0,0005734. Het wordt nu onder die piek - 99,20% en boven de laagste prijs 48,30% verhandeld.
Wat is de marktkapitalisatie van Prefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals (CONVO)?
De marktkapitalisatie van Prefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals (CONVO) is $850.284 en staat op CoinGecko vandaag op plek #3259. Marktkapitalisatie wordt gemeten door de prijs van het token te vermenigvuldigen met de aanwezige omvang van CONVO tokens (1 miljard tokens die vandaag op de markt verhandeld kunnen worden).
Wat is de volledig verdunde waarde van Prefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals (CONVO)?
De volledig verdunde waarde (FDV) van Prefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals (CONVO) is $850.284. Dit is een statistische representatie van het de maximale marktkapitalisatie, uitgaande van het totale aantal 1 miljard CONVO tokens die vandaag in circulatie zijn. Afhankelijk van de uitgiftekalender van CONVO tokens, kan het meerdere jaren duren voor het FDV is bereikt.
Hoe laat de prijs-prestatie van Prefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals zich vergelijken tot haar peers?
Met een waarde van toename 15,40% tijdens de afgelopen 7 dagen, isPrefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals (CONVO) de boven verwachtingglobale cryptovaluta markt die omhoog 4,10%, wanneer onder verwachtingvergeleken met gelijkaardige Virtuals Protocol Ecosystem cryptovaluta met een waarde van omhoog 19,50%.
Prefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals (CONVO) Tokenbezitters
Prefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals-markten
Misschien bent u geïnteresseerd in dit laatste crypto-nieuws
Wereldwijde Prefrontal Cortex Convo Agent by Virtuals-prijzen
Gerelateerde munten