Santa Pepe
SANTAPEPE Koers
Santa Pepe-prijsgrafiek (SANTAPEPE)
Wisselen en vergelijken
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 0.5% | 3.6% | 20.2% | 40.1% | 83.0% |
SANTAPEPE-conversietool
Statistieken over Santa Pepe
| Marktkapitalisatie | $8.825,53 |
|---|---|
| Marktkapitalisatie/FDV | 1 |
| Volledig verwaterde waardebepaling | $8.825,53 |
| 24 uur handelsvolume | $0,00 |
| Voorraad in omloop | 988,996M |
| Totaalvoorraad | 988,996M |
| Maximale voorraad | 1B |
Historische koers van SANTAPEPE
| 24-uurs bereik | - – - |
|---|---|
| 7-daags bereik | - – - |
| Recordhoogte |
$0,0008721
|
| Historisch dieptepunt |
$0.054338
|
Wat vind je vandaag van SANTAPEPE?
Waar kan je Santa Pepe kopen?
SANTAPEPEtokens kunnen verhandeld worden op gedecentraliseerde crypto exchanges. De meest populaire exchange om Santa Pepe te kopen en in te handelen is Raydium, waar het meest verhandelde SANTAPEPE/WSOL een handelsvolume van $9,94 heeft bereikt in de afgelopen 24 uur.
Wat is het dagelijkse handelsvolume van Santa Pepe (SANTAPEPE)?
Het 24-uurs handelsvolume van Santa Pepe (SANTAPEPE) is $ 0, wat duidt op een daling van de marktactiviteit. Als je SANTAPEPE tokens bezit, is de liquiditeit van de token waarschijnlijk laag. Ga voorzichtig te werk. Je kunt CoinGecko's lijst met meest verhandelde crypto's bekijken voor munten met een hogere liquiditeit.
Wat is de hoogste en laagste prijs voor Santa Pepe (SANTAPEPE)?
Santa Pepe (SANTAPEPE) bereikte een recordhoogte van $0,0008721 en een recorddiepte van $0.054338. Het wordt nu onder die piek - 99,00% en boven de laagste prijs 105,70% verhandeld.
Wat is de marktkapitalisatie van Santa Pepe (SANTAPEPE)?
De marktkapitalisatie van Santa Pepe (SANTAPEPE) is $8.825,53 en staat op CoinGecko vandaag op plek #-. Marktkapitalisatie wordt gemeten door de prijs van het token te vermenigvuldigen met de aanwezige omvang van SANTAPEPE tokens (990 miljoen tokens die vandaag op de markt verhandeld kunnen worden).
Wat is de volledig verdunde waarde van Santa Pepe (SANTAPEPE)?
De volledig verdunde waarde (FDV) van Santa Pepe (SANTAPEPE) is $8.825,53. Dit is een statistische representatie van het de maximale marktkapitalisatie, uitgaande van het totale aantal 1 miljard SANTAPEPE tokens die vandaag in circulatie zijn. Afhankelijk van de uitgiftekalender van SANTAPEPE tokens, kan het meerdere jaren duren voor het FDV is bereikt.
Hoe laat de prijs-prestatie van Santa Pepe zich vergelijken tot haar peers?
Met een waarde van toename 0,00% tijdens de afgelopen 7 dagen, isSanta Pepe (SANTAPEPE) de boven verwachtingglobale cryptovaluta markt die omlaag - 0,90%, wanneer onder verwachtingvergeleken met gelijkaardige Meme cryptovaluta met een waarde van omhoog 0,30%.
Santa Pepe (SANTAPEPE) Tokenbezitters
Wereldwijde Santa Pepe-prijzen
Gerelateerde munten