Virtual Trade
VIRTUAL Koers
Virtual Trade-prijsgrafiek (VIRTUAL)
Wisselen en vergelijken
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.6% | 65.5% | - | - | - | - |
VIRTUAL-conversietool
Statistieken over Virtual Trade
| Marktkapitalisatie | $299.249 |
|---|---|
| Marktkapitalisatie/FDV | 1 |
| Volledig verwaterde waardebepaling | $299.249 |
| 24 uur handelsvolume | $1,239M |
| Voorraad in omloop | 874,143M |
| Totaalvoorraad | 874,143M |
Historische koers van VIRTUAL
| 24-uurs bereik | $0,0002716 – $0,0006546 |
|---|---|
| 7-daags bereik | $0,0002716 – $0,0006546 |
| Recordhoogte |
$0,0006546 47.5%
|
| Historisch dieptepunt |
$0,0002716 26.6%
|
Wat vind je vandaag van VIRTUAL?
Waar kan je Virtual Trade kopen?
VIRTUALtokens kunnen verhandeld worden op gedecentraliseerde crypto exchanges. De meest populaire exchange om Virtual Trade te kopen en in te handelen is PumpSwap, waar het meest verhandelde VIRTUAL/WSOL een handelsvolume van $1.238.735,84 heeft bereikt in de afgelopen 24 uur.
Wat is het dagelijkse handelsvolume van Virtual Trade (VIRTUAL)?
Het handelsvolume van Virtual Trade (VIRTUAL) is $1.239.465,50 in de afgelopen 24 uur, 0,00% wat neerkomt op toename in vergelijking met een dag eerder, en bijgevolg een recente signalering in stijging de marktactiviteit. Lees CoinGecko's lijst van cryptovaluta met een groot volume.
Wat is de hoogste en laagste prijs voor Virtual Trade (VIRTUAL)?
Virtual Trade (VIRTUAL) bereikte een recordhoogte van $0,0006546 en een recorddiepte van $0,0002716. Het wordt nu onder die piek - 47,50% en boven de laagste prijs 26,60% verhandeld.
Wat is de marktkapitalisatie van Virtual Trade (VIRTUAL)?
De marktkapitalisatie van Virtual Trade (VIRTUAL) is $299.249 en staat op CoinGecko vandaag op plek #4207. Marktkapitalisatie wordt gemeten door de prijs van het token te vermenigvuldigen met de aanwezige omvang van VIRTUAL tokens (870 miljoen tokens die vandaag op de markt verhandeld kunnen worden).
Wat is de volledig verdunde waarde van Virtual Trade (VIRTUAL)?
De volledig verdunde waarde (FDV) van Virtual Trade (VIRTUAL) is $299.249. Dit is een statistische representatie van het de maximale marktkapitalisatie, uitgaande van het totale aantal 870 miljoen VIRTUAL tokens die vandaag in circulatie zijn. Afhankelijk van de uitgiftekalender van VIRTUAL tokens, kan het meerdere jaren duren voor het FDV is bereikt.
Hoe laat de prijs-prestatie van Virtual Trade zich vergelijken tot haar peers?
Met een waarde van toename 0,00% tijdens de afgelopen 7 dagen, isVirtual Trade (VIRTUAL) de boven verwachtingglobale cryptovaluta markt die omlaag - 1,30%, wanneer boven verwachtingvergeleken met gelijkaardige Pump.fun Ecosystem cryptovaluta met een waarde van omlaag - 6,30%.
Misschien bent u geïnteresseerd in dit laatste crypto-nieuws
Wereldwijde Virtual Trade-prijzen
Gerelateerde munten