Wrapped Peaq
WPEAQ Koers
Wrapped Peaq-prijsgrafiek (WPEAQ)
Wisselen en vergelijken
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.2% | 23.2% | 32.7% | 72.5% | 103.4% | 60.7% |
WPEAQ-conversietool
Statistieken over Wrapped Peaq
| Marktkapitalisatie | $1,181M |
|---|---|
| Marktkapitalisatie/FDV | 1 |
| Volledig verwaterde waardebepaling | $1,181M |
| 24 uur handelsvolume | $191.706 |
| Voorraad in omloop | 26,994M |
| Totaalvoorraad | 26,963M |
| Maximale voorraad | ∞ |
Historische koers van WPEAQ
| 24-uurs bereik | $0,03507 – $0,04736 |
|---|---|
| 7-daags bereik | $0,02835 – $0,04736 |
| Recordhoogte |
$0,1947 77.5%
|
| Historisch dieptepunt |
$0,001398 3029.2%
|
Wat vind je vandaag van WPEAQ?
Waar kan je Wrapped Peaq kopen?
WPEAQtokens kunnen verhandeld worden op gedecentraliseerde crypto exchanges. De meest populaire exchange om Wrapped Peaq te kopen en in te handelen is MachineX, waar het meest verhandelde USDT/WPEAQ een handelsvolume van $139.357,26 heeft bereikt in de afgelopen 24 uur.
Wat is het dagelijkse handelsvolume van Wrapped Peaq (WPEAQ)?
Het handelsvolume van Wrapped Peaq (WPEAQ) is $191.705,95 in de afgelopen 24 uur, 131,90% wat neerkomt op toename in vergelijking met een dag eerder, en bijgevolg een recente signalering in stijging de marktactiviteit. Lees CoinGecko's lijst van cryptovaluta met een groot volume.
Wat is de hoogste en laagste prijs voor Wrapped Peaq (WPEAQ)?
Wrapped Peaq (WPEAQ) bereikte een recordhoogte van $0,1947 en een recorddiepte van $0,001398. Het wordt nu onder die piek - 77,50% en boven de laagste prijs 3.029,20% verhandeld.
Wat is de marktkapitalisatie van Wrapped Peaq (WPEAQ)?
De marktkapitalisatie van Wrapped Peaq (WPEAQ) is $1.181.336 en staat op CoinGecko vandaag op plek #-. Marktkapitalisatie wordt gemeten door de prijs van het token te vermenigvuldigen met de aanwezige omvang van WPEAQ tokens (27 miljoen tokens die vandaag op de markt verhandeld kunnen worden).
Wat is de volledig verdunde waarde van Wrapped Peaq (WPEAQ)?
De volledig verdunde waarde (FDV) van Wrapped Peaq (WPEAQ) is $1.181.336. Dit is een statistische weergave van de maximale marktkapitalisatie, uitgaande van het totale aantal van 27 miljoen ETH tokens die vandaag circuleren.
Hoe laat de prijs-prestatie van Wrapped Peaq zich vergelijken tot haar peers?
Met een waarde van toename 32,70% tijdens de afgelopen 7 dagen, isWrapped Peaq (WPEAQ) de boven verwachtingglobale cryptovaluta markt die omhoog 9,30%, wanneer boven verwachtingvergeleken met gelijkaardige Verpakte Tokens cryptovaluta met een waarde van omhoog 20,20%.
Wrapped Peaq-markten
Misschien bent u geïnteresseerd in dit laatste crypto-nieuws
Wereldwijde Wrapped Peaq-prijzen
Gerelateerde munten