Portfóliá
Pridať do nového portfólia
Sledovať
na cestách
Získajte aktualizácie v reálnom čase prostredníctvom upozornení typu push v aplikácii.
Otvoriť aplikáciu
Top Avalanche L1 coiny podľa trhovej kapitalizácie
Trhová kapitalizácia Avalanche L1 je dnes 271,1 Milión USD, čo predstavuje -5.2% zmenu za posledných 24 hodín.
Výber
$271 286 436
Trhová kapitalizácia
5.2%
$27 379 862
Objem za 24h
| # | Coin | Cena | 1h | 24h | 7d | 30d | Objem za 24h | Trhová kapitalizácia | FDV | Trhová kap/FDV | Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 293 |
Beam
BEAM
|
Kúpiť
|
$0,002022 | 0.3% | 5.0% | 3.4% | 11.4% | $5 762 981 | $103 851 660 | $118 366 547 | 0.88 |
|
|
| 336 |
Nexpace
NXPC
|
$0,3230 | 0.3% | 6.2% | 8.7% | 15.7% | $6 239 156 | $87 578 399 | $321 428 469 | 0.27 |
|
||
| 739 |
Gunz
GUN
|
$0,01534 | 0.1% | 3.2% | 4.6% | 7.0% | $11 242 716 | $29 218 638 | $153 451 633 | 0.19 |
|
||
| 1019 |
Apertum
APTM
|
$0,1744 | 0.8% | 5.0% | 10.9% | 37.3% | $977 731 | $16 259 673 | $17 043 257 | 0.95 |
|
||
| 1142 |
Coq Inu
COQ
|
$0.061778 | 0.0% | 9.1% | 20.9% | 57.9% | $1 396 639 | $12 363 307 | $12 363 307 | 1.0 |
|
||
| 1815 |
Warp
WRP
|
$0,005405 | 3.1% | 4.6% | 10.5% | 23.9% | $46 317,71 | $4 301 755 | $27 025 222 | 0.16 |
|
||
| 1898 |
Numbers Protocol
NUM
|
$0,004245 | 0.0% | 1.4% | 0.4% | 21.6% | $155 500 | $3 772 792 | $3 815 387 | 0.99 |
|
||
| 2158 |
NUMINE Token
NUMI
|
$0,01310 | 0.7% | 1.9% | 8.1% | 62.8% | $12 412,14 | $2 733 996 | $13 096 149 | 0.21 |
|
||
| 2178 |
Dexalot
ALOT
|
$0,04235 | 0.0% | 0.8% | 2.1% | 2.0% | $5 972,01 | $2 664 173 | $4 236 735 | 0.63 |
|
||
| 2230 |
Step App
FITFI
|
$0,0005608 | 1.0% | 0.7% | 5.2% | 7.5% | $1 397 820 | $2 495 092 | $2 528 066 | 0.99 |
|
||
| 2359 |
PLAYA3ULL GAMES
3ULL
|
$0,0001356 | 0.1% | 2.8% | 27.1% | 73.0% | $138 765 | $2 112 340 | $2 112 340 | 1.0 |
|
||
| 2997 |
Otherworld
OWN
|
$0,03008 | - | 0.0% | 0.6% | 0.6% | $0,9153 | $1 063 071 | $30 078 415 | 0.04 |
|
||
| 3132 |
Lamina1
L1
|
$0,003456 | 0.9% | 54.9% | 61.0% | 59.4% | $3 412,57 | $932 266 | $5 183 803 | 0.18 |
|
||
| 3164 |
DeFi Kingdoms
JEWEL
|
$0,007981 | 0.6% | 6.1% | 5.8% | 11.4% | $269,21 | $898 673 | $953 279 | 0.94 |
|
||
| 3373 |
Shrapnel
SHRAP
|
$0,0004807 | 0.3% | 4.1% | 19.6% | 9.3% | $73,06 | $743 527 | $1 440 572 | 0.52 |
|
||
| 4547 |
HatchyPocket
HATCHY
|
$0,0002713 | 0.3% | 3.4% | 0.0% | 25.0% | $35,32 | $271 082 | $271 082 | 1.0 |
|
||
| 8347 |
Erol Musk
EROL
|
$0,00002599 | - | - | - | - | $55,34 | $25 992,61 | $25 992,61 | 1.0 |
|
||
CDK
CDK
|
$0,001960 | - | - | - | - | $5,45 | - | $19 601 769 |
|
||||
|
DOS Chain
DOS
|
- | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Zobrazujú sa výsledky 1 až 19 z 19
Riadky
Graf trhovej Avalanche L1 kapitalizácie hlavných mincí
Graf nižšie znázorňuje trhovú kapitalizáciu a dominancia v hlavných Avalanche L1 vrátane Beam, Nexpace, Gunz a ďalších počas určitého obdobia.
Top Avalanche L1 Graf výkonnosti mincí
Graf nižšie ukazuje relatívnu výkonnosť Avalanche L1 hlavných mincí v určitom čase a sleduje ich percentuálne zisky a straty z hľadiska ceny v rôznych časových obdobiach.
Ethereum Mainnet
Base Mainnet
BNB Smart Chain
Arbitrum
Avalanche
Fantom
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Stellar
Story
Syscoin
Telos
X Layer
Xai