Portfóliá
Pridať do nového portfólia
Sledovať
na cestách
Získajte aktualizácie v reálnom čase prostredníctvom upozornení typu push v aplikácii.
Otvoriť aplikáciu
Top Bittensor Subnets coiny podľa trhovej kapitalizácie
Trhová kapitalizácia Bittensor Subnets je dnes 1,0 Miliarda USD, čo predstavuje -0.5% zmenu za posledných 24 hodín.
Výber
$1 032 148 132
Trhová kapitalizácia
0.5%
$16 378 433
Objem za 24h
🔥 Trendy
Momentálne nie sú k dispozícii žiadne trendové coiny.
| # | Coin | Cena | 1h | 24h | 7d | 30d | Objem za 24h | Trhová kapitalizácia | FDV | Trhová kap/FDV | Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 210 |
lium
SN51
|
$27,82 | 0.1% | 0.1% | 9.0% | 0.9% | $1 509 920 | $141 876 226 | $141 876 226 | 1.0 |
|
||
| 275 |
Chutes
SN64
|
$15,12 | 0.3% | 0.1% | 5.8% | 21.6% | $224 217 | $96 158 553 | $96 158 553 | 1.0 |
|
||
| 313 |
Targon
SN4
|
$13,00 | 0.2% | 0.3% | 5.3% | 9.2% | $610 356 | $77 209 908 | $77 209 908 | 1.0 |
|
||
| 489 |
Vanta Network
VANTA
|
$7,54 | 0.3% | 0.7% | 1.8% | 8.2% | $202 435 | $42 588 635 | $42 588 635 | 1.0 |
|
||
| 491 |
affine
SN120
|
$9,45 | 0.3% | 0.3% | 5.0% | 24.6% | $134 273 | $42 309 624 | $42 309 624 | 1.0 |
|
||
| 499 |
Score
SN44
|
$7,08 | 0.3% | 1.3% | 2.9% | 29.2% | $205 020 | $41 653 104 | $41 653 104 | 1.0 |
|
||
| 531 |
EfficientFrontier
SN53
|
$6,49 | 0.5% | 3.6% | 14.7% | 31.6% | $2 470 823 | $38 088 017 | $38 088 017 | 1.0 |
|
||
| 666 |
τemplar
SN3
|
$4,75 | 0.2% | 0.0% | 10.5% | 33.2% | $45 234,61 | $27 980 141 | $27 980 141 | 1.0 |
|
||
| 673 |
iota
SN9
|
$5,20 | 0.3% | 0.4% | 4.4% | 23.5% | $59 588,96 | $27 540 660 | $27 540 660 | 1.0 |
|
||
| 785 |
NOVA
SN68
|
$3,90 | 0.3% | 0.1% | 0.4% | 29.4% | $129 080 | $21 530 465 | $21 530 465 | 1.0 |
|
||
| 800 |
Green Compute
SN110
|
$6,32 | 1.2% | 3.2% | 12.1% | 29.9% | $254 705 | $21 061 563 | $21 061 563 | 1.0 |
|
||
| 843 |
Hippius
SN75
|
$3,67 | 0.2% | 3.2% | 16.3% | 15.2% | $126 485 | $19 153 899 | $19 153 899 | 1.0 |
|
||
| 877 |
Gradients
SN56
|
$3,23 | 0.2% | 0.7% | 6.9% | 21.5% | $20 137,94 | $18 105 060 | $18 105 060 | 1.0 |
|
||
| 968 |
BitMind
SN34
|
$2,70 | 0.3% | 0.2% | 14.6% | 19.7% | $2 651,38 | $15 451 251 | $15 451 251 | 1.0 |
|
||
| 982 |
OMEGA Labs
SN24
|
$2,75 | 0.4% | 4.9% | 1.3% | 91.6% | $727 472 | $15 086 276 | $15 086 276 | 1.0 |
|
||
| 991 |
Bitcast
SN93
|
$3,33 | 0.3% | 0.3% | 0.9% | 38.2% | $188 619 | $14 810 531 | $14 810 531 | 1.0 |
|
||
| 1027 |
Tiger Alpha
SN107
|
$6,46 | 0.1% | 2.0% | 8.0% | 37.8% | $939 156 | $13 772 046 | $13 772 046 | 1.0 |
|
||
| 1071 |
OpenKaito
SN5
|
$2,73 | 0.3% | 0.2% | 5.6% | 22.5% | $24 829,66 | $12 756 790 | $12 756 790 | 1.0 |
|
||
| 1131 |
Sportstensor
SN41
|
$2,30 | 2.5% | 0.2% | 16.5% | 13.1% | $885 219 | $11 745 089 | $11 745 089 | 1.0 |
|
||
| 1193 |
Cacheon
SN14
|
$2,07 | 0.3% | 0.4% | 7.8% | 14.5% | $5 775,85 | $10 519 596 | $10 519 596 | 1.0 |
|
||
| 1201 |
Quantum Compute
SN48
|
$1,88 | 0.3% | 0.5% | 7.9% | 71.3% | $22 217,15 | $10 450 318 | $10 450 318 | 1.0 |
|
||
| 1237 |
Blockmachine
SN19
|
$1,84 | 0.3% | 0.3% | 14.4% | 25.7% | $196 760 | $9 950 654 | $9 950 654 | 1.0 |
|
||
| 1256 |
Ridges AI
SN62
|
$1,68 | 0.3% | 0.6% | 16.2% | 35.7% | $15 401,15 | $9 599 561 | $9 599 561 | 1.0 |
|
||
| 1284 |
Level 114
SN114
|
$3,98 | 0.7% | 4.3% | 3.0% | 33.0% | $60 015,24 | $9 107 093 | $9 107 093 | 1.0 |
|
||
| 1304 |
ORO
SN15
|
$4,12 | 0.3% | 2.0% | 5.3% | 36.1% | $124 860 | $8 862 043 | $8 862 043 | 1.0 |
|
||
| 1315 |
404—GEN
SN17
|
$1,44 | 0.3% | 0.5% | 15.1% | 37.1% | $4 375,75 | $8 764 812 | $8 764 812 | 1.0 |
|
||
| 1352 |
Nuance
SN23
|
$1,62 | 1.1% | 0.9% | 5.6% | 14.9% | $247 288 | $8 254 395 | $8 254 395 | 1.0 |
|
||
| 1363 |
OpenRoboto
SN80
|
$3,23 | 1.2% | 10.2% | 6.8% | 50.7% | $225 745 | $8 148 499 | $8 148 499 | 1.0 |
|
||
| 1369 |
Swarm
SN124
|
$1,89 | 0.3% | 1.0% | 9.8% | 28.9% | $23 368,18 | $8 075 405 | $8 075 405 | 1.0 |
|
||
| 1387 |
Dippy
SN11
|
$1,51 | 0.3% | 0.3% | 3.5% | 29.0% | $82 823,80 | $7 790 224 | $7 790 224 | 1.0 |
|
||
| 1417 |
basilica
SN39
|
$1,58 | 0.2% | 0.7% | 43.7% | 29.4% | $916,80 | $7 467 564 | $7 467 564 | 1.0 |
|
||
| 1436 |
Apex
SN1
|
$1,35 | 0.3% | 0.5% | 7.9% | 25.7% | $12 276,63 | $7 179 868 | $7 179 868 | 1.0 |
|
||
| 1472 |
WebGenieAI
SN54
|
$1,20 | 0.2% | 0.8% | 12.9% | 29.3% | $96 577,92 | $6 788 392 | $6 788 392 | 1.0 |
|
||
| 1477 |
Dojo
SN52
|
$1,34 | 0.3% | 0.4% | 6.6% | 19.6% | $22,84 | $6 706 129 | $6 706 129 | 1.0 |
|
||
| 1482 |
RedTeam
SN61
|
$1,17 | 1.7% | 4.4% | 11.5% | 66.2% | $319 927 | $6 680 098 | $6 680 098 | 1.0 |
|
||
| 1565 |
Liquidity
SN77
|
$1,02 | 0.3% | 0.7% | 8.0% | 26.5% | $2 992,10 | $5 952 902 | $5 952 902 | 1.0 |
|
||
| 1591 |
grail
SN81
|
$1,16 | 0.6% | 3.2% | 1.6% | 28.3% | $215 517 | $5 649 816 | $5 649 816 | 1.0 |
|
||
| 1600 |
THOR
SN112
|
$1,95 | 0.2% | 1.9% | 1.8% | 11.7% | $188 056 | $5 572 929 | $5 572 929 | 1.0 |
|
||
| 1616 |
FlameWire
SN97
|
$2,52 | 0.3% | 1.2% | 12.3% | 39.9% | $6 194,48 | $5 397 962 | $5 397 962 | 1.0 |
|
||
| 1626 |
SN21 AdTAO
SN21
|
$0,9667 | 0.3% | 0.5% | 14.0% | 23.5% | $148 880 | $5 275 887 | $5 275 887 | 1.0 |
|
||
| 1630 |
Quantum Innovate
SN63
|
$0,9280 | 0.3% | 1.7% | 21.1% | 15.1% | $17 468,93 | $5 239 038 | $5 239 038 | 1.0 |
|
||
| 1640 |
Pareton
SN10
|
$0,9538 | 0.3% | 0.6% | 9.3% | 44.7% | $2 316,60 | $5 158 010 | $5 158 010 | 1.0 |
|
||
| 1655 |
Compute Horde
SN12
|
$1,05 | 0.3% | 0.5% | 7.5% | 22.9% | $29,38 | $5 045 650 | $5 045 650 | 1.0 |
|
||
| 1675 |
Data Universe
SN13
|
$0,8747 | 0.3% | 0.4% | 8.6% | 28.9% | $1 251,31 | $4 937 143 | $4 937 143 | 1.0 |
|
||
| 1683 |
Vidaio
SN85
|
$0,9571 | 0.4% | 0.7% | 8.7% | 42.1% | $155 747 | $4 883 554 | $4 883 554 | 1.0 |
|
||
| 1684 |
UR
SN25
|
$0,9148 | 0.3% | 3.6% | 10.7% | 49.8% | $47 194,78 | $4 881 100 | $4 881 100 | 1.0 |
|
||
| 1719 |
Graphite
SN43
|
$0,8832 | 0.3% | 0.4% | 6.4% | 19.2% | $4,99 | $4 701 635 | $4 701 635 | 1.0 |
|
||
| 1737 |
Zeus
SN18
|
$0,7910 | 0.3% | 0.3% | 9.2% | 26.5% | $3 410,23 | $4 581 084 | $4 581 084 | 1.0 |
|
||
| 1743 |
Omron
SN2
|
$0,8601 | 0.3% | 2.8% | 1.3% | 4.6% | $35 711,09 | $4 538 827 | $4 538 827 | 1.0 |
|
||
| 1778 |
Bettensor
SN30
|
$0,8015 | 0.3% | 2.6% | 3.6% | 12.8% | $119 106 | $4 291 345 | $4 291 345 | 1.0 |
|
||
| 1781 |
Leadpoet
SN71
|
$0,8498 | 0.1% | 1.6% | 5.1% | 37.3% | $6 146,60 | $4 253 735 | $4 253 735 | 1.0 |
|
||
| 1809 |
Oneoneone
SN111
|
$0,9273 | 0.3% | 1.1% | 3.1% | 20.0% | $5 739,97 | $4 112 687 | $4 112 687 | 1.0 |
|
||
| 1832 |
Synth
SN50
|
$0,7038 | 0.3% | 0.6% | 18.2% | 44.0% | $50 676,65 | $3 959 170 | $3 959 170 | 1.0 |
|
||
| 1866 |
RNA
SN117
|
$1,30 | 1.2% | 10.7% | 1.8% | 79.1% | $219 344 | $3 781 065 | $3 781 065 | 1.0 |
|
||
| 1903 |
Instant Inference
SN46
|
$0,7211 | 0.3% | 1.1% | 11.3% | 27.8% | $104 326 | $3 644 375 | $3 644 375 | 1.0 |
|
||
| 1930 |
ItsAI
SN32
|
$0,5505 | 0.3% | 0.1% | 6.9% | 25.3% | $80 528,42 | $3 498 911 | $3 498 911 | 1.0 |
|
||
| 1938 |
ReadyAI
SN33
|
$0,6738 | 0.3% | 0.1% | 7.3% | 34.2% | $5 864,62 | $3 447 174 | $3 447 174 | 1.0 |
|
||
| 1944 |
Bitsec.ai
SN60
|
$0,6469 | 0.1% | 2.0% | 6.6% | 43.1% | $27 804,08 | $3 433 050 | $3 433 050 | 1.0 |
|
||
| 1948 |
τaos
SN79
|
$0,6777 | 0.2% | 3.2% | 10.9% | 21.2% | $37 750,57 | $3 401 421 | $3 401 421 | 1.0 |
|
||
| 1985 |
Coldint
SN29
|
$0,5591 | 0.3% | 0.5% | 6.5% | 20.3% | $3,39 | $3 216 501 | $3 216 501 | 1.0 |
|
||
| 1998 |
Desearch
SN22
|
$0,6186 | 0.3% | 0.2% | 9.2% | 29.6% | $9 417,81 | $3 159 840 | $3 159 840 | 1.0 |
|
||
| 2017 |
True Performance Network
SN65
|
$0,5915 | 1.9% | 0.3% | 12.3% | 3.6% | $255 481 | $3 034 921 | $3 034 921 | 1.0 |
|
||
| 2021 |
PolarisCloud.ai
SN49
|
$1,21 | 0.3% | 1.2% | 9.7% | 48.4% | $13 544,99 | $3 015 660 | $3 015 660 | 1.0 |
|
||
| 2023 |
InfiniteHash
SN89
|
$0,6485 | 0.3% | 0.5% | 7.6% | 21.3% | $1 715,49 | $3 008 327 | $3 008 327 | 1.0 |
|
||
| 2028 |
ReinforcedAI
SN92
|
$6,95 | 2.6% | 5.7% | 25.4% | 1792.7% | $1 442 186 | $2 985 444 | $2 985 444 | 1.0 |
|
||
| 2030 |
Sταking
SN88
|
$0,5455 | 0.3% | 0.5% | 3.5% | 30.0% | $156 523 | $2 979 058 | $2 979 058 | 1.0 |
|
||
| 2047 |
Aurelius
SN37
|
$0,5832 | 0.2% | 0.5% | 7.9% | 23.1% | $3,55 | $2 908 675 | $2 908 675 | 1.0 |
|
||
| 2063 |
SubVortex
SN7
|
$0,5171 | 0.3% | 1.5% | 5.8% | 23.9% | $37 641,13 | $2 866 291 | $2 866 291 | 1.0 |
|
||
| 2106 |
FakeNews
SN66
|
$0,5140 | 0.1% | 0.6% | 10.1% | 38.2% | $7 183,58 | $2 723 333 | $2 723 333 | 1.0 |
|
||
| 2109 |
Real-Time Data by Masa
SN42
|
$0,5061 | 0.5% | 2.5% | 3.2% | 12.5% | $13 975,99 | $2 715 436 | $2 715 436 | 1.0 |
|
||
| 2123 |
Precog
SN55
|
$0,4788 | 0.5% | 3.8% | 9.1% | 14.6% | $63 509,50 | $2 651 605 | $2 651 605 | 1.0 |
|
||
| 2173 |
Distributed Training
SN38
|
$1,12 | 0.1% | 0.2% | 20.9% | 79.6% | $17 194,70 | $2 513 191 | $2 513 191 | 1.0 |
|
||
| 2188 |
NI Compute
SN27
|
$0,4988 | 0.3% | 0.8% | 8.9% | 21.4% | $42 498,74 | $2 479 129 | $2 479 129 | 1.0 |
|
||
| 2194 |
BitAgent - Rizzo
SN20
|
$0,5089 | 0.3% | 0.5% | 7.3% | 19.7% | $406,34 | $2 472 259 | $2 472 259 | 1.0 |
|
||
| 2207 |
Sundae_Bar
SN121
|
$0,7421 | 0.3% | 0.4% | 9.2% | 29.3% | $438,87 | $2 440 460 | $2 440 460 | 1.0 |
|
||
| 2216 |
Talisman AI
SN45
|
$0,4895 | 0.3% | 0.6% | 8.2% | 27.0% | $1 204,03 | $2 406 802 | $2 406 802 | 1.0 |
|
||
| 2220 |
Merit
SN73
|
$0,5480 | 0.3% | 0.9% | 17.1% | 36.0% | $2 406,20 | $2 392 414 | $2 392 414 | 1.0 |
|
||
| 2225 |
StreetVision by NATIX
SN72
|
$0,4643 | 0.3% | 0.6% | 8.7% | 16.8% | $6 173,99 | $2 381 300 | $2 381 300 | 1.0 |
|
||
| 2234 |
Ditto
SN118
|
$0,7698 | 0.7% | 2.9% | 32.3% | 55.2% | $112 692 | $2 345 737 | $2 345 737 | 1.0 |
|
||
| 2237 |
Cel AI
SN127
|
$0,7335 | 9.1% | 1.4% | 22.8% | 11.8% | $195 047 | $2 341 747 | $2 341 747 | 1.0 |
|
||
| 2277 |
Attune
SN58
|
$2,60 | 0.1% | 2.6% | 4.8% | 18.6% | $43 274,71 | $2 237 571 | $2 237 571 | 1.0 |
|
||
| 2290 |
Mantis
SN123
|
$0,5042 | 0.3% | 0.4% | 7.7% | 19.9% | $1 763,57 | $2 201 324 | $2 201 324 | 1.0 |
|
||
| 2328 |
Numinous
SN6
|
$0,4807 | 0.3% | 0.9% | 9.0% | 24.8% | $9 546,17 | $2 100 420 | $2 100 420 | 1.0 |
|
||
| 2381 |
SolMev
SN116
|
$6,76 | 0.2% | 3.3% | 10.2% | 38.0% | $136 377 | $1 981 778 | $1 981 778 | 1.0 |
|
||
| 2431 |
ForeverMoney
SN98
|
$0,4762 | 0.3% | 0.5% | 22.9% | 20.0% | $2,92 | $1 885 676 | $1 885 676 | 1.0 |
|
||
| 2439 |
Brain
SN90
|
$3,40 | 0.2% | 3.3% | 13.1% | 42.2% | $76 746,53 | $1 870 181 | $1 870 181 | 1.0 |
|
||
| 2481 |
8 Ball
SN125
|
$0,5226 | 0.3% | 0.7% | 6.6% | 29.8% | $1 611,41 | $1 800 118 | $1 800 118 | 1.0 |
|
||
| 2514 |
Nodexo
SN106
|
$0,4774 | 0.3% | 0.6% | 7.7% | 18.6% | $43 040,06 | $1 714 905 | $10 024 009 | 0.17107971428571428 |
|
||
| 2519 |
BetterTherapy
SN102
|
$0,9924 | 0.6% | 0.7% | 5.8% | 38.6% | $55 483,79 | $1 702 038 | $1 702 038 | 1.0 |
|
||
| 2552 |
Bitsota
SN94
|
$0,8824 | 0.3% | 1.1% | 1.4% | 29.3% | $12 750,18 | $1 644 557 | $1 644 557 | 1.0 |
|
||
| 2636 |
Plaτform
SN100
|
$0,7232 | 2.9% | 11.3% | 7.2% | 24.1% | $191 652 | $1 507 588 | $1 507 588 | 1.0 |
|
||
| 2645 |
tensorprox
SN91
|
$0,8740 | 0.4% | 2.1% | 17.3% | 39.0% | $65 543,59 | $1 490 506 | $1 490 506 | 1.0 |
|
||
| 2758 |
Candles
SN31
|
$0,7701 | 0.3% | 1.0% | 7.9% | 27.0% | $632 017 | $1 315 470 | $1 315 470 | 1.0 |
|
||
| 2897 |
Cognify
SN115
|
$0,4930 | 0.3% | 0.9% | 9.3% | 22.4% | $32 048,81 | $1 155 758 | $1 155 758 | 1.0 |
|
||
| 2940 |
Satori
SN119
|
$0,4872 | 0.4% | 0.2% | 6.6% | 22.2% | $41 643,22 | $1 095 414 | $1 095 414 | 1.0 |
|
||
| 3016 |
CheckerChain
SN87
|
$0,6057 | 0.6% | 3.6% | 30.3% | 45.8% | $5 882,11 | $1 009 239 | $1 009 239 | 1.0 |
|
||
| 3209 |
TensorUSD
SN113
|
$0,4621 | 0.3% | 0.9% | 15.2% | 17.4% | $6 215,27 | $837 375 | $837 375 | 1.0 |
|
||
| 3395 |
Docs-Insights (Taτsu)
SN84
|
$0,4526 | 0.0% | 1.1% | 10.9% | 28.1% | $2,31 | $708 133 | $708 133 | 1.0 |
|
||
| 3430 |
Taoillium
SN109
|
$0,4242 | 0.6% | 16.9% | 23.3% | 44.6% | $20 667,57 | $687 724 | $687 724 | 1.0 |
|
||
| 3628 |
Storb
SN26
|
$0,3294 | 0.3% | 1.1% | 11.9% | 55.3% | $16 471,00 | $583 213 | $583 213 | 1.0 |
|
||
Zobrazujú sa výsledky 1 až 100 z 118
Riadky
Graf trhovej Bittensor Subnets kapitalizácie hlavných mincí
Graf nižšie znázorňuje trhovú kapitalizáciu a dominancia v hlavných Bittensor Subnets vrátane lium, Chutes, Targon a ďalších počas určitého obdobia.
Top Bittensor Subnets Graf výkonnosti mincí
Graf nižšie ukazuje relatívnu výkonnosť Bittensor Subnets hlavných mincí v určitom čase a sleduje ich percentuálne zisky a straty z hľadiska ceny v rôznych časových obdobiach.