Portfóliá
Pridať do nového portfólia
Sledovať
na cestách
Získajte aktualizácie v reálnom čase prostredníctvom upozornení typu push v aplikácii.
Otvoriť aplikáciu
Top Výnosové farmárčenie coiny podľa trhovej kapitalizácie
Trhová kapitalizácia Výnosové farmárčenie je dnes 7,3 Miliarda USD, čo predstavuje -3.7% zmenu za posledných 24 hodín.
Výber
$7 273 393 941
Trhová kapitalizácia
3.7%
$963 180 793
Objem za 24h
| # | Coin | Cena | 1h | 24h | 7d | 30d | Objem za 24h | Trhová kapitalizácia | FDV | Trhová kap/FDV | Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40 |
Uniswap
UNI
|
Kúpiť
|
$3,76 | 0.3% | 3.4% | 12.0% | 24.3% | $173 278 944 | $2 382 535 146 | $3 368 432 043 | 0.71 |
|
|
| 59 |
Aave
AAVE
|
Kúpiť
|
$96,71 | 0.5% | 4.5% | 3.2% | 6.4% | $351 435 707 | $1 468 047 117 | $1 547 357 723 | 0.95 |
|
|
| 110 |
PancakeSwap
CAKE
|
Kúpiť
|
$1,54 | 0.3% | 1.6% | 1.8% | 5.2% | $26 320 675 | $503 814 188 | $523 043 366 | 0.96 |
|
|
| 124 |
Curve DAO
CRV
|
Kúpiť
|
$0,2769 | 0.2% | 2.1% | 15.4% | 31.3% | $129 162 553 | $418 978 729 | $659 373 244 | 0.64 |
|
|
| 142 |
Pendle
PENDLE
|
Kúpiť
|
$2,03 | 0.4% | 5.5% | 3.1% | 93.7% | $97 948 370 | $344 991 655 | $572 065 336 | 0.6 |
|
|
| 160 |
Olympus
OHM
|
Kúpiť
|
$18,92 | 0.1% | 0.2% | 2.0% | 17.2% | $50 792,33 | $283 577 142 | $375 570 320 | 0.76 |
|
|
| 162 |
Maple Finance
SYRUP
|
Kúpiť
|
$0,2424 | 0.7% | 4.7% | 6.0% | 6.5% | $6 367 300 | $281 039 373 | $301 695 190 | 0.93 |
|
|
| 181 |
Compound
COMP
|
Kúpiť
|
$23,59 | 0.5% | 0.9% | 0.7% | 12.8% | $18 821 449 | $228 004 513 | $235 829 592 | 0.97 |
|
|
| 184 |
Raydium
RAY
|
Kúpiť
|
$0,8120 | 0.4% | 5.7% | 0.6% | 29.9% | $23 177 177 | $218 412 687 | $450 682 068 | 0.48 |
|
|
| 209 |
Convex Finance
CVX
|
Kúpiť
|
$1,92 | 0.7% | 1.9% | 6.0% | 10.3% | $17 051 493 | $173 737 596 | $192 208 249 | 0.9 |
|
|
| 268 |
Synthetix
SNX
|
Kúpiť
|
$0,3463 | 0.3% | 2.8% | 5.2% | 22.7% | $9 683 532 | $119 377 841 | $119 524 633 | 1.0 |
|
|
| 312 |
yearn.finance
YFI
|
Kúpiť
|
$2 743,09 | 0.5% | 2.4% | 0.2% | 8.3% | $5 041 643 | $97 975 687 | $100 581 862 | 0.97 |
|
|
| 316 |
Orca
ORCA
|
$1,57 | 0.4% | 5.9% | 6.9% | 78.4% | $16 433 570 | $95 363 648 | $117 637 728 | 0.81 |
|
||
| 424 |
Sushi
SUSHI
|
$0,2413 | 0.6% | 4.2% | 8.6% | 27.0% | $9 442 509 | $65 861 148 | $70 324 665 | 0.94 |
|
||
Avant Staked USD
SAVUSD
|
$1,17 | 0.0% | 0.1% | 0.3% | 0.5% | $47,74 | $62 165 110 | $62 165 110 | 1.0 |
|
|||
| 454 |
Quantix Finance
QFI
|
$60,64 | 0.5% | 0.5% | 0.2% | 1.1% | $1 793 674 | $60 652 510 | $606 525 096 | 0.1 |
|
||
| 533 |
Frax (prev. FXS)
FRAX
|
Kúpiť
|
$0,4860 | 0.5% | 1.8% | 2.9% | 20.6% | $1 067 336 | $46 432 996 | $48 469 599 | 0.96 |
|
|
| 535 |
Venus
XVS
|
$2,74 | 0.6% | 2.9% | 4.2% | 5.1% | $3 885 569 | $46 051 612 | $81 421 351 | 0.57 |
|
||
| 655 |
Unit Plasma
UXPL
|
$0,09597 | 0.6% | 6.4% | 3.1% | 22.8% | $48 326,10 | $34 720 849 | $964 297 143 | 0.04 |
|
||
| 698 |
Bitway
BTW
|
$0,01435 | 0.9% | 15.4% | 4.7% | 7.2% | $4 963 158 | $31 438 543 | $142 902 470 | 0.22 |
|
||
| 717 |
Spell
SPELL
|
$0,0001772 | 0.5% | 3.8% | 3.5% | 12.1% | $2 902 215 | $30 395 580 | $34 737 220 | 0.88 |
|
||
| 764 |
Mitosis
MITO
|
$0,08136 | 1.2% | 19.4% | 60.1% | 126.3% | $16 992 460 | $27 918 248 | $81 249 549 | 0.34 |
|
||
| 770 |
Stargate Finance
STG
|
$0,2355 | 0.2% | 0.2% | 3.8% | 2.7% | $6 132 372 | $27 633 732 | $27 633 732 | 1.0 |
|
||
| 861 |
Katana
KAT
|
$0,009843 | 0.3% | 5.6% | 4.4% | 25.5% | $9 472 621 | $23 055 734 | $98 444 639 | 0.23 |
|
||
| 889 |
Unitas
UP
|
$0,1742 | 0.8% | 12.3% | 17.2% | 13.6% | $8 478 843 | $21 830 958 | $173 261 616 | 0.13 |
|
||
| 921 |
JOE
JOE
|
$0,04938 | 0.4% | 5.7% | 2.5% | 10.1% | $3 549 117 | $19 918 889 | $24 663 682 | 0.81 |
|
||
| 1102 |
Alchemix
ALCX
|
$5,38 | 0.1% | 3.6% | 0.3% | 3.6% | $995 437 | $13 547 110 | $16 997 393 | 0.8 |
|
||
| 1111 |
BENQI
QI
|
$0,001834 | 0.1% | 5.4% | 4.5% | 23.7% | $634 536 | $13 211 828 | $13 211 828 | 1.0 |
|
||
| 1234 |
Inverse Finance
INV
|
$15,06 | 0.9% | 1.7% | 2.9% | 1.7% | $8 921,31 | $10 654 158 | $10 949 701 | 0.97 |
|
||
| 1243 |
Nest Alpha Vault (LP)
INALPHA
|
$0,9542 | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | $0,00 | $10 442 662 | $10 442 662 | 1.0 |
|
||
| 1251 |
MarsDAO
MDAO
|
$0,1300 | 1.3% | 19.3% | 151.9% | 1449.3% | $255 817 | $10 213 077 | $12 476 951 | 0.82 |
|
||
| 1269 |
Balancer
BAL
|
$0,1523 | 0.1% | 2.8% | 0.9% | 0.8% | $265 694 | $9 835 868 | $11 022 146 | 0.89 |
|
||
| 1282 |
Bella Protocol
BEL
|
$0,1208 | 0.4% | 3.8% | 10.2% | 23.2% | $5 162 815 | $9 653 455 | $12 066 818 | 0.8 |
|
||
| 1302 |
Badger
BADGER
|
$0,4698 | 0.7% | 2.3% | 1.7% | 26.0% | $954 528 | $9 365 143 | $9 867 606 | 0.95 |
|
||
| 1311 |
Stake DAO
SDT
|
$0,1351 | 0.0% | 2.7% | 16.1% | 9.7% | $5 934,21 | $9 147 479 | $9 384 168 | 0.97 |
|
||
| 1315 |
saffron.finance
SFI
|
$113,60 | 0.2% | 2.8% | 6.3% | 12.2% | $15 139,33 | $9 094 162 | $10 466 280 | 0.87 |
|
||
| 1344 |
Turtle
TURTLE
|
$0,05611 | 0.5% | 0.1% | 4.0% | 36.0% | $3 420 032 | $8 680 741 | $56 113 388 | 0.15 |
|
||
| 1346 |
Minswap
MIN
|
$0,004975 | 0.6% | 2.1% | 5.6% | 0.8% | $71 311,48 | $8 648 040 | $12 340 483 | 0.7 |
|
||
| 1373 |
Harvest Finance
FARM
|
$12,32 | 0.6% | 1.3% | 3.1% | 2.3% | $904 115 | $8 279 365 | $8 503 987 | 0.97 |
|
||
| 1613 |
Nash
NEX
|
$0,1323 | - | 14.7% | 10.1% | 6.4% | $2 084,68 | $5 857 623 | $6 617 173 | 0.89 |
|
||
| 1623 |
CateCoin
CATE
|
$0.061029 | 0.0% | 3.7% | 1.5% | 15.2% | $656 373 | $5 758 447 | $6 012 333 | 0.96 |
|
||
| 1645 |
MetFi
METFI
|
$0,01753 | 0.2% | 21.8% | 35.6% | 16.5% | $68 696,88 | $5 582 205 | $7 888 975 | 0.71 |
|
||
| 1689 |
Equilibria Finance
EQB
|
$0,05219 | 0.4% | 1.6% | 0.2% | 25.3% | $596,59 | $5 219 156 | $5 219 156 | 1.0 |
|
||
| 1738 |
Curve.fi FRAX/USDC
CRVFRAX
|
$1,01 | 0.0% | 0.1% | 0.2% | 0.1% | $64 993,01 | $4 808 653 | $4 808 653 | 1.0 |
|
||
| 1739 |
UFO Token
UFO
|
$0.055269 | 0.4% | 4.2% | 3.3% | 3.7% | $5 797,84 | $4 802 547 | $4 802 547 | 1.0 |
|
||
| 1854 |
Beefy
BIFI
|
$51,01 | 0.1% | 3.0% | 3.6% | 18.6% | $3 094,62 | $4 081 271 | $4 081 271 | 1.0 |
|
||
| 1860 |
Bonzo Finance
BONZO
|
$0,01866 | 0.2% | 3.9% | 5.0% | 1.4% | $7 450,79 | $4 030 913 | $7 463 316 | 0.54 |
|
||
| 2028 |
Gearbox
GEAR
|
$0,0003170 | 0.1% | 2.6% | 3.7% | 15.5% | $4 242,11 | $3 170 146 | $3 170 146 | 1.0 |
|
||
| 2219 |
Yelay
YLAY
|
$0,003657 | 0.6% | 1.2% | 4.0% | 2.3% | $802,59 | $2 536 201 | $3 657 065 | 0.69 |
|
||
| 2207 |
Step App
FITFI
|
$0,0005559 | 2.2% | 0.4% | 14.8% | 8.0% | $1 133 573 | $2 523 813 | $2 557 167 | 0.99 |
|
||
| 2226 |
Tarot
TAROT
|
$0,03714 | 0.1% | 0.7% | 2.0% | 9.7% | $8 520,89 | $2 512 940 | $3 711 876 | 0.68 |
|
||
| 2266 |
LUCKY
LUCKY
|
$0,002380 | 0.3% | 0.7% | 3.7% | 18.2% | $14 921,28 | $2 379 438 | $2 379 438 | 1.0 |
|
||
| 2292 |
Penpie
PNP
|
$0,3140 | 0.4% | 3.9% | 11.8% | 12.2% | $447,94 | $2 289 182 | $3 139 870 | 0.73 |
|
||
| 2451 |
Digits DAO
DIGITS
|
$0,002525 | - | - | - | - | $1 006,57 | $1 905 795 | $1 905 795 | 1.0 |
|
||
| 2460 |
Spectra
SPECTRA
|
$0,004028 | 0.3% | 1.9% | 21.5% | 16.6% | $398,04 | $1 894 189 | $2 944 417 | 0.64 |
|
||
| 2477 |
Rari Governance
RGT
|
$0,1649 | - | 17.9% | 405.1% | 455.4% | $0,1365 | $1 856 466 | $2 059 266 | 0.9 |
|
||
| 2559 |
Flamingo Finance
FLM
|
$0,002983 | 0.1% | 1.1% | 8.4% | 4.1% | $65 752,81 | $1 699 814 | $1 699 814 | 1.0 |
|
||
| 2562 |
TrueFi
TRU
|
$0,001347 | 0.3% | 0.6% | 1.8% | 83.5% | $105 399 | $1 693 419 | $1 693 419 | 1.0 |
|
||
| 2685 |
mStable Governance: Meta
MTA
|
$0,02980 | 0.4% | 1.5% | 3.7% | 2.0% | $58,20 | $1 488 508 | $2 520 201 | 0.59 |
|
||
| 2713 |
Verse
VERSE
|
$0,00002935 | 0.2% | 1.1% | 0.8% | 19.4% | $3 083,86 | $1 431 925 | $5 704 846 | 0.25 |
|
||
| 2808 |
DFI.money
YFII
|
$32,73 | 0.0% | 1.6% | 8.0% | 5.9% | $84 083,31 | $1 300 388 | $1 309 156 | 0.99 |
|
||
| 2804 |
Levva Protocol
LVVA
|
$0,0006563 | 7.6% | 29.2% | 56.1% | 49.4% | $1 411 658 | $1 296 881 | $1 312 607 | 0.99 |
|
||
| 2867 |
Bifrost
BNC
|
$0,03242 | 0.1% | 1.5% | 3.0% | 5.4% | $769 703 | $1 224 987 | $2 591 911 | 0.47 |
|
||
| 2882 |
Stella
ALPHA
|
$0,001243 | 2.5% | 27.9% | 299.8% | 225.1% | $1 682 824 | $1 203 741 | $1 235 874 | 0.97 |
|
||
| 2899 |
ICHI
ICHI
|
$0,1265 | 0.0% | 1.8% | 1.8% | 17.0% | $1 422,26 | $1 186 486 | $1 264 982 | 0.94 |
|
||
| 3087 |
Saber
SBR
|
$0,0004343 | 0.0% | 4.8% | 3.0% | 38.2% | $8 148,02 | $970 925 | $1 315 327 | 0.74 |
|
||
| 3114 |
Terraport
TERRA
|
$0,003194 | 0.3% | 8.2% | 29.8% | 133.2% | $1 057,46 | $943 115 | $2 014 888 | 0.47 |
|
||
| 3143 |
Carrot
CRT
|
$57,98 | 0.0% | 0.0% | 16.0% | 8.0% | $0,09326 | $923 255 | $923 255 | 1.0 |
|
||
| 3187 |
Vesper Finance
VSP
|
$0,1038 | - | - | - | - | $3,53 | $883 763 | $1 037 941 | 0.85 |
|
||
| 3208 |
QBX
QBX
|
$0,0006259 | 1.0% | 0.1% | 12.2% | 28.6% | $6 190,63 | $864 051 | $864 051 | 1.0 |
|
||
| 3471 |
Shadow
SHADOW
|
$0,7531 | 0.8% | 4.5% | 4.6% | 9.4% | $19 230,97 | $682 947 | $2 861 866 | 0.24 |
|
||
| 3671 |
WingRiders
WRT
|
$0,006123 | 0.0% | 4.0% | 3.0% | 0.3% | $8 496,90 | $571 800 | $603 831 | 0.95 |
|
||
| 3713 |
Tarot V1
TAROT
|
$0,008094 | 0.0% | 0.5% | 0.7% | 3.7% | $3,68 | $548 028 | $809 494 | 0.68 |
|
||
| 3734 |
Kuma Inu
KUMA
|
$0.081349 | 0.3% | 2.6% | 2.8% | 7.3% | $563,37 | $538 996 | $662 934 | 0.81 |
|
||
| 3767 |
Parallel Governance
PRL
|
$0,0008341 | 0.3% | 3.5% | 6.9% | 28.5% | $74,14 | $524 799 | $834 240 | 0.63 |
|
||
| 3830 |
Sandclock
QUARTZ
|
$0,06764 | - | - | - | - | $5,27 | $495 998 | $6 764 225 | 0.07 |
|
||
| 3852 |
Yield Yak
YAK
|
$48,76 | 0.3% | 8.8% | 2.3% | 29.8% | $2 222,14 | $487 672 | $487 672 | 1.0 |
|
||
| 3875 |
Treble
TREB
|
$0,03307 | 0.1% | 3.6% | 18.7% | 23.7% | $2 948,37 | $474 853 | $2 753 762 | 0.17 |
|
||
| 4002 |
Plutus
PLUTUS
|
$0,005415 | - | - | - | - | $10,70 | $419 529 | $584 792 | 0.72 |
|
||
| 4016 |
Astroport
ASTRO
|
$0,0009798 | 0.4% | 6.1% | 7.3% | 42.3% | $3 880,17 | $415 089 | $1 077 754 | 0.39 |
|
||
| 4078 |
Dypius [OLD]
DYP
|
$0,02498 | 0.4% | 1014.5% | 1.7% | 1072.0% | $30,06 | $388 899 | $458 765 | 0.85 |
|
||
| 4125 |
EMIT
EMIT
|
$1,33 | 1.2% | 0.5% | 2.9% | 10.0% | $10 631,93 | $377 466 | $377 466 | 1.0 |
|
||
| 4129 |
zkSwap Finance
ZF
|
$0,0005985 | 0.2% | 1.6% | 1.9% | 9.4% | $32 638,65 | $376 202 | $598 430 | 0.63 |
|
||
| 4172 |
BarnBridge
BOND
|
$0,03654 | 2.0% | 2.4% | 0.4% | 4.7% | $1 575,39 | $365 377 | $365 377 | 1.0 |
|
||
| 4214 |
R2 Protocol
R2
|
$0,003399 | 1.0% | 8.6% | 7.4% | 6.3% | $436 863 | $353 451 | $3 398 566 | 0.1 |
|
||
| 4265 |
ApeBond
ABOND
|
$0,0008956 | 0.4% | 2.2% | 6.7% | 32.4% | $615,17 | $341 192 | $334 326 | 1.02 |
|
||
| 4372 |
StellaSwap
STELLA
|
$0,002625 | 0.0% | 1.1% | 1.4% | 11.2% | $48,73 | $311 694 | $311 694 | 1.0 |
|
||
| 4510 |
Multiverse Capital
MVC
|
$0.065191 | - | 2.6% | 2.3% | 6.3% | $178,85 | $283 380 | $481 358 | 0.59 |
|
||
| 4614 |
Paintswap
BRUSH
|
$0,0006389 | 0.9% | 2.9% | 1.2% | 2.2% | $72,77 | $260 327 | $260 327 | 1.0 |
|
||
| 4633 |
ACryptoS [OLD]
ACS
|
$0,1531 | 0.3% | 0.2% | 6.5% | 10.7% | $4,31 | $255 829 | $255 829 | 1.0 |
|
||
| 4686 |
Spectra [OLD]
APW
|
$0,02530 | - | - | - | - | $5,28 | $243 827 | $1 265 249 | 0.19 |
|
||
| 4829 |
Value DeFi
VALUE
|
$0,04779 | - | - | - | - | $0,0009558 | $218 696 | $218 722 | 1.0 |
|
||
| 4870 |
Hunny Finance
HUNNY
|
$0,002804 | 0.4% | 0.3% | 5.6% | 15.1% | $66,60 | $212 103 | $280 332 | 0.76 |
|
||
| 5082 |
Goose Finance
EGG
|
$0,002565 | 0.1% | 0.5% | 2.4% | 1.3% | $1 557,10 | $181 541 | $181 541 | 1.0 |
|
||
| 5162 |
Rally
RLY
|
$0,00003461 | 5.0% | 5.4% | 7.0% | 23.0% | $32,22 | $173 501 | $519 267 | 0.33 |
|
||
| 5174 |
Equalizer on Sonic
EQUAL
|
$0,1316 | 1.3% | 7.6% | 14.7% | 59.4% | $295,62 | $172 658 | $660 073 | 0.26 |
|
||
| 5252 |
Gameswap
GSWAP
|
$0,01877 | - | - | - | - | $85,55 | $164 414 | $375 351 | 0.44 |
|
||
| 5382 |
Basis Cash
BAC
|
$0,002794 | 2.8% | 5.6% | 14.2% | 16.9% | $301,23 | $149 746 | $149 746 | 1.0 |
|
||
| 5408 |
BendDAO
BEND
|
$0,00003588 | 0.4% | 2.4% | 3.3% | 16.7% | $54,24 | $146 958 | $358 759 | 0.41 |
|
||
| 5450 |
Mettalex
MTLX
|
$0,03549 | 0.2% | 1.7% | 2.6% | 5.8% | $42,39 | $143 299 | $1 410 878 | 0.1 |
|
||
Zobrazujú sa výsledky 1 až 100 z 188
Riadky
Výnosové farmárčenie Kategórie
| Názov | 24h | Trhová kapitalizácia |
|---|---|---|
|
Všetko Výnosové farmárčenie
|
3.7%
|
$7 273 393 941
|
|
Agregátor výnosov
|
0.9%
|
|
|
Yield Tokenization Protocol
|
2.7%
|
|
|
Yield Optimizer
|
1.7%
|
|
|
Yield Tokenization Product
|
2.1%
|
|
|
Farming-as-a-Service (FaaS)
|
2.2%
|
|
Graf trhovej Výnosové farmárčenie kapitalizácie hlavných sektorov
Graf nižšie znázorňuje trhovú kapitalizáciu a dominancia v rámci Výnosové farmárčenie podkategórií vrátane Agregátor výnosov, Yield Tokenization Protocol, a ďalších počas určitého obdobia.
Graf výkonnosti Výnosové farmárčenie hlavných sektorov
Graf nižšie zobrazuje relatívny výkon Výnosové farmárčenie podkategórií v priebehu času, sledujúc ich percentuálne zisky a straty z hľadiska trhovej kapitalizácie počas rôznych časových období.
Ethereum Mainnet
Base Mainnet
BNB Smart Chain
Arbitrum
Avalanche
Fantom
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Stellar
Story
Syscoin
Telos
X Layer
Xai