Bush Ripper
Kurz $RIPPER
Cenový graf Bush Ripper ($RIPPER)
Prepnúť a porovnať
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 2.0% | 3.1% | 6.8% | 6.6% | 93.5% |
Konvertor $RIPPER
Štatistiky Bush Ripper
| Trhová kapitalizácia | $13 403,43 |
|---|---|
| Trhová kap/FDV | 1 |
| Plne zriedené ocenenie | $13 403,43 |
| 24 hod. objem obch. | $11,33 |
| Ponuka v obehu | 420,690B |
| Celková ponuka | 420,690B |
| Max ponuka | 420,690B |
Historická cena $RIPPER
| 24h rozsah | - – - |
|---|---|
| 7d rozsah | - – - |
| Historické maximum |
$0.051288
|
| Historické minimum |
$0.072219
|
Aký máte dnes pocit z coinu $RIPPER?
Kde je možné kúpiť Bush Ripper?
Tokeny $RIPPER sa prestali obchodovať pred 7 dňami na všetkých burzách uvedených na CoinGecko. Informácie budú aktualizované, ak sa aktivita na trhu obnoví.
Aký je denný objem obchodovania tokenu Bush Ripper ($RIPPER)?
Objem obchodovania tokenu Bush Ripper ($RIPPER) je $11,33 za posledných 24 hodín, čo predstavuje 0,00 % nárast spred jedného dňa a signalizuje nedávnu aktivitu rast na trhu. Pozrite si zoznam kryptomien s najvyšším objemom spoločnosti CoinGecko.
Aká je najvyššia a najnižšia cena za Bush Ripper ($RIPPER)?
Token Bush Ripper ($RIPPER) dosiahol historické maximum $0.051288 a historické minimum $0.072219. V súčanosti sa -97,50 % obchoduje pod toto maximum a 43,60 % nad najnižšiu cenu.
Aká je trhová kapitalizácia tokenu Bush Ripper ($RIPPER)?
Trhová kapitalizácia tokenu Bush Ripper ($RIPPER) je $13 403,43 a dnes je na CoinGecko na mieste č. -. Trhová kapitalizácia sa meria vynásobením ceny tokenu s ponukou tokenov $RIPPER v obehu (súčasný počet obchodovateľných tokenov na trhu: 420,69 Miliarda).
Aké je plne zriedené ocenenie tokenu Bush Ripper ($RIPPER)?
Plne zriedené ocenenie (ang. fully diluted valuation - FDV) tokenu Bush Ripper ($RIPPER) je $13 403,43. Ide o štatistické vyjadrenie maximálnej trhovej kapitalizácie za predpokladu, že maximálny počet tokenov v obehu je dnes 420,69 Miliarda$RIPPER. V závislosti od toho, ako je navrhnutý emisný plán tokenov $RIPPER, môže trvať niekoľko rokov, kým sa FDV zrealizuje.
Ako je na tom cenová výkonnosť tokenu Bush Ripper v porovnaní s porovnateľnými tokenmi?
nárast ceny o 0,00 % za posledných 7 dní značí, že token Bush Ripper ($RIPPER) nedosahuje globálne trhy kryptomien, ktoré vzrástli o 3,90 %, pričom nedosahuje výsledky v porovnaní s kryptomenami Meme, ktoré vzrástli o 6,00 %.
Ako pridať token Bush Ripper ($RIPPER) do peňaženky MetaMask?
Pridajte Bush Ripper ($RIPPER) do MetaMask a môžete si zobraziť držané tokeny, obchodovať na decentralizovaných burzách a mnoho ďalšieho. Ak ho chcete pridať, musíte importovať $RIPPER ako token. Môžete skopírovať adresu kontraktu $RIPPER (0xbe445f5ef7edb8829203ab0a3298d9eff4560616) a importovať ju ručne, alebo ak ste si nainštalovali rozšírenie MetaMask pre prehliadač Chrome, $RIPPER môžete pridať do MetaMask jedným kliknutím na CoinGecko.
Pridať $RIPPER do MetaMask.
Bush Ripper ($RIPPER) Držitelia tokenov
Trhy Bush Ripper
Globálne ceny Bush Ripper
Súvisiace coiny, ktoré sa vám môžu páčiť