Portfolia
Přidat do nového portfolia
Sledovat
v reálném čase
Získejte aktualizace v reálném čase prostřednictvím nabízených oznámení v aplikaci.
Otevřít aplikaci
Nejlepší coiny v kategorii Restaking podle tržní kapitalizace
Tržní kapitalizace Restaking dnes činí 1,2 Miliarda USD, což představuje 5.8% změnu za posledních 24 hodin.
Shrnutí
$1 224 463 036
Tržní kapitalizace
5.8%
$148 020 187
Objem za 24 h.
| # | Coin | Cena | 1 h. | 24 h. | 7 d. | 30 d. | Objem (24 h.) | Tržní kapitalizace | FDV | Tržní kapitalizace / FDV | Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wrapped eETH
WEETH
|
$2 467,64 | 0.2% | 1.0% | 0.4% | 12.4% | $7 482 435 | $4 885 327 505 | $4 885 327 505 | 1.0 |
|
|||
|
Kelp DAO Restaked ETH
RSETH
|
$2 409,16 | 0.2% | 1.0% | 0.5% | 12.4% | $11 024,41 | $835 903 921 | $835 903 921 | 1.0 |
|
|||
| 96 |
Ether.fi
ETHFI
|
Koupit
|
$0,5831 | 1.0% | 11.7% | 1.9% | 18.1% | $40 444 097 | $582 197 861 | $582 197 861 | 1.0 |
|
|
Lombard BTC
LBTC
|
$75 795,70 | 0.1% | 0.1% | 1.9% | 9.1% | $15 974 844 | $487 309 856 | $487 309 856 | 1.0 |
|
|||
| 136 |
Pendle
PENDLE
|
Koupit
|
$1,67 | 0.3% | 1.6% | 5.0% | 23.7% | $41 778 223 | $291 240 130 | $471 401 273 | 0.6178178683873575 |
|
|
| 182 |
EigenCloud (prev. EigenLayer)
EIGEN
|
Koupit
|
$0,1755 | 0.9% | 4.7% | 4.6% | 25.1% | $12 174 265 | $178 747 037 | $326 620 986 | 0.5472613355222783 |
|
|
ether.fi Staked ETH
EETH
|
$2 207,76 | 0.2% | 1.9% | 1.4% | 12.5% | $2 241 306 | $162 020 801 | $5 001 022 442 | 0.03239753521991085 |
|
|||
Renzo Restaked ETH
EZETH
|
$2 417,82 | 0.2% | 1.0% | 0.6% | 12.5% | $35 320,16 | $95 577 723 | $95 577 723 | 1.0 |
|
|||
Solv Protocol Staked BTC
XSOLVBTC
|
$80 238,12 | 0.0% | 1.2% | 0.1% | 5.7% | $8,14 | $76 984 493 | $76 984 493 | 1.0 |
|
|||
Bedrock BTC
BRBTC
|
$62 482,20 | 0.0% | 0.5% | 18.9% | 19.2% | $127,66 | $50 028 895 | $50 028 895 | 1.0 |
|
|||
| 503 |
AltLayer
ALT
|
$0,005519 | 0.1% | 5.6% | 8.7% | 23.9% | $5 218 806 | $41 985 063 | $55 185 515 | 0.7607986107 |
|
||
| 557 |
Renzo
REZ
|
$0,003926 | 0.1% | 4.0% | 5.6% | 2.6% | $5 506 076 | $36 387 298 | $38 527 490 | 0.9444502507237769 |
|
||
Mantle Restaked ETH
CMETH
|
$2 455,72 | 0.0% | 1.6% | 0.2% | 12.5% | $95 727,56 | $35 835 414 | $35 835 414 | 1.0 |
|
|||
| 598 |
SSV Network
SSV
|
$2,27 | 0.5% | 5.7% | 3.7% | 21.0% | $2 317 924 | $33 326 080 | $33 326 080 | 1.0 |
|
||
|
Restaked Swell ETH
RSWETH
|
$2 384,14 | 0.2% | 1.9% | 0.4% | 13.2% | $13 019,54 | $25 096 765 | $25 096 765 | 1.0 |
|
|||
Ether.fi Staked BTC
EBTC
|
$75 969,28 | 0.1% | 0.1% | 1.6% | 8.7% | $221 795 | $19 154 531 | $19 154 531 | 1.0 |
|
|||
ether.fi weETHs
WEETHS
|
$2 370,12 | 0.2% | 1.0% | 0.5% | 12.4% | $69 441,84 | $18 909 908 | $18 909 908 | 1.0 |
|
|||
| 993 |
Puffer
PUFFER
|
$0,02598 | 0.2% | 1.7% | 8.5% | 15.8% | $2 050 698 | $14 933 202 | $25 975 281 | 0.574900479 |
|
||
| 1023 |
Kelp Gain
AGETH
|
$2 511,34 | 0.0% | 6.1% | 1.3% | 14.0% | $491,53 | $13 997 037 | $13 997 037 | 1.0 |
|
||
| 1065 |
KernelDAO
KERNEL
|
$0,04482 | 0.1% | 4.2% | 15.8% | 11.6% | $3 072 393 | $12 939 291 | $44 824 124 | 0.28866802 |
|
||
| 1152 |
Solayer
LAYER
|
$0,05400 | 0.2% | 2.9% | 8.6% | 26.5% | $8 402 321 | $11 340 106 | $54 000 503 | 0.21000000000000002 |
|
||
Kyros Restaked SOL
KYSOL
|
$118,43 | 0.2% | 1.2% | 4.0% | 22.0% | $533,61 | $10 691 428 | $10 691 428 | 1.0 |
|
|||
ynETH MAX
YNETHX
|
$2 023,56 | 0.0% | 7.3% | 2.8% | 16.5% | $327,64 | $7 735 212 | $7 735 212 | 1.0 |
|
|||
Solayer Staked SOL
SSOL
|
$106,13 | 0.2% | 1.3% | 3.3% | 22.1% | $5 351,61 | $7 370 850 | $7 370 850 | 1.0 |
|
|||
| 1713 |
Cygnus
CGN
|
$0,002071 | 0.1% | 0.4% | 1.0% | 0.7% | $100 753 | $4 762 875 | $20 708 152 | 0.22999999999999998 |
|
||
| 1867 |
Zircuit
ZRC
|
$0,001051 | 1.0% | 2.5% | 8.1% | 1.3% | $104 489 | $3 843 424 | $10 509 725 | 0.365701707475 |
|
||
| 1969 |
Swell
SWELL
|
$0,0006291 | 1.1% | 0.5% | 11.3% | 27.1% | $228 563 | $3 285 260 | $5 540 942 | 0.5929064433749239 |
|
||
| 2029 |
Thetanuts Finance
NUTS
|
$0,0009560 | 0.2% | 0.1% | 0.5% | 2.5% | $17 517,28 | $3 018 355 | $9 559 740 | 0.315736085201902 |
|
||
Renzo Restaked LST
PZETH
|
$2 762,26 | 0.2% | 0.9% | 5.6% | 17.7% | $297,64 | $2 763 651 | $2 763 651 | 1.0 |
|
|||
Renzo Restaked SOL
EZSOL
|
$117,52 | 0.2% | 1.3% | 4.1% | 22.4% | $360,56 | $2 738 003 | $2 738 003 | 1.0 |
|
|||
| 2463 |
mETH Protocol
COOK
|
$0,001914 | 4.5% | 0.1% | 2.0% | 6.1% | $22 453,98 | $1 837 470 | $9 570 155 | 0.19200000000000003 |
|
||
| 2703 |
Carrot by Puffer
CARROT
|
$0,01483 | 0.0% | 1.1% | 10.1% | 21.7% | $262,25 | $1 417 669 | $1 482 652 | 0.9561712092509385 |
|
||
| 2967 |
King Protocol
KING
|
$189,22 | 0.2% | 1.4% | 4.7% | 22.3% | $153,70 | $1 080 653 | $1 080 653 | 1.0 |
|
||
| 3350 |
Obol
OBOL
|
$0,002266 | 1.1% | 2.1% | 4.4% | 6.6% | $182 584 | $745 607 | $1 132 906 | 0.65813649 |
|
||
ether.fi Staked EIGEN
EEIGEN
|
$0,1803 | 0.9% | 2.3% | 15.2% | 31.4% | $204,96 | $531 499 | $531 499 | 1.0 |
|
|||
| 4665 |
Lair
LAIR
|
$0,0003649 | 0.0% | 2.0% | 16.6% | 47.3% | $220,50 | $259 003 | $364 921 | 0.709749204 |
|
||
| 4679 |
Automata
ATA
|
$0,0002647 | 0.1% | 10.2% | 56.9% | 63.6% | $55 718,60 | $257 118 | $264 722 | 0.9712750494149366 |
|
||
| 4761 |
Kyros
KYROS
|
$0,01047 | 0.2% | 0.1% | 6.0% | 13.6% | $336,03 | $241 126 | $477 224 | 0.5052678872269811 |
|
||
Restaked sAVAX
RSAVAX
|
$10,64 | 0.0% | 5.1% | 8.3% | 25.4% | $931,99 | $224 973 | $224 973 | 1.0 |
|
|||
| 5912 |
SatLayer
SLAY
|
$0,0001989 | 4.1% | 17.0% | 14.5% | 41.0% | $166,70 | $121 153 | $417 770 | 0.29 |
|
||
| 6169 |
Eigenpie
EGP
|
$0,01751 | 0.2% | 0.9% | 0.1% | 26.7% | $1,12 | $103 235 | $175 057 | 0.589725327503559 |
|
||
| 6379 |
Restake Finance
RSTK
|
$0,002405 | 0.0% | 4.0% | 3.3% | 9.7% | $6,56 | $92 000,41 | $240 484 | 0.3825628891042461 |
|
||
| 6424 |
Sommelier
SOMM
|
$0,0002388 | 0.3% | 2.3% | 8.1% | 18.1% | $14,69 | $89 505,07 | $119 405 | 0.749593476 |
|
||
| 7043 |
Fragmetric
FRAG
|
$0,0003221 | 0.0% | 1345.5% | 1345.5% | 1345.5% | $8,85 | $65 058,11 | $322 070 | 0.20199999999999999 |
|
||
Layerzero Bridged Swell
SWELL
|
$0,0006291 | 1.1% | 0.5% | 11.3% | 27.1% | $96 502,02 | $45 779,56 | $45 779,56 | 1.0 |
|
|||
| 8219 |
Pell Network Token
PELL
|
$0,0001117 | 0.0% | 0.3% | 0.2% | 8.0% | $7,17 | $37 525,85 | $234 537 | 0.16 |
|
||
| 8314 |
MilkyWay
MILK
|
$0,00002994 | 0.0% | 10.3% | 13.6% | 32.3% | $35,17 | $35 929,43 | $35 929,43 | 1.0 |
|
||
Inception lsETH
INLSETH
|
$0,00 | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Inception osETH
INOSETH
|
$0,00 | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Inception mETH
INMETH
|
$0,00 | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Astrid Restaked rETH
RRETH
|
$0,00 | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
pufETH
PUFETH
|
$2 418,89 | 0.2% | 1.0% | 0.3% | 12.4% | $85,78 | - | $550 412 523 |
|
||||
Inception Restaked tBTC
INTBTC
|
$0,00 | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Kyros Restaked JTO
KYJTO
|
$0,00 | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Inception Restaked EIGEN
INEIGEN
|
$0,00 | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Sei Staked fastUSD
SFASTUSD
|
$0,00 | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Listapie
LTP
|
$0,03371 | 0.1% | 0.3% | 0.6% | 25.0% | $1,69 | - | $337 095 |
|
||||
YieldNest Restaked Coffer BTC - Kernel
YNCOBTCK
|
$0,00 | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Unified Restaked LST
URLRT
|
$0,00 | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Renzo Restaked JTO
EZJTO
|
$0,00 | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
YieldNest
YND
|
$0,0002440 | 0.0% | 7.5% | 31.9% | 42.5% | $5,75 | - | $243 953 |
|
||||
YieldNest Restaked BitFi BTC - Kernel
YNBFBTCK
|
$0,00 | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Inception Restaked slisBNB
INSLISBNB
|
$0,00 | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Inception Restaked sFRAX
INSFRAX
|
$0,00 | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Restaked Binance Staked SOL
BZSOL
|
$0,00 | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
BounceBit
BB
|
$0,006697 | 0.4% | 6.1% | 5.4% | 25.7% | $1 014 461 | - | $14 064 491 |
|
||||
Zobrazeno 1 až 66 z 66 výsledků
Řádky
Graf tržní kapitalizace největších odvětví kategorie Restaking
Následující graf ukazuje tržní kapitalizaci a dominanci podkategorií Restaking v průběhu času, například Liquid Restaking Governance Token, Lrtfi a další.
Graf výkonnosti hlavních odvětví kategorie Restaking
Následující graf ukazuje relativní výkonnost podkategorií Restaking v průběhu času a sleduje procentní růst a ztráty jejich tržní kapitalizace v různých časových obdobích.